2737
2739

خانوما من در حال حاضر درامدم 6 تومنه حدودا میتونم بیشتر کار کنم بشه 7 الی 8 تومن 

همسرم درامدش مشخص نیس چون راننده تاکسیه اونم حدودا 5الی 6 تومنه 

قسط ماهی 700 داریم 

بدهی حدودا 10 تومن داریم 

30 تومن پول پیش داریم شانسی خونه ارزون پیدا کردیم دوسال پیش ک امسال باید بلند شیم و

یکو دویست اجاره میدادیم ک احتمالا امسال هم باید وام بگیریم برای پول پیش هم اجاره بیشتر بدیم 

ب نظرتون باید چیکار کنم ک بتونم یک الی دو سال اینده خونه بخرم 

طلام ندارم کلا ی دستبند دارم و ی حلقه چون خوردیم ب کرونا من از خانواده همسرم طلا نخواستم بدون عروسی و... رفتیم خونمون 

الان میبینم اطرافیانم با شرایط مشابه ما خونه خریدن ماشین ال 90 و 206 خریدن

یکی دیگ خونه 50 متری رو عوض کرده 120 متری خریده 

واقعا باید چیکار کنیم ک بتونم خونه بخرم 

چجوری پول جمع کنم 

اگه قسطا برن حدود ۱۰تومن براتون میمونه خرد و خوراک ۶تومن با ۴تومن باقی مونده دوتا وام مسکن  ۲۰۰ تومنی بگیرین هرکدوم مسکن ملی ثبتنام کنین بدین پولو اونجا شوهرتم بره اسنپ درآمدش خیلی بیشتره و البته ماشینم گاز سوز کنه خیلی براش میمونه

گوش خر کوتاه کردی اسب شد حالا مگر ؟ 🤨🤔                  جانِ من ذاتی‌ست برخی ویژگی های بشر 😏🤗

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم اگر درست مدیریت کنی میتونی پس انداز هم داشته باشی

متاسفانه درامد شوهرم جوریه ک ب خونه میرسه در حد خورد و خوراک و تعمیر وسیله و...و همیشه درامد من میره برای کرایه خونه و قسط و... تا الان نتونستم پس انداز کنم 

2742
اگه قسطا برن حدود ۱۰تومن براتون میمونه خرد و خوراک ۶تومن با ۴تومن باقی مونده دوتا وام مسکن  ۲۰۰ ...

شرایط وام مسکن رو میدونین؟ 

اخه میگن وام مسکن باید خونه رو خریده باشی تا بیان برای سند زدن پول رو میدن

شرایط وام مسکن رو میدونین؟  اخه میگن وام مسکن باید خونه رو خریده باشی تا بیان برای سند زدن پول ...

https://kilid.com/mag/buy-and-rent-advice/financial-training-and-advice/7800/

گوش خر کوتاه کردی اسب شد حالا مگر ؟ 🤨🤔                  جانِ من ذاتی‌ست برخی ویژگی های بشر 😏🤗
تو شهرتون قیمت هر متر خونه چنده؟ خونه ی چند متری میخواین بچه دارین؟ اگر دارین چندتا ا

شما می دونی با ۱۷۰ وام چیکار می شه کرد 

یه وام می خوام بگیرم برای اینکه بی ارزش نشه چیکارش کنم

یا امام رضا
2740
خب لطفا بهم می گی

ببین برو رزین کاری و ببین

موادی که لازم داره قیمتاش خوبن

چیزایی که میتونی درست کنی خیلیییییییی متنوعن خیلی زیاد. 

مثلا ۲۰ تومن بذار برای رزین کاری.

با ۱۰ تومن برو کلاس های اموزش فروش؟ اموزش اینستاگرام و ساختن سایت و اینا

کلا میشه ۳۰ تومن.

بقیه پول : نمیدونم😂😂 با خیال راحت قسطاتو بده، بقیشم طلا بگیر که با این اوضاع اقتصادی ارزشش نیاد پایین اما طلاهاتو بذار توی گاوصندوق بانک. بعد هی کارتو گسترش بده تا مثلا یک کارگاه بزنی.

2706