2737
2734
عنوان

من عاشقشم اون عاشق یکی دیگه

1378 بازدید | 18 پست

۱۶سالمه یه دختر ساکت و مغرور عاشق شدم عاشق کسی که عاشق یکی دیگس.نمیدونم ولی من دلم میخواد بفهمه اون قدی دوسش دارم که حاضرم هرکاری براش انجام بدم اونی رو که دوست داره یعنی اون زنه اون بچه داره درحالی که بچش ۱۵ سالشه و از شوهرش طلاق گرفته و با کسی که من دوسش دارم تو رابطس 

من دختری نیستم که هول باشم فقط عاشق شدم هرچی با خدا درد و دل میکنم صدامو نمیشنوه 

نمیدونم اگه برم بهش بگم شاید اونم حسی بهم داشته باشه شایدم بگه نه تو مث خواهرمی 

ولی اونقدر دوسش دارم که حاضرم جونمو بدم براش 

شما جای من بودید چیکار میکردین؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اوت چن سالشه؟ 

روز مرگم هرکه شیون کند از دور وبرم دور کنید همه را مست و خراب از می انگور کنید جای تلقین بر بالای سرم دف بزنید شاهدی رقص کند جمله شما کف بزنید روز مرگم وسط سینه من چاک بزنید اندرون دل من یک قلمه تاک زنید روی قبرم بنویسید وفادار برفت ن جگر سوخته ی خسته از این دار برفت
2731

منم  کسی رو دوست دارم که عاشق یکی دیگست

البته با این تفاوت که من 5 ماه باهاش دوست بودم ولی اون عشق قبلیشو هنوز فراموش نکرده و هنوز عاشقشه هر چند اون خاننه ازدواج کرده باز این فراموش نکرده

2740
تو جای من بودی چیکار میکردی

من که مال خودمو باهاش کات کردم هر چی هم التماس کرد برنگشتم چون بی فایده بود وقتی اون دلش پیش کسی دیگست

ولی برا تو اول ببین اون طرفت واقعا عاشق اون خانمه  یا برا خوشگذرونی باهاشه

بعد میتونی بیشتر تو دیدش باشی با رفتارت بهش نشون بده 

من که مال خودمو باهاش کات کردم هر چی هم التماس کرد برنگشتم چون بی فایده بود وقتی اون دلش پیش کسی دیگ ...

اون خانومه فامیلمونم هست بعد گفت من چند سال دیگه با بچه هام میرم خارج من کاری به اون ندارم اون فقط رفیقمه

عزیزم این حس به خاطر تغییرات هورمونیت هست و اصلا اسمش عشق نیست. سعی کن با چیزای مختلف سرتو گرم کنی که فراموشش کنی. توی این سن ارتباط با جنس مخالف اونم این شکلی خیلی برات دردسر و مکافات خواهد داشت

دوست من! حرف نامربوط زدن، زدنِ خودت به کوچه علی چپ، انکار کردن، پیچوندن، انکار حقیقت، و.... راه پاسخ دادن به نظرات مخالف با نظرت نیست. یاد بگیر که اشتباهتو بپذیری. فرهنگ گفتگو را برو یاد بگیر و تا وقتی منظور طرف مقابلت را درست نفهمیدی، اظهار نظر نکن. یا حداقل بپذیر که اشتباه متوجه شدی.                  دوستان نینی سایتی گرامی!! لطفا اگه نظری مخالف نظر من دارید، منو ریپلای نکنید. بیاید یه کم بزرگ بشیم و یاد بگیریم که هر کس نظر خودشو داره. اگه مخالفی، نظر خودتو بده و برو، ولی منو ریپلای نکن
2706