2737
2739

しゃぼんハート

سلام بابایی
حالت خوبه ، اومدم بگم هیچی تو دنیا اسون بدست نمیاد. میخوام داستان بدست اوردن تورو بگم ،

من و مامانی تو یک دانشگاه وویک رشته درس میخوندیم ، ترم اخر بود که مامانی اومد پیشم و ازم خواست پروژه پایان نامه رو باهم برداریم ، پایان نامه دفاع شد با نمره عالی ، اما این پایان نامه ما نبود ، اغاز نامه ما بود. شیفته مامانی شدم ، نجابت ، سخت کوشی ، تلاش برای اثبات در رشته ای مردونه اما با حفظ حریم ها ، شیک و مرتب اما با حجاب ، خانواده خوب و...
دانشگاه که تموم شد بهش گفتم ولی جواب درستی بهم نداد ، سربازیم تموم شد ، بعد از عمری مسخره بازی و... و گوش ندادن به حرف مامان بزرگ ، سر به پایین و مظلوم رفتم پیش مامان بزرگ ، شماره مامانی رو بهش دادم و گفتم زنگ بزن و هماهنگ کن ، بدون هیچ صحبت قبلی ، مامان بزرگبزرگت اینجوری شد ، :O ، فرداش زنگ زد و بعد از یکسال کشمکش بالاخره من و مامانی رفتیم خونه خودمون.
بابای هادی جان 👈 تاپیک هادی جان، اینجا کلیک کن.....  داغ سردار سلیمانی هرگز در دلمان سرد نخواهد شد ! ترامپ قمارباز ، این یادت باشه
دیشب بدجور دلم میخواست بقیه شو بشنوم از دست این سایت

سلام دوستای مهربونم...بچه های زیادی تو نی نی سایت هستن که دلشون میخواد مادر بشن ومادر خطاب بشن..با دل پاکتون براشون 5صلوات بفرستین..شاید نفس یکی از ما درحقشون اجابت بشه وهمین روزها با ازمایش مثبت اشک شوق تو چهرشون جاری بشه...انشاالله

اره ، اونجا که ترکید ، الان همه رو میزارم اگه شانس ما باز ارور نده
بابای هادی جان 👈 تاپیک هادی جان، اینجا کلیک کن.....  داغ سردار سلیمانی هرگز در دلمان سرد نخواهد شد ! ترامپ قمارباز ، این یادت باشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه ای که با انتظار میاد خیلی عزیزه البته همه بچه ها عزیزن اخه منم بچمم وبا انتظار بدست اوردم همه جونم شده همه میگن تو اصلا عادی رفتار نمیکنی

سلام دوستای مهربونم...بچه های زیادی تو نی نی سایت هستن که دلشون میخواد مادر بشن ومادر خطاب بشن..با دل پاکتون براشون 5صلوات بفرستین..شاید نفس یکی از ما درحقشون اجابت بشه وهمین روزها با ازمایش مثبت اشک شوق تو چهرشون جاری بشه...انشاالله

2731
اشتباه اولمون اینجا بود که گفتیم بزار پیشرفت کنیم ، ادامه تحصیل بدیم ، پولدار شیم ، و.... از خدا نخواستیمت ، سه سال گذشت ، حالا که از خدا خواستیمت ، تو باهامون قهر بودی ، ناز میکردی ، نمی اومدی ، دکترها شروع شد ، یک سال معطل یک دکتر بی خاصیت شدیم ،همش ازمایش ، متفورمین و.... اخرش هم امپول پرژسترون ، تخمکی که میخواستی ازش بیای بیرون بزرگ نمیشد ، توش جا نمیشدی ، از دکترها زده شدیم ، رفتیم سراغ طب سنتی
ww.Google.com
2738
مرغ حذف ، غذاهای گرم ، حجامت پشت حجامت ، انواع عرقیجات ، چقدر مامانی سختش بود ، ولی بازم باهامون قهر بودی ، ناز میکردی شیطون ، باز هم یک سال گذشت ، مامانی همش برات گریه میکرد ، چرا نمی امدی پیشش؟ فکر میکرد من نمیفهمم ، ولی میفهمیدم.
کربلا رفتیم ، هر چندماه مشهد رفتیم ، همش تو را میخواستیم ، بازم نمی اومدی بی معرفت ، حتی مامانی دیگه عاشورا تاسوعا شهر پدرمادرش نمیرفت ، چون همه سراغ تورو میگرفتن ، کم کم بابایی داشت انتقالی میگرفت برای یزد ، گفتیم شاید دوست داری یزدی بشه ، باقلوا و قطاب دوس داری ، یکسالی اونجا بریم ، اما یکدفعه معجزه شد ....
معجزه شد.
همکار مامانی یک دکتر جدید معرفی کرد، مامانی کلی فحش میداد کسانی که پیگیر تو بودن ، اون همکار رو هم فحش داد ولی خوب به دلمون افتاد بریم پیشش.
فرشته ای بود که ماموریت داشت تورو گول بزنه بیاره پیش ما. دکتر تیموری عزیز. مهربان ، با خدا. و عالم.
سه دوره اچ ام جی زد مامان ، بازم تخمک بزرگ نشد ، دیگه بریده بودیم ، همش سونو ، همش مثانه پر ، اخرش اندازه 11 ، 12 فوقش 13 ، عکس رنگی هم دوره سوم گرفت

60456026295425171816.jpg;

56017133606712018337.jpg;

>
66061590960756843929.jpg; دوره چهارم دکتر گونال اف داد ، امید اخر ما بود ، 3 تا گونال داد ، یکی رو شهرخودمون زدیم ، بعد مسافرت مشهد پیش اومد ، مجبور شدیم امپول ها رو تو کلمن یخ بزاریم ببریم ، چقدر اذیت کردی مارو ، مشهد به یک بدبختی از پیش فامیلا در میرفتیم امپولها رو میزدیم ، رفتم پابوس امام ، گفتم یا ضامن اهو ، بخدا خسته شدیم ، من بد ، من مستحق عذاب ، چرا خانمم اینقدر اذیت شه ، بسه تورو خدا ، این قدر قرص ،اینقدر استرس ، اینقدر جمله انشالله ماه بعد ، این قدر طعنه بقیه ، این قدر ددروغ گفتن ما که هنوز بچه نمیخوایم و.....
برگشتیم از سفر ، رفتیم سونو ، روز دوازدهم فولیکول نوزده بود ، یا امام رضا 07032018154785704578.jpg; ، فرداش اچ سی جی رو مامانی زد ، دیگه داشتی می اومدی ، روز 28 مامانی بی بی چک زد ، یه هاله کم رنگ افتاد ، معجزه بود یا تاثیر اچ سی جی؟
37812835385419121030.jpg;

>دو روز دیگه بی بی زدیم ، چه دوروز پر التهابی ، هاله پررنگتر بود.
a >رفتیم ازمایش خون ، چقدر لحظات انتظار سخت بود ، مبارکه ، بالاخره اومدی

بازم شک کردیم ، مگه میشه ، مگه داریم.
دوروز بعد دوباره ازمایش دادیم ، خانم ازمایشگاه میگفت چرا دوباره اومدین؟ باورمون نمیشد اخه ، میترسیدیم الکی باشه ، بتا رفته بود بالا ، قطعی شد.
مامانی اشک میریخت.
رفتیم دکتر سونو و ازمایش چکاب داد ،سونو هفته 7 دادیم ، قلب کوچیکت میزد ، مامانی کلی گریه کرد

19523468271727409386.jpg;
112067162882_thumb.jpgr/

93540541174783437070.jpg;

ولی ازمایش ، تیرویید یکم کم بود ، دکتر پرژسترون داد و معرفی به دکتر غدد ، دکتر غدد نوبت نداشت ،
<>45789787285024111098.jpg;

2706