2733
2734
من تو سایتهای کلیکی مختلفی عضو هستم و نسبت به زمانی که میذارم درآمد خوبی دارم بهترین سایتی که الان عضوم رو بهتون معرفی میکنم http://bux14.net/?r=784156179 باکس بالا سایتی مطمئن که میتونید بدون سرمایه گذاری توش فعالیت کنید یه ربع در روز وقتتون رو میگیره من خودم چندین برداشت داشتم. عضو بشید هر سوالی داشتید در خدمتم. فقط یه ربع وقت میزاری در روز لازم نیست اون یه ربع رو هم نگاه کنی میتونی کار دیگه ای انجام بدی ماههای بعد بیشتر میشه از طریق لینکی که گذاشتم وارد شید قسمت عضویت و عضو بشید بعد از طریق آموزش تصویری که میزارم شروع کنید به کسب درآمد
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خلاصه همه پستهای تاپیک حذف شده: ببین عزیزم برداشت هرکسی به فعالیتش بستگی داره اگه ماه اول فعالیتت باشه و هیچی راجع به سایت کلیکی ندونی و ندونی چجوری امتیاز جمع کنی و به پول تبدیل کنی و فقط آگهی ببینی حداقل 10000 درآمد داری ولی ماه بعد بیشتر میشه به شرطی که فعالیت کنی حدودا 30000 و همین طور ماههای بعد. توی تبلیغات سایت زده ماهی 400000 تومن(فقط سایت بالا) ولی من درآمدی که خودم داشتم رو گفتم. کسایی که تو سایتهای کلیکی عضو هستن این فرصت رو از دست ندید عضو بشید با سایتهای خودتون مقایسه کنید هیوا جان بعد از اینکه عضو شدی وارد میشی و میری بالای صفحه زده آگهی ها کلیک میکنی اول چندتا بنر هست باید اونا رو ببینی روی هر بنر کلیک کنید وقتی اجرا شد ببندیدش.(میتونی همه بنرها رو با هم اجرا کنی ولی آگهی ها تک تک اجرا میشوند) بعدیه سری آگهی برات باز میشه یه سری آگهی مدیره که اول باید اونا رو ببینی روش کلیک میکنی یه علامت تیک میاد روی اون تیک کلیک میکنی حالا آگهی میاد و وقتی زمانش تمام شد میزنه ازحمایت شما سپاسگزاریم صفحه رو ببند و آگهی بعدی مدیرو ببین تمام آگهی های مدیرو که ببینی آگهی های پولی فعال میشن مثل آگهی های مدیر اونارو ببینید با این تفاوت که آخرش میزنه مبلغ آگهی به حساب شما واریز شد(منظور حساب جاری تون تو سایت هست) برو سراغ آگهی بعدی تا آخر به همین راحتی. برای اینکه چک کنی حساب سایتترو رو کلمه پنل ها کلیک کنید پنل کاربری رو انتخاب کنید و یکم بیاید پایین تمام مشخصاتتون توش هست. وقتی برداشت اول رو زدید باید 14 روز بگذره تا برداشت دوم رو بزنید امتیازها سر برج میلادی ریست میشه حواستون باشه اگه نمیتونید برداشت بزنید به جاری تبدیل کنید تا ریست نشن برای دادن شماره حساب:سمت راست قسمت شخصی رو بازکنی وارد تنظیمات شخصی بشی و شماره حسابت رو ثبت کنی ایمیل رو هم باید تایید کنی آگهی ها هر شب ساعت 24 ریست میشن وآگهی های جدید گذاشته میشه(جدیدا آگهی ها 4 بار در روز ریست میشن) من کمکتون میکنم انشاله از ماه اول درآمد بالاتری داشته باشید.الان خیلی ها درآمد بالای چهارصد هزار تو سایت دارن بستگی به فعالیتت داره ازهر سیستم فقط یکنفر میتونه عضو بشه وقتی درآمد به 1000 تومن رسید میتونید برداشت کنید(باید 1000 تومن در جاری و1000 تومن در امتیاز داشته باشید تا بتونید برداشت بزنید) قسمت پیشنهادات داره که امتیازای مشارکت خیلی خوبی میده و میتونی به امتیاز تبدیل کنی و امتیاز رو به جاری تبدیل کنی از این بهتر چی میخوای؟؟؟؟؟؟؟؟البته قسمت پیشنهادات اجباری نیست و فقط برای اینه که درآمد بالاتری داشته باشید. شاید با خود بپرسید چرا سایت های کلیکی پول پرداخت می کنند؟ دلیل آن به طور خلاصه در بازدید از سایت ها و وبلاگ ها خلاصه میشود. سایت ها و وبلاگ ها در دنیای مجازی فعالیت می کنند و برای معرفی خود به کاربران این دنیای مجازی راه کارهایی دارند که یکی از آنها تبلیغات در سایت های کلیکی است یعنی سایت ها و وبلاگ ها به سایت های کلیکی پول می دهند تا این سایت ها برای آنها بازدید کننده تهیه کنند پیدا کردن بازدید کننده مجانی کار بی نتیجه ای است حالا بازدید چه فایده ای برای سایت ها و وبلاگ دارد؟ بدون بازدید بودن سایت و وبلاگ یعنی ورشکستگی! و طولی نمی کشد که آن سایت و وبلاگ فعالیت خود را قطع کند. چون بدون بازدید فروش یا خدماتی نیز برای سودهی وجود ندارد پشتیبانی باکس14 هست : 021476206060 صفرو بزن به اپراتور وصل میشی شما میتونی شماره عابر کارتی که توش پول نداری رو بدی تا خیالت راحت باشه که کلاهبرداری نیست شما اگه هیچ زیر مجموعا ای هم نداشته باشی میتونی با فعالیت تو بخش پیشنهادات درآمد خوبی داشته باشی بابت کلیک زیر مجموعه فقط 6 تک تومن داده میشه که زیاد نیست باید یا سرمایه گذای کنی یا فعالیت از مشکلاتی که برخی کاربران دارند و بسیار سوال می پرسند دیده نشدن آگهی ها می باشد. لازم به ذکر است که برای مشاهده آگهی ها شما به فعال بودن جاوا اسکریپت و فلش پلیر بر روی مرورگر خود نیاز دارید همچنین بهتر است از مرورگر مناسب و به روز استفاده نمایید. پیشنهاد ما مرورگر فایرفاکس میباشد. اکثر مواقع به دلیل پایین بودن سرعت اینترنت یا مشکلات دیگر فایل جاوا اسکریپت حاوی آگهی ها بارگزاری نمی شود که باعث ندیدن آگهی ها توسط شما می شود. در صفحه آگهی ها عمل تازه سازی صفحه را انجام دهید تا آگهی ها نمایش داده شوند. اصلا کار سختی نیست شاید دفعه اول یکم طول بکشه اگه تو سایتهای کلیکی کار نکرده باشید ولی مطمئنا دفعه های بعدی مثل یه بازی می مونه اونایی که کلیکاشون رو کردن بریم سراغ قسمت پیشنهادات: 1-روی قسمت پیشنهادات کلیک کنید 2- در قسمت پیشنهادات عضویت روی "ثبت نام در باکس14فقط یکبار برای هر کاربر" کلیک کنید 3- درقسمت نام کاربری نام کاربری که با آن ثبت نام کردید را وارد کنید 4-در قسمت مدرک درخواستی دوباره نام کاربری را وارد کنید و یک اینتر بزنید و تاریخ ثبت نام خود را به میلادی که درصفحه اول (پنل کاربری) هست وارد کنید 5- گزینه ارسال مدارک را بزنید به همین راحتی 1000 امتیاز مشارکت دریافت میکنید البته یکم طول میکشه تا تایید بشه ولی یکی دو روزه به امتیاز مشارکت واریز میشه همه ی اون پیشنهادات رو میتونید انجام بدید وامتیاز بگیرید من چند تاشو بگم خودتون راه میفتید. نهال جان اگه بازم فعال نشن یعنی آگهی های مدیرو کامل ندیدی . باید آخر هر آگهی مدیر بزنه از حمایت شما متشکریم بعد آگهی بعدی رو ببینی. بعضی وقتا یه دونه رو آدم جا میندازه اگه رفرش کنی ظاهر اون آگهی که ندیدی با بقیشون فرق داره نکته: تو قسمت پیشنهادات بعضی هاشو کلا فقط یکبار میتونید انجام بدید و نوشته برای هرکاربر یکبار مثل عضویت در سوشیانس و عضویت در باکس 14 و روزهای بعد دیگه اون پیشنهاد رو انجام ندید چون رد میکنن. ولی اکثرشون رو میتونید هرروز انجام بدید مثل پیشنهاد پایینی رو که توضیح میدم هر روز انجام بدید روزی دو بار هم قبول نمیکنه سعی در تقلب هم نداشته باشید(بعضی ها مودمو خاموشو روشن میکنن که آی پی سیستمشون تغییر کنه و دوبار بفرستن ولی شما اینکارو نکنید چون میفهمن و تخلفه) در پیشنهادات قسمت سنو پیشنهادی هست به نام سرچ کردن کلیدواژه"باکس"در گوگل و کلیک بر روی bux14.net و bux14.com روی اون کلیک کنید و وقتی صفحه جدید باز شد رو جمله جلوی لینک وبسایت کلیک کنید صفحه سوشیانس براتون باز میشه بهتره که وارد سوشیانس بشید یعنی ایمیل و گذر واژه رو بزنید و ورود را بزنید بعد یه تب جدید بازکنید (علامت+ بالا کنار صفحه سوشیانس رو بزنید) و کلمه باکس 14 رو سرچ کنید. بعد یکبار روی bux14.net کلیک کنید صفحه که باز شد دکمه بک (back) رو بزنید و رویbux14.com کلیک کنید باز که شد صفحه رو ببندید و صفحه سو شیاس رو هم ببندید برمیگردید صفحه ای که نام کاربری و مدرک درخواستی میخواد سمت راست صفحه شخصی و گزارش ورودها روبزنید آی پی خودتان را کپی کنید و دکمه back رو بزنید و جلوی مدرک در خواستی پیست (past) کنید و نام کاربری رو بزنید و ارسال مدارک رو بزنید 250 امتیاز دریافت خواهید کرد (کلا 2 دقیقه هم طول نمیکشه) بچه ها تو خود پیشنهادات توضیح داده ولی نه اینطوری قدم به قدم. همه پیشنهادات یه قسمت نام کاربری داره و یه قسمت مدرک درخواستی. در نام کاربری همیشه نام کاربری خود را وارد کنیدو در مدرک درخواستی اون چیزی که بالای کادر و جلوی مدرک در خواستی نوشته. چه ها نکته ای که میگم برای برداشت و تبدیلات مهمه: وقتی میخواهید برداشت بزنید همه امتیاز مشارکت رو به امتیاز تبدیل کنید امتیاز انجمن(بعدا توضیح میدم چطوری بدست بیارید) رو هم به امتیاز تبدیل کنید بعد ببینید چقدر امتیاز و چقدر جاری دارید مثلا اگه 3000 جاری داشتید و 7000 امتیاز باید 2000 امتیاز رو به جاری تبدیل کنید تا امتیاز و جاری هردو 5000 بشن اینطوری بیشترین برداشت را خواهید داشت یعنی 5000 تومن. در واقع باید به میزان برداشت هم امتیاز و هم جاری داشته باشید. من خودم خیلی سر این موضوع امتیاز از دست دادم. طریقه انجام یک پیشنهاد دیگر: روی پیشنهادات کلیک کنید در قسمت شبکه اجتماعی و انجمن بر روی "تبریک به کاربرانی که دریافتی داشته اندتبریک برای دریافتی های اعلام شده در امروز و دیروز قابل قبول است" کلیک کنید. روی جمله جلوی لینک وبسایت کلیک کنید. صفحه انجمن برایتان باز میشود روی "اثبات پرداختی ها" کلیک کنید روی یکی از موضوعات کلیک کنید فقط به "کاربر/تاریخ " دقت کنید موضوع برای امروز یا دیروز باشد. روی پاسخ کلیک کنید صفحه نوشتن برایتان باز می شودبه کاربر تبریک بگویید همین که بنویسید تبریک میگم کافیه و دکمه پاسخ را بزنید به صفحه قبلبرمیگردید نام کاربری که به آن تبریک گفتید را به خاطر بسپارید میتوانید کپی کنید و صفحه راببندید در قسمت نام کاربری نام کاربری خود را وارد کنید در قسمت مدرک درخواستی نام خود را وارد کنید و اینتر را بزنید نام کاربری که به ان تبریک گفتید را وارد کنید و ارسال مدارک را بزنید 50 امتیازمشارکت میگیرید و 10 امتیاز انجمن به خاطر پستی که در انجمن ایجاد کردید هرروز میتوانید این پیشنهاد را انجام بدید به چند نفر هم که بخواید میتونید تبریک بگید فقط تاریخ برداشتشون امروز و دیروز باشه طریقه انجام یک پیشنهاد دیگر: روی پیشنهادات کلیک کنید در قسمت شبکه اجتماعی و انجمن بر روی "خیر مقدمگوئی و خوش آمد گفتن به کاربران تازه واردبه هر کاربر فقط یکبار میتوانید خوش آمد بگوئید" کلیک کنید. روی جمله جلوی لینک وبسایت کلیک کنید. صفحه انجمن برایتان باز میشود روی "معرفی اعضا" کلیک کنید روی یکی از موضوعات کلیک کنید دقت کنید موضوع قفل نباشد( علامت قفل روی مربع آبی کنار موضوع نباشه) روی پاسخ کلیک کنید صفحه نوشتن برایتان باز می شودبه کاربر خوش آمد بگویید همین که بنویسید خوش آمدی کافیه و دکمه پاسخ را بزنید به صفحه قبل برمیگردید نام کاربری که به آن خوش آمد گفتید را به خاطر بسپارید میتوانید کپی کنید و صفحه راببندید در قسمت نام کاربری نام کاربری خود را وارد کنید در قسمت مدرک درخواستی نام خود را وارد کنید و اینتر را بزنید نام کاربری که به ان خوش آمد گفتید را وارد کنید و ارسال مدارک را بزنید 50 امتیازمشارکت میگیرید و 10 امتیاز انجمن به خاطر پستی که در انجمن ایجاد کردید هرروز می توانید این پیشنهاد را انجام دهید روی قسمت پیشنهادات کلیک کنید و در قسمت عادی روی "خودتان را برای سایر اعضا معرفی کنید برای هر کاربر فقط یک بار قابل قبول است" کلیک کنید وقتی صفحه باز شد رو جمله جلوی لینک وبسایت کلیک کنید . صفحه انجمن باز میشود روی معرفی اعضا کلیک کنید بعد روی موضوع جدید(بالا سمت چپ) کلیک کنید. در قسمت عنوان موضوع بنویسید معرفی خودم و در قسمت متن خودتون رو معرفی کنید (مثلا میتونید بنویسید نگارین هستم 27 ساله و دانشجوی ترم آخر حسابداری و تازه وارد سایت باکس14 شدم) و دکمه ایجاد رو بزنید صبر کنیدتا صفحه جدید ایجاد بشه بعد صفحه انجمن رو ببندید و در قسمت نام کاربری نام کاربری خودتون و قسمت مدرک درخواستی نام کاربری رو بزنید اینتر بزنید و عنوان تاپیک(معرفی خودم) رو بزنید. بعد ارسال مدارک رو بزنید.و100 امتیاز بگیرید و 50 امتیاز مشارکت بخاطر ایجاد تاپیک. هر کابر فقط یکبار میتونه این پیشنهاد رو انجام بده یعنی اگه امروز انجام دادی دیگه هیچ وقت انجامش نده ملیسا عزیز بله در قسمت پیشینه مشخص میشه. وقتی پیشینه رو انتخاب کنی میاد چه چیزهایی رو ارسال کردی و کدوما تایید و کدوما رد شدن. در ضمن امتیاز مشارکت یکی دو روز طول میکشه تا تایید و واریز بشه عجله نکن. بچه ها برای نصب آواتار برید لینک زیر بصورت تصویری آموزش داده: http://bux14.net/forum/?fmid=1&sfmid=102&rtid=1349 با کلیک روی کلمه رفرالها و انتخاب جذب رفرال لینک خودتون رو بردارید و زیرمجموعه جذب کنید و در قسمت پیشنهادات 100 امتیاز بگیرید چه هایی که بالای 30 تا کلیک دارید میتونید پیام شخصی تون رو در تنظیمات فعال کنید تا تو سایت باکس14 هم بتونیم به هم پیام بدیم با مطالعه کردن مطالب در انجمن داخلی خیلی از مسائلتون حل خواهد شد
2742
لیلی جون شما پیام های شخصیتون رو تو باکس 14 فعال نکردید من اینجا جوابتون رو میدم: اگه 72 ساعت از درخواست واریز گذشت و واریز نشد باید در تاپیک زیر اعلام کنید http://bux14.net/forum/?fmid=1&sfmid=41&rtid=88887 میتونید تیکت هم بزنید به پشتیبانی
سلام نگارین جان من هرچی دنبالت گشتم تو نی نی سایت پیدات نکردم خواستم به rezabux24 تماس بگیرم ینی پیام بدم که کلا نمیتونم به کسی پیام خصوصی بدم نمیدونم چرا گزارش باگ دادم خخخخخ خب حالا امتیازامو میذارم بگو کجا برم مرسی جاری 2,938 تومان قابل برداشت 2,938 تومان حساب امتیاز مشارکت: 2,050 امتیاز حساب امتیاز: 1,152 امتیاز حساب امتیاز انجمن: 300 امتیاز
اگه میشد نگاهت رو تو حجم یه سرنگ جا داد/اگه میشد فقط یکبار پر و بالی به رویا داد/ من از تزریق میمردم تو رو تا اوج میبردم من از تزریق میمردم تو رو تا اوج میبردم
یه بارم برای سرچ در گوگل آموزش گذاشته بودی من نتونستم انجامش بدم یه بار دیگه بهم بگو مررررررررسی
اگه میشد نگاهت رو تو حجم یه سرنگ جا داد/اگه میشد فقط یکبار پر و بالی به رویا داد/ من از تزریق میمردم تو رو تا اوج میبردم من از تزریق میمردم تو رو تا اوج میبردم
در پیشنهادات قسمت سنو پیشنهادی هست به نام سرچ کردن کلیدواژه"باکس"در گوگل و کلیک بر روی bux14.net و bux14.com روی اون کلیک کنید و وقتی صفحه جدید باز شد رو جمله جلوی لینک وبسایت کلیک کنید صفحه سوشیانس براتون باز میشه بهتره که وارد سوشیانس بشید یعنی ایمیل و گذر واژه رو بزنید و ورود را بزنید بعد یه تب جدید بازکنید (علامت+ بالا کنار صفحه سوشیانس رو بزنید) و کلمه باکس 14 رو سرچ کنید. بعد یکبار روی bux14.net کلیک کنید صفحه که باز شد دکمه بک (back) رو بزنید و رویbux14.com کلیک کنید باز که شد صفحه رو ببندید و صفحه سو شیاس رو هم ببندید برمیگردید صفحه ای که نام کاربری و مدرک درخواستی میخواد سمت راست صفحه شخصی و گزارش ورودها روبزنید آی پی خودتان را کپی کنید و دکمه back رو بزنید و جلوی مدرک در خواستی پیست (past) کنید و نام کاربری رو بزنید و ارسال مدارک رو بزنید 250 امتیاز دریافت خواهید کرد (کلا 2 دقیقه هم طول نمیکشه)
2740
نترس من واسه کسی نمیتونم پیام خصوصی بدم شانسی منو دیدی خخخخخخ نگارین میترسم ماه میلادی تموم بشه و امتیازاتم ریست بشه
بببن من از تو گوگل bux14.net اینو سرچیدم بعد رفتم تو سایت صفحه نخست رو آورد نمیدونم بعدش چیکار کنم؟
صفحه سوشیانس باز نشدا
نگااااااااااااااااااااااااارییییییییییییییییین
NI KI TA جان عجله نکن زودتر ریست نمیشه ولی اگه میخوای باید بری پنل تبدیلات و اول اگه انجمنت به 1000 رسیده به مشارکت تبدیل کنی بعد تمام مشارکت رو به امتیاز تبدیل کن بعد باید ببینی چقدر تو جاری داری و چقدر میخوای برداشت بزنی اگه لازم بود مقداری از امتیاز رو به جاری تبدیل میکنی طوری که امتیاز و جاری تقریبا مساوی باشن بعد برداشت میزنی بعد از برداشت هر چی امتیاز داشتی به جاری تبدیل کن تا از بین نره
سلام سال نو مبارک میخواستم راجع به زیر مجموعه گیری بپرسم اینکه سود از این راه چه جوریه چون به نظر من درآمدی که از طریق مشاهده آگهی ها و پیشنهادات بدست میاد خیلی کمه بهترین حالتش ماهیانه 50000 درآمده که این با توجه به هزینه برق و نت الانه خیلی ناچیزه.اگه راهی هست که درآمد حداقل به صدتومن برسه توضیح بدین ممنون میشم
بچه ها عضویت تو سوشیانس یا انجام دادن هر نوع پیشنهادی اجباری نیست شما میتونید فقط از طریق مشاهده آگهی ها درآمد داشته باشید ولی اگه میخواهید درآمد بهتری داشته باشید بهتره پیشنهادات رو انجام بدید
2706