2733
2734
عنوان

ابله مرغون 😭

1015 بازدید | 46 پست

تو روز سومش هستم ولی هنوز تاولا اب داره

چند روز دیگ از این حالت خارج میشه ?

اگ خودتون گرفتین بگین وگرنه بچه ها مدل گرفتنشون با بزرگسالا فرق داره🙏❤

برو حموم با لیف نو و صابون بدنتو بشور زودتر خوب میشی عزیزم،محلول کالامین هم برای خارش خوبه 

دختر ایرونی همصدای من،خون شرقیه تو رگای من،عاشقت شدم یار جون جونی،دختر ایرونی دختر ایرونی...🤍💚        قدر خودتو بدون دختر زیبا قوی باش و نزار چیزی باعث شکست و غمگین شدنت بشه...          خدا محبت است🤍✝️ صلح، آرامش،آزادی☘🤍🤍🤍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

واای نگوو من گرفتم حدودا برام ۱۲ روز طول کشید ۶ بار رفتم دکتر ولی فایده نداشت گفت باید صبر کنی هرچقدر بیایی فایده نداره چون کل تاول ها رو باید بزنی بیرون اونقدر که دیگه هیچی نمونه تو بدن ات خیلی حالم شد من خیلی همش اش تب ام میزد بالا

2731

ببین خواهرمن از مدرسه گرفت همین دو هفته پیش هر روز دوش بگیر بیشتر با آب ولرم رو به سرد باشه و حتما بتادین بریز روی بدنت یه چنددقیقه بمونه بعد بشور خودتو بیا بیرون باعث میشه زودتر بعبود پیدا کنی و کتر تاول هات خارش داشته باشه

ماست و خیار باعث شد تب نکنه 

در کل پنج روزه تاول هاش شروع کردن به سیاه شدن و تمام

برای من تبم تموم شده و خارشش شروع شده بنظرت دونه زدن هاعم تموم شده?

ببین اگه خود تاول هات خارش شون شروع شده ینی داره رو به بهبودی میره ولی اگه جاهایی از بدن ات که این تاول ها رو نریخته بیرون خارش داره ینی نازه داره تاول در میاره

2706