2737
2734
عنوان

بچه ها سابلیمینال گوش دادید؟

146 بازدید | 17 پست

بچه ها من اینجا دیده بودم میگفتن ساب که گوش میدی نمیخواد بهش توجه کنی بذار پخش بشه و کارای روزانه ات انجام بده

یه ساب رایگان تهیه کردم و گوش دادم و همه چیز عادی بود

بعد گفتم ساب بخرم که بهتر باشه از جایی ساب خریدم

ایشون گفتن با تمرکز و تصویرسازی باید گوش کرد

دیشب که دومین شب بود انجام میدادم خواب بدی راجع به موضویی که براش ساب گوش میدم دیدم

نظرتون چیه؟😕

الهی که به لطف ائمه اطهار،شهدای والا مقام و نفس حق شما دوستایی که این امضا رو میبینید،عشقم برگرده و آشتی کنیم🙏🙏🙏❤❤❤    دعا کنید فرام لطفا😔🙏

خیلی از ساب تعریف میکننن اما نمیدونم چرا با معز من جور در نمیاد 

اخه یه چی گوش بدی بعد چجوری مثلا رنگ چشت عوض بشه

تورو حضرت عباس لایک‌نکن😐💔دوستان ما چند تا کاربر هستیم که این اکانت رو زدیم برای تاپیک هامون که توی اکانت اصلی نپرسیم گفتم در جریان باشید 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الکیه

فکر نمیکنم الکی باشه

باور و ضمیر ناخودآگاه خیلی قدرت دارن

الهی که به لطف ائمه اطهار،شهدای والا مقام و نفس حق شما دوستایی که این امضا رو میبینید،عشقم برگرده و آشتی کنیم🙏🙏🙏❤❤❤    دعا کنید فرام لطفا😔🙏
2731
خیلی از ساب تعریف میکننن اما نمیدونم چرا با معز من جور در نمیاد  اخه یه چی گوش بدی بعد چجوری م ...

عزیزم موسیقی روی بدن تاثیر جالبی داره

شهادت آب رو ببین.

و هیچ موسیقی ای رو به راحتی گوش نکن.

که اگر عرفان جدید نباشه

جن رو توی منزل راه دادی.

خود دانی.

پایان شب سیه سفید است
خیلی از ساب تعریف میکننن اما نمیدونم چرا با معز من جور در نمیاد  اخه یه چی گوش بدی بعد چجوری م ...

من برای زیبایی گوش نمیدم

اما معتقدم وقتی یه چیزی را مدام تکرار کنی برای مغزت پذیرفته میشه و جهان هم بهت میده اون رو

یه مدت گوش دادم بعد ولش کردم

اذیت میشدین؟

2738
فکر نمیکنم الکی باشه باور و ضمیر ناخودآگاه خیلی قدرت دارن

گوش  نکنید اینارو  

اکثر ساب ها تاثیر بدی دارن تو ناخوادگاه  اخرشم دیونه میشی از بس کابوس میبینی نکنید

شرایط زندگی  عفت کلام برام نذاشته   
عزیزم موسیقی روی بدن تاثیر جالبی داره شهادت آب رو ببین. و هیچ موسیقی ای رو به راحتی گوش نکن. ...

آخه چرا همه چیز رو به جن ربط میدید؟😑

من نمی خوام بگم الان ساب خیلی خوبه و عالیه

این یه علم جدیده هم میتونه خوب باشه هم بد

ولی همه چیزو با جن قاطی نکنید😕

والا

از بعضی کاربرا يه اسكرين شاتايی تو گوشیمه كه فقط دوس دارم باهاتون به مشكل بخورم!  😂🤌🏻                                    
نه با مشغله من جور در نمیاد... باید تایم ثابت گوش داد

اهاا ممنون گلم

من خواستم جواب اینو پیدا کنم که چرا خواب بد دیدم

بی دلیل بوده 

از سر نگرانیم بوده یا از ساب....

ميشه منو راهنمايي كني..نميدونم ساب چيه.. چيو گوش ميديد ? موزيكه يا سخنراني

یه موسیقی بی کلام که شما میشنوی

اما انگاری توی لایه های این موسیقی جملات تاکیدی راجع به موضویی که شما می خوای هست و ارتعاش و سیگنالش به ناخودآگاهت ارسال میشه

2706