2733
2734
بچه ها من کارمندم و 2 تا کوچولو دارم این جور کارها خیلی سختمه خیلی جاها رو هم تست کردم ولی کسی که تمیز باشه و مشتریش بشم پیدا نکردم کسی چنین شخصی میشناسه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
منم چند نفر میشناسم که برای خودم تهیه میکنند اما بهتون دوره ، من از آکباتان میگیرم ، عالیه ، یکی هم توی امیریه هست اونم عالیه ، هم تمییزه هم کارش مرتبه ، خواستی بگو بهت آدرس میدم ، شاید با پیک فرستاد ، أونری که آکباتان هست که عالیه
ظروف یکبار مصرف با قیمت عمده. 09127054303 غفارنژاد
2740
salam golam ekbatan ro shab barat email mikonam chon hamsaram daghigh tar adres mide . ama amiriye ; khiyabone modares janbe daro khane . ye maghaze kochike ama tamize . ama man piazo lobiyaye ekbatan ro bishtar dust daram . hatman shab beheton khabar midam
ظروف یکبار مصرف با قیمت عمده. 09127054303 غفارنژاد
عزیزم من این خانم رو خیلی وقته میشناسم و خانوادگی هممون بهش سفارش میدیم.
کارشون خیلی تمیزه. هرچی بخواین براتون اماده میکنه. بخاطر اینکه درامدی از خودش داشته باشه این کار رو انجام میده. در مورد تمیزی و کیفیت کارش مطمئن باشین
2706