2733
2734
بچه ها من کارمندم و 2 تا کوچولو دارم این جور کارها خیلی سختمه خیلی جاها رو هم تست کردم ولی کسی که تمیز باشه و مشتریش بشم پیدا نکردم کسی چنین شخصی میشناسه؟

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731
منم چند نفر میشناسم که برای خودم تهیه میکنند اما بهتون دوره ، من از آکباتان میگیرم ، عالیه ، یکی هم توی امیریه هست اونم عالیه ، هم تمییزه هم کارش مرتبه ، خواستی بگو بهت آدرس میدم ، شاید با پیک فرستاد ، أونری که آکباتان هست که عالیه
ظروف یکبار مصرف با قیمت عمده. 09127054303 غفارنژاد
salam golam ekbatan ro shab barat email mikonam chon hamsaram daghigh tar adres mide . ama amiriye ; khiyabone modares janbe daro khane . ye maghaze kochike ama tamize . ama man piazo lobiyaye ekbatan ro bishtar dust daram . hatman shab beheton khabar midam
ظروف یکبار مصرف با قیمت عمده. 09127054303 غفارنژاد
عزیزم من این خانم رو خیلی وقته میشناسم و خانوادگی هممون بهش سفارش میدیم.
کارشون خیلی تمیزه. هرچی بخواین براتون اماده میکنه. بخاطر اینکه درامدی از خودش داشته باشه این کار رو انجام میده. در مورد تمیزی و کیفیت کارش مطمئن باشین
2706