2737
2739
عنوان

خانمایی که بعد از عکس رنگی از رحم باردار شدن بیان و به ما امید بدن

| مشاهده متن کامل بحث + 339293 بازدید | 911 پست
مبارک باشه عزیزم منم سه ماه اقدام کردم نشدم امروز دکتر عکس رنگی نوشت انشالله انجام بدم و ماه دیگه خب ...

حتما انجام بده نتیجه میگیری ان شالله شک نکن

فعسی ان تکرهوا شیئا و یجعل الله فیه خیرا کثیرا...♡

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه ها من یکبار بهمن ۹۹ عکس رنگی انداختم اصلا درد نداشت لوله هامم باز بود. ۲روز پیش هم مجددا رفتم عکس انداختم با این که قبلا عکس رنگی انداخته بودم بازم خیلی استرس داشتم چون آندومتریوز و چسبندگی دارم میدونستم ممکنه لوله هامم چسبندگی داشته باشه  خلاصه یک پروفن خوردم و یک شیاف دیفلوفناک ۱۰۰گذاشتم و رفتم. اونجا هم نیم ساعت قبل عکس یک شیاف دیگه گذاشتم و واسم یک آمپول هیوسین هم زدن واسه شل کردن عضلات خیلی استرس داشتم ولی دردش واقعا از درد پریودی کمتر بود و فقط چند ثانیه بود با این که هردو لولم چسبندگی زیاد داشت دردم هم فقط سمت چپ بود که چسبندگی بیشتری داشت و خدارو شکر هردو لولم با ماده حاجب باز شد. خیلی پشیمون بودم که انقدر استرس کشیدم این ماه که اقدام نمیکنم امیدوارم ماه بعد حامله بشم. شما هم اصلا نترسید و با خیال راحت برید عکس بندازید ان شاء الله همگی نتیجه بگیریم.

2731

چه تاپیک پر برکتیه😍...از اول تا اخرش رو خوندم کم مونده گریه ام بگیره...خوشبحال همه اونهایی که نتیجه گرفتن. ممنون که با خبرهای خوش اتون به بقیه امید دادید. منم این ماه عکس رنگی گرفتم بعد دو سال نازایی. ان شالله خدا خودش بهم نظر کنه و منم مثل شما بیام خبر خوش بدم 🤲😊

خسته جان به نظرم چيز بدي داخلش نيست و مشكلي نداري. ايشالا كه اين ماه جواب بگيريم. شما چند وقت اقدامي ...

بچه ها مشکل نازایی دارید  تخمک اهدایی مطمعن میخواین جنین اهدایی میخواین فقط ب خانوم کاشی زاده زنگ بزنید تو نازایی حرف اولو میزنن تهران کار انجام میدن بقدری این خانوم دستش سبکه ک حد نداره بدون اینکه تک  نوبت بمونی انجام میده  اگه رفتید پیشش کار انجام دادین منم دعا کنی

این ماه اقدام کنی ماه بعد بارداری 09913995913

چه تاپیک پر برکتیه😍...از اول تا اخرش رو خوندم کم مونده گریه ام بگیره...خوشبحال همه اونهایی که نتیجه ...

بچه ها مشکل نازایی دارید  تخمک اهدایی مطمعن میخواین جنین اهدایی میخواین فقط ب خانوم کاشی زاده زنگ بزنید تو نازایی حرف اولو میزنن تهران کار انجام میدن بقدری این خانوم دستش سبکه ک حد نداره بدون اینکه تک  نوبت بمونی انجام میده  اگه رفتید پیشش کار انجام دادین منم دعا کنی

این ماه اقدام کنی ماه بعد بارداری 09913995913

سلام دوستان

من هم سه سالی هست باردار نمیشم 

دو سال پیش دکتر پیشنهاد عکس رنگی بهم داد ولی چون خمسرم هم کمی مشکل داشتم صبر کردم تا اول مشکل ایشون برطرف بشه...اما باز هم باردار نشدم و دیروز عکس رنگی رو انجام دادم. هنوز جوابش رو نگرفتم ولی برای من لوله سمت راستم درد زیادی داشت. ولی خوشحالم که انجام دادم و کاش زودتر رفته بودم. ان شالله همه عزیزان مامان بشن منم بعد از این عکس مامان بشم...

2740

سلام خانوما من امروز عکس رنگی دارم خیلی استرس دارم

دردش خیلی غیرقابل تحمله؟

برای مادر شدنم یه صلوات میفرستید 🌹بر چشم خوب رحمت👏🏻💚به زودی در اینجا تیکر بارداری نصب میگردد😍 کاربری دست دونفره؛دونفرش هم خودمم😜من به اسم کاربری توجه نمیکنم،ممکنه تو یه تاپیک باهات بحث کنم تاپیک بعدی بگم و بخندم پس اگه چیزی گفتم ‘’ منو ببخش’’ ❤️🥰
بچه ها من یکبار بهمن ۹۹ عکس رنگی انداختم اصلا درد نداشت لوله هامم باز بود. ۲روز پیش هم مجددا رفتم عک ...

عزیزم منم عکس رنگی گرفتم لوله چپم چسبندگی داشت به سختی ماده حاجب رد شد ولی این ماه پریود شدم میخواستم ببینم شما باردارشدین؟اگه  آره چه مدت بعد عکس رنگی؟

ای که دستت میرسد کاری بکن/  پیش از آن کز تو نیاید هیچ کار

خانما من عکس رنگی گرفتم ماه پیش و یک دور پریود شدم الان سه روز از زمان پریود دومم گذشته ولی نشدم و مشکل عکسم یک لوله گرفته هست که دکتر به من گفته فقط لاپارسکوپی و ای وی ف درمانشه کسی تا حالا با این شرایط طبیعی باردارشده ؟

لطفا اگر کسی تجربه داره کمکم کنه