2733
2739
عنوان

خانمایی که بعد از عکس رنگی از رحم باردار شدن بیان و به ما امید بدن

| مشاهده متن کامل بحث + 339602 بازدید | 911 پست
ایشالله عزیزم قربونت ،من این ماه نشد درست اقدام کنم یکم درد دارم هنوز چون جفت لوله هام بسته بود وبام ...

فعلا که نه همچنان منتظر ولی تا ۶ ماه بعد از عکس رنگی وقت داری منو همسرم کاملا بدون مشکل هستیم ولی نمیدونم چرا نمیشه حالا این ماه منتظرم فعلا که دو روز از موعد قاعدگیم گذشته و پریود نشدم تا یک هفته صبر میکنم بعد بیبی چک میزارم هر چی خدا قسمت کنه ایشالا دامن همه کسانی که منتظر بچه هستن سبز یشه 🍀❤🌸🙏

فعلا که نه همچنان منتظر ولی تا ۶ ماه بعد از عکس رنگی وقت داری منو همسرم کاملا بدون مشکل هستیم ولی نم ...

ایشالله ک بارداری ،هرچی خدا بخاد ،منم شوهرم مشکل نداره خودم تخمدانم ضعیف بود ک الان خداروشکر خیلی بهترشدن تخمدانم حالا اینماه عکس رنگی گرفتم منتظرم ببینم چی میشه من هنوز سه روز دیگ موعد پریودمه ،علائم هیچی نداری 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ایشالله ک بارداری ،هرچی خدا بخاد ،منم شوهرم مشکل نداره خودم تخمدانم ضعیف بود ک الان خداروشکر خیلی به ...

من این ماه هم ۱۰ روز عقب انداختم رفتم سونو نه تنبلی نه کیست داشتم ضخامتمم ۶ بود چند روز قبل بیبی زدم منفی بود 

من این ماه هم ۱۰ روز عقب انداختم رفتم سونو نه تنبلی نه کیست داشتم ضخامتمم ۶ بود چند روز قبل بیبی زدم ...

ای بابا منم عقب انداختم 7روز رفتم دکتر نه تنبلی داشتم و نه هیچ مشکل دیگ ای ،آزمایش بتا دادم باز منفی شد نمیدونم چرا شاید برا استرس باشه 

2728
ایشالله ک بارداری ،هرچی خدا بخاد ،منم شوهرم مشکل نداره خودم تخمدانم ضعیف بود ک الان خداروشکر خیلی به ...

سلام عزیزم،ببخشید من چندروز پیش عکس رنگی گرفتم،ومشکلی نبود،دکترم گفت این ماا اقدام نکن،به نظرتون اقدام نکنم،امروز فردا موعد تخمک گذاریمه،چیکارکنم،

2740
سلام عزیزم،ببخشید من چندروز پیش عکس رنگی گرفتم،ومشکلی نبود،دکترم گفت این ماا اقدام نکن،به نظرتون اقد ...

سلام گلم من اقدام کردم همون ماه عکس رنگی و مشکلی برام پیش نیومد اما چون پریودم قبل عکس رنگی نامنظم بود اون ماه نتیجه نگرفتم الان منتظرم ببینم این ماه چی میشه خیلیا همون ماه اول باردارشدن توام اقدام کن ایشالله ک جواب میگیری 

سلام گلم من اقدام کردم همون ماه عکس رنگی و مشکلی برام پیش نیومد اما چون پریودم قبل عکس رنگی نامنظم ب ...

مرسی عزیزم ولی دیگه امروز روز۱۶ سیکلم بود ، اقدام نکردم، موند واسه ماه بعد،،ایشالله که زود زود جفتمون مثبت شیم عزیزم

مرسی عزیزم ولی دیگه امروز روز۱۶ سیکلم بود ، اقدام نکردم، موند واسه ماه بعد،،ایشالله که زود زود جفتمو ...

ایشالله عزیزم منم مسافرت بودم این ماه رابطه درستی نداشتم نمیدونم چی میشه هرچی خدا بخاد 

سلام خانما چه تایپک خوبیه از سال ۸۹ تا الان مونده و خانما میان و از تجربه هاشون میزارم 

منم این ماه عکس رنگی گرفتم خدا کنه و جواب بگیرم دعام کنید 🥲

فعسی ان تکرهوا شیئا و یجعل الله فیه خیرا کثیرا...♡
2706