2703
2553
سلام بچه ها من این ماه اولین ماهه که عکس رنگی انداختم کسی هست بعد از عکس رنگی از رحم مامان شده باشه؟؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
سلام خانومی
من 9 ماه منتظر نی نی بودم
اولین ماه بعد از عکس رنگی باردار شدم

ایشالا شما هم باردار میشی
البته اگه تو عکس نشون بده که گرفتگی نیست یا رفع شده با این عکس
تا دریا راهی نیست تا دریا شدن راه بسیار است
2714
سلام لیلی جون
منم یک سال و نیم باردار نشدم و بعد دکتر فرستادم واسه عکس رنگی
مـــــــن ... عاشق نیستم ... فقط گاهی حرف تو که می شود ... دلم مثل اینکه تب کند ... گرم و سرد می شود ... آب می شود ... تنگ می شود ... اینکه عشق نیست ... هست ؟؟
عکس هم که برداشتم نتیجه اش خوب بود یعنی مشکلی نداشتم و لوله های دو طرف باز بود
مـــــــن ... عاشق نیستم ... فقط گاهی حرف تو که می شود ... دلم مثل اینکه تب کند ... گرم و سرد می شود ... آب می شود ... تنگ می شود ... اینکه عشق نیست ... هست ؟؟
ولی همون ماه بعد از گرفتن عکس رنگی حامله شدم فکر می کنم اگه یه کوچولو هم بود لوله هام چسبندگی داشت
دوستای خوبم ممنونم از راهنماییاتون که پر از امید و آدم و دلخوش می کنه بچه ها برام دعا کنید تا منم مثل شما باردار بشم آخه وقتی دکی عکس من و دید گفت که جفت لوله ها بازن وهیچ مشکلی نداری دعاااااااااااااااااااااااااااااا یادتون نره دوستای عزیزم
2706