2737
2739
عنوان

خانمایی که بعد از عکس رنگی از رحم باردار شدن بیان و به ما امید بدن

| مشاهده متن کامل بحث + 339293 بازدید | 911 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
منم خیلی نگرانم، 2سال پیش سقط داشتم (اردیبهشت88) و دیگه حامله نشدم. تیر امسال فهمیدیم شوهرم واریکوسل داره و عمل کرد و بازم حامله نشدم. البته جواب ازمایش شوهرم با قرص 3 ماهه که به رنج خوب رسیده و دکتر گفته بود باید تا اسفند حامله شم اما ... الان هم دکتر برام عکس رنگی نوشته که هفته بعد باید انجام بدم.(قبلا سونو داده بودم ولی مشکلی نداشتم) خیلی نا امیدم و می ترسم که حامله نشم...
منم خیلی نگرانم، 2سال پیش سقط داشتم (اردیبهشت88) و دیگه حامله نشدم. تیر امسال فهمیدیم شوهرم واریکوسل داره و عمل کرد و بازم حامله نشدم. البته جواب ازمایش شوهرم با قرص 3 ماهه که به رنج خوب رسیده و دکتر گفته بود باید تا اسفند حامله شم اما ... الان هم دکتر برام عکس رنگی نوشته که هفته بعد باید انجام بدم.(قبلا سونو داده بودم ولی مشکلی نداشتم) خیلی نا امیدم و می ترسم که حامله نشم...
سلام بچه ها من تازه عضو شدم. قراره 21 بهمن برم عکس رنگی .یه خورده می ترسم از امروز هم مصرف آنتی بیوتیک روشرو کردم. دکی جون واسم یه سری وسایل نوشته وقتیاز داروخونه گرفتم وحست کردم که مگه قراره عمل برم .خییییلی می ترسم.کمکم کنید. به تجبیاتتون نیاز دارم
الینا کوچولو ... یکی یه دونه مامان و بابا... معجزه زندگیمون 22مرداد زمینی شد.... ممنون یا باب الحوائج علی اصغر (ع)
فاطمه سما جون منم وقتی آمپولشو دیدم داشتم از ترس میمردم ولی درد انجام عکس مثل پری بود و اذیت نشدم تازه من 2بار عکس گرفتم حتما یه جای خوب برو عزیزم من اولین عکسو بدون شناخت از رادیولوژی رفتم که خوب نتونستن انجام بدن گفتن رحمم مشکل داره دویاره بعد 2 ماه جای دیگه که واقعا خوب بود رفتم گفتن هیچ مشکلی ندارم. موفق باشی عزیزم .اصلا نترس چون اون طور که فکر میکنی نیست.
2706