2733
2739
عنوان

از پوشک گرفتن کودک

97 بازدید | 3 پست

خانما هرکسی تجربه ای روشی داره لطفا کمکم کنه دخترم خیلی باهوشه قشنگ حرف میزنه کاملا متوجه صحبت اطرافیانش میشه ۲ سالشه کاملا اختیار دستشوییشو داره فقط یه مشکل داره عادت داره تو پوشک دسشویی کنه جیش داره خودش میره پوشک میاره میگه جیش دارم 

دختر نازم خونمون با اومدنت روشن کردی... سوالی در مورد مسمومیت بارداری یا پره اکلامپسی داشتید بپرسید...
اگه پوشک دم دستش هست جمع کنین خب نمیشه؟ قشنگ معلومه چه بچه گوگولیه خدا حفظش کنه برات عزیزم

قربونت خیلی خودشو نگه میداره چند بار جمع کردم میترسم از نگه داشتن عفونت بگیره یبار جمع کردم روسری و دمپایی پوشید گفت برم اقاهه پوشی  یعنی برم پوشک بخرم

دختر نازم خونمون با اومدنت روشن کردی... سوالی در مورد مسمومیت بارداری یا پره اکلامپسی داشتید بپرسید...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قربونت خیلی خودشو نگه میداره چند بار جمع کردم میترسم از نگه داشتن عفونت بگیره یبار جمع کردم روسری و ...

گلم فکر کنم باید یه خرده بهش مهلت بدی روانشناسا می گن تا 3 سالگی هم جا داره کودک یاد بگیره

عجله نکن

یه بنده خدایی میگف من زود دخترشو از پوشک گرفت یکی از عوارضاش شب ادرای بود که بهش دچارش دکتر گفت بهش گفت بود به خاطر اینکه زود بوده براش

حالا بازم خیلی اطلاع ندارم خدا کمکت کنه کوچولوی نازتم ببوس

2731