2733
2739

سلام خانوما. حالم خیلی بده لطفا راهنماییم کنید

من الان دو سال هست ازدواج کردم و یه بچه ۳۵ روزه دارم. یه سال و نیمم عقد بودم. من جوریم ه خیلی به شوهرم وابسته ام یعنی خیلی احساساتیم اما شوهرم اینطور نیست و خیلی بی احساسه و میگه من از این وابستگی تو اذیت میشم. راستش این وابستگی خودمم کلافه کرده، همش دنبالشم و میخوام بدونم کجا میره با کی هست و حسادت هم دارم به اطرافیانش و حساس شدم روشون. میخوام کمکم کنید سرزنشم نکنید فقط کمکم کنید حالم بده افسردگی گرفتم

خدایا شکرت منم مامان شدم♥️🧡🌹 میدانم که مرا هم میبینی خدای مهربانم.....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من هنوز شوهرم نشده  ولی منم مثل توام خیلی بده خیلی

پس چیکار کنم؟ نمیخوام بهش وابسته باشم یه جورایی دارم تحقیر میشم

یه سرگرمی واسه خودت داشته باش عزیزم یا یه ورزش رو حرفه ای دنبال کن یه ساز یاد بگیر کم کم بهتر میش ...

بچه خودش سرگرمیه برام ولی باز از سرم نمیوفته

مثلا دیروز رفتیم خونه مامانش همه فامیلش اونجا بودن با خاله هاش دست داد بعد یکیشو بغل کرد اومدیم کل دیروز دعوا که چرا بغلش کردی... نمیدونم چیکار کنم از این افکار راحت بشم

2740
منم اوایل ازدواج حسودیم میشد که اگه یکی از اطرافیانشو بیشتر از من دوس داشته باشه الان خودش میگه تو ا ...

ب منم میگه اما من حرفاشو باور ندارم.تا حالا چیزی ازش ندیدم ولی ب خودم میگم شوهرم زرنگه اگرم چیزی تو گوشیش باشه سریع پاک میکنه

منم خیلی بهش محبت میکنم بنظرم از دوس داشتنه زیاده،ولی اینکه کجا میره خیلی گیر نمیدم

من نمیدونم چطور این افکارو از سرم بیرون کنم واقعا دارم اذیت میشم. مثلا یکیو بغل کنه مادر خواهر یا یه فامیلشو من ناراحت میشم حرصم میگیره... حالم بده

عزیزم،منم تا یکسال اول ازدواجم اینجوری بودم ولی بچه نداشتیم،اما همسر من کارش جوری بود که 80درصد از هم دور بودیم و حتی گاهی هفت ساعت نمی تونستیم تلفنی حرف بزنیم.

من فکر نمی کنم مشکل از خودت باشه،شاید کم برات وقت میزاره،یا وقتی کنارته واقعا حواستون به هم نیست،چون الان که دوسال از ازدواج منو وهمسرم میگذره و دیگه کارش مثل سابق نیست،من دوست دارم وقتایی که خونست حداقل نیم ساعتش واقعا تمام وکمال حواسمون به هم باشه،نه که تلویزیون ببینیم یا...،کلا یه جای آروم باهم خلوت کنیم