2733
2734
عنوان

اقدام به بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 417761 بازدید | 33059 پست
چطوری بالش زیر پا بزاریم؟ یعنی پاها بالاتر از بدن قرار بگیره؟ باز خداروشکر بخیر گذشت . خیلی مواظب خ ...

اره بزار زیر زانوت پاهات بیاد بالاتر،خیلی کمک میکنه،ولی ی جوری تنظیم کن ک راحت باشی کمردرد نگیری

آره عزیزم بچه اولمه اونم بعداز چن ماه اقدام باردار شدم

فقط 12 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🍀ماهیچ،،،الهی همه تو🍀
آره من قندمم بالاس رژیمم سفت و سخت،،،ینی هرکسی منو میبینه دلش میسوزه میگ چراانقد لاغرشدی🤦‍♀️ من آخ ...

وای پس جز بارداری های خیلی سختی

من بدترین مرحلم تهوع شدید بود دقیقا دو ماه کشید وزنمم از اول بارداری سه کیلو کمتر شده

فقط 19 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره بزار زیر زانوت پاهات بیاد بالاتر،خیلی کمک میکنه،ولی ی جوری تنظیم کن ک راحت باشی کمردرد نگیری آر ...

حتما عزیزم اینکارو میکنم 

بازم ممنون انشالله صحیحو سالم زایمان کنی 😍

فقط 19 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2731
وای پس جز بارداری های خیلی سختی من بدترین مرحلم تهوع شدید بود دقیقا دو ماه کشید وزنمم از اول باردار ...

اره بابا،من از اوایل حاملگی تا۳ماهگی ۶ کیلو کم کردم...

انشاالله ب سلامتی بگذره و ب سلامتی فارغ شیم🤲

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🍀ماهیچ،،،الهی همه تو🍀
ممنون عزیزم انشالله 😍 نمیدونم تند گفت متوجه نشدم دیگه روم نشد بگم تکرار کن . طول سرویکس تو سونو ز ...

شاید پس سرویکست نیست همون جفتی چیزی پایین بوده، تو‌ سونو ننوشته جفت کجاست؟

همون استراحت عالیه، ولی دستشویی هم خیلی مهمه ایرانی خیلی فشار میاره، منم ایرانی میرفتم از فرنگی بدم میاد میگم شاید مشکل من ازونم باشه.. گرچه قدیما همه ایرانی میرفتن اما سبک زندگی و تغذیه مون خیلی تفاوتا بین ما و مامانامون به وجود اورده چه برسه خانومای نسل‌های قبلی! پله هم جز چیزای مضره اگه کارات ضروری نبود یکم کمتر بری بهتره حداقل تا سونو بعدی که باز دکتر نظرشو بگه، اگه رفته باشه بالا باز روزی یه بار برو!

جایی در زندگی‌ام می‌ایستم؛ و می‌گویم: این تماما من بود، که دوام آورد، ادامه داد، و رسید!  🌱
اها راستی پیاده روی هم خطرناکه یا زیاد وایسادن؟

نمیدونم دکترت چی گفته و مشکل از کجاست، کسایی که استراحت مطلق میشن نه تنها ایستادن و راه رفتن حتی نشستن هم فشار میاره به دهانه رحم، باید همش دراز بکشن، باید از دکتر دقیق بپرسی مشکل چیه و تا چه حدی مراقبت لازمه، استراحت نسبی یا در چه حد فعالیت

جایی در زندگی‌ام می‌ایستم؛ و می‌گویم: این تماما من بود، که دوام آورد، ادامه داد، و رسید!  🌱
مرسی از راهنمایی هات گندم جان 😍 برعکس من این هفته که تا نوبت دکترم شد متاسفانه هم پیاده روی رفتم ب ...

دستشویی طولانی خیلی بده تا میتونی آب، کاهو، ماست پربیوتیک، انجیر و گلابی و الو بخارا و این چیزا بخور.. برای یبوست هم به جای زور و فشار.. از دکترت بپرس شیاف گلیسیرین بخر بی ضرر و بدون مواد داروییه فقط روغنه بزار معمولا نیم ساعت نشده دستشوییت میاد! قرص آهن هم به من ایزی آیرون میساخت خیلی کم یبوست میاره اما همه اینارو با دکتر مشورت کن!

سلام خانوما یه سوال داشتم بهترین زمان برای اقدام چه زمانیش؟فقط موقع تخمک گذاری؟

هروقت عشقته چون حساس شی به روزای خاصی استرس بهت وارد میشه نمیگیره پس بدون فکر کردن به بچه به لذتت فکر کن ایشالا بزودی خبر بارداریتو بدی

فقط 17 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
این روزها دارم با خیال آمدت تصویر میبافم🥰تو حتما برای من یک طالعِ شیرین با طعم دوست داشتنیِ عسل خواهی آورد😍🥹قند عسلم خوش اومدی به زندگیمون❤️

سلام بچه ها خوبین؟

صبح خبر فوت مامان بزرگمو شنیدم خیلی ناراحت شدم گریه کردم بعد یهو خون دماغ شدم بنظرتون چیز بدیه؟ من تو عمرم خون دماغ نشده بودم الانم زیر دلم درد میکنه

همش سعی میکنم تو فاز گریه نرم ولی دیروز فیلمشو برام فرستادن که به هوش اومده بود گریه میکرد اون از جلو چشمم نمیره بغضی میشم باز

از طرفی پیش شوهرم عکس العمل نشون نمیدم چون هی میگه گریه نکن بچه چیزیش نشه😔😢چقدر سخته باردار باشی عزیزات فوت کنن نمیدونی به از دست رفته فکر کنی یا به زندگی که تو بطن وجودت در جریانه و باید برای حال خوب اون خودتو قوی نگه داری😭

فقط 17 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
این روزها دارم با خیال آمدت تصویر میبافم🥰تو حتما برای من یک طالعِ شیرین با طعم دوست داشتنیِ عسل خواهی آورد😍🥹قند عسلم خوش اومدی به زندگیمون❤️
سلام بچه ها خوبین؟ صبح خبر فوت مامان بزرگمو شنیدم خیلی ناراحت شدم گریه کردم بعد یهو خون دماغ شدم بن ...

متاسفم عزیزم خدا رحمتش کنه خدا بهت صبر بده 

ولی دقیقا حرف همسرت درسته الان تو دلیت از همه چیز مهمتره و مراقبش باشی مامان بزرگت خوشحال تر میشه میدونم سخته ولی سعی کن آروم باشی و بجاش قران بخونی براش و ذکر و‌صلوات بگی تا هم خودت آروم بشی هم به اون بنده خدا خیر برسه

راجب خون دماغ من نمیدونم گلم شاید ازفشار عصبی بوده شاید از گرما یکم استراحت کن و‌تکرارشد از دکترت بپرس باز دوستان تجربه شون بیشتره میگن

فقط 19 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد...🥺🙏          خدایا شکرت برای معجزه زندگیم😍😍           جگرگوشه ام🩷چشمانم خیره به راهت مانده  🩷بیا بیا که یقین دارم با تو عاشق تر می شوم🩷 با عطر تنت مست تر می شوم🩷 اصلا با تو دوباره متولد می شوم🩷 من به واسطه وجود با برکتت مادر می شوم🩷                     💓۰۳/۰۲/۲۲ دنیای منم صورتی شد💓  دختر گلم خوش اومدی به زندیگیمون💓      
سلام بچه ها خوبین؟ صبح خبر فوت مامان بزرگمو شنیدم خیلی ناراحت شدم گریه کردم بعد یهو خون دماغ شدم بن ...

سلام عزیزم خدارحمتشون کنه،،،ولی شماسعی کن اصلا ب عکس و فیلم و اینجورچیزایی ک ناراحتیتو چندبرابر میکنه دورباشی،

راجب خون دماغ تو بارداری نمیدونم ولی تو حالت عادی میگن هرزگاهی خون بیاد بد نیس چون فشارمغزو خالی میکنه و خدایی نکرده نمیزاره خونت لخته بشه...

اگ دل دردت زیادشد ی شیاف پروژسترون استفاده کن 

معلومه ک الان مهم ترین چیز همون اناناسیه ک تو دلته،بخاطر اون سعی کن قوی باشی و ناراحتی نکنی عوضش ذکربگو قران بخون

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🍀ماهیچ،،،الهی همه تو🍀