2733
2734
عنوان

اقدام به بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 417761 بازدید | 33059 پست

بچه ها سلام خوبین؟ 😍

تبریک به مامانای جدید که مثبت شدن 😍

تبریک به بچه هایی که رفتن انومالی و نی نی رو دیدن 😍 

ببخشید که تک تک نگفتم همه نظرهارو خوندم 😘

انشالله اونایی که منتظرن زود زود مثبت شن 😍

منم هفته قبل پنج شنبه  رفتم سونو انومالی 

نی نی من دختره 😍 الان دو هفتس تکوناشو کاملا حس میکنم و حسابی میزنه الهی قربونش برم الان نوزده هفتم میخواد تموم شه 

امروز رفتم جواب سونو رو بردم دکتر . گفت همه چیزت خوبه ولی نمیدونم چی چیت (متوجه نشدم دقیق چی گفت) گفت یذره پایینه باید مواظب باشی ، پله نری کار نکنی چیزی بلند نکنی دراز بکشی بیشتر 

منظورش چی بود؟ بعد میخواست سونو داخلی کنه که مطمئن بشه راستش ترسیدم نذاشتم گفت باشه پس هر شب شیاف بزار 

این چیه که اینجوری باید مواظب باشم؟  چیز دیگه ای هست رعایت کنم؟ 

اخه من چند ماهه تو رعایتم فقط خونمون طبقه سوم هست و اسانسور نداره روزی یبار بالا و پایین میرم البته یواش دیگه چ کنم خیلی نگرانم 😢 تنها خلافم همینه ...

وزنمم سه کیلو کمتر شده بود ☹️

فقط 19 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بچه ها سلام خوبین؟ 😍 تبریک به مامانای جدید که مثبت شدن 😍 تبریک به بچه هایی که رفتن انومالی و نی ...

سلام عزیزم به سلامتی 😍

ایشالله تا آخر همه چی خوب باشه براتون 🩷

احتمالا طول سرویکست کمه که خواسته سونو واژینال کنه

کاش دقیق میپرسیدی از دکتر! 

ولی فرق نداره در هر صورت مراقب باش، خیلی احتیاط کن

شیاف و استراحت و سرویس فرنگی و ...

خیلی دولا راست نشو، کار نکن، جارو اینا نکش، وسیله بلند نکن

پله هم تا میتونی کم تردد کن! شاغلی؟ اگه مجبور به رفت و آمد نیستی کمتر برو.. خیره ایشالله مشکلی پیش نمیاد ✨

جایی در زندگی‌ام می‌ایستم؛ و می‌گویم: این تماما من بود، که دوام آورد، ادامه داد، و رسید!  🌱
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام عزیزم به سلامتی 😍 ایشالله تا آخر همه چی خوب باشه براتون 🩷 احتمالا طول سرویکست کمه که خوا ...

ممنون عزیزم انشالله 😍

نمیدونم تند گفت متوجه نشدم دیگه روم نشد بگم تکرار کن .

طول سرویکس تو سونو زده 33mm

نمیدونم عدد باید چند باشه 

رعایت. که میکنم الان چهار ماهه هیچکار نکردم نه کار خونه نه غذای خاصی ..فقط دستشویی متاسفانه فرنگی نمیرم با اینکه خیلی دسشویی میرم ولی انگار اینم باید برم 😕

نه شاغل نیستم ولی روزی یبارم زیاده حتی؟ من فک نمیکردم اینطوری باشه ☹️

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2731
اها راستی پیاده روی هم خطرناکه یا زیاد وایسادن؟

سلام عزیزم انشاالله صحیح و سلامت بیاد بغلا نی نی نازت😍😍

ب طول دهانه رحم میگن سرویکس،ک اگ خدایی نکرده بیاد پایین منجربه زایمان زودرس میشع..ولی مال شما خوبه الحمدلله فقط یکم مراقبت میخواد...

من خودم الان۲ماهه استراحت تقریبا مطلق هستم..سرپازیاد واینستا،حموم میری کوتاه باشه و روی ی صندلی بشین حتما سعی کن هفته ای ی باربری حموم تن تن نرو

،پله روسعی کم در مواقع ضروری بری،اونم اروم و نرم...پیاده رویی ک اصلا توصیه نمیشه،وسیله سنگین اصلا بلند نکن،از کمرزیاد خم و راست نشو ینی دولا نشو،دسشویی هم فرنگی بری خیلی خوبه ک من خودم متاسفانه دسشویی بزرگ و اصلا نمیتونم رو فرنگی بشینم.در آخر شیاف خیلی مهمه دهانه رحم و جای بچه رو سفت میکنه..این مراقبت هایی ک من خودم میکنم،

انشاالله ب سلامتی این دوران بگذرونیم 🤲😍😍😍😍

فقط 12 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🍀ماهیچ،،،الهی همه تو🍀
راستی نزدیکی هم نباشه بهتره..منو ک کلا ممنوع کرده دکترم... مامان اولی هستی تاتاجون؟

مرسی از راهنمایی هات گندم جان 😍

برعکس من این هفته که تا نوبت دکترم شد متاسفانه هم پیاده روی رفتم بعنی بازار رفتم چهار ساعت کشید هم یه مسافرت یک روزه رفتم ...حمومامم همیشه نشسته هست ولی یکساعت میکشه ..

فرنگی ک از امروز حتمااا شروع میکنم با این که وسواس دارم ولی عب نداره بچه الان مهمتره از همس 

از شانس بدم یعنی از رو نا اگاهی نزدیکی از اول تا الان هر دو هفته یبار اونم نصفه ولی اخریش همین چند روز پیش بود. دیگه غلط کنم 😢 

پله رو هم بیشتر رعایت میکنم حداقل بقول شما خیلی اروم میرم که فشار نیاد.

تازه دیروز تو مطب داشتم ب خودم میگفتم خداروشکر ازون شیافا راحت شدم مثل اینکه باز شروع شد😁

حالا شیاف قابل تحمله ولی دستشویی احساس میکنم از همه چیز بدتر بود چون من شبانه روزی در دسشویی بسر میبرم راحت سی بار دسشویی میرم از وقتی قرص اهن میخورم یبوست گرفتم اصلا بدتر شدم .. دکتر اینبار قرص اهنم رو عوض کرد ایشالله این اوکی بشه و یبوست نیاد 😥

چیز سنگینم بلند نکردم بجز خرید کالسکه که بلندش کردم ببینم برام سبکه یا سنگین وای چه کار احمقانه ای 😢😢

بازم ممنون از راهنمایی هات واقعا بدردم خورد سعی میکنم هیلی بیشتر از اینا مواظب باشم 

راستی میگم من دلم اروم نمیگیره که دیروز نذاشتم سونو واژینال کنه ، میخوام تو همین هفته برم دکتر سونو کنه که قطعی بگه عددش چنده ‌‌.. بنظرتون کار درستیه ؟ ☹️

1
5
10
15
20
25
30
35
40
راستی نزدیکی هم نباشه بهتره..منو ک کلا ممنوع کرده دکترم... مامان اولی هستی تاتاجون؟

اها یادم رفت بگم اره عزیزم اولین حاملگیم هست

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مرسی از راهنمایی هات گندم جان 😍 برعکس من این هفته که تا نوبت دکترم شد متاسفانه هم پیاده روی رفتم ب ...

عزیزم بنظرم اصلا اصلا استرس نگیر ک من هروقت استرسم شدیدشد لکه بینی گرفتم بعدش،سعی کن از این ب بعدرعایت کنی...من هم نمیدونستم جفتم پایینه،ینی دکترسونوگرافی تو ان تی نتونسته بودتشخیص بده،منم کلی مهمونی میرفتم و رقص کردی و هندی میرفتم😐کلی پیاده رویی و بازار و همیشه هم بخاطریبوستم مجبوربودم زوربزنم و نزدیکی هم داشتم...ولی از۱۵هفتگی ک دردای شدیدداشتم رفتم سونوگرافی و فهمیدم جفتم پایینه..دیگ رعایت میکردم ولی همچنان فرنگی نمی‌رفتم و شیافاروهم بااینک دکترداده بود نمیذاشتم...تو سونو آنومالی گف جفت رفته رو دهانه رحم😭دیگ استراحتموشدیدتر کردم...کلا ۱ماه فقط میخوابیدم و بره دسشویی ازجام بلندمیشدم،حتی ی لیوان آب هم برای خودم برنمیداشتم..هیچ جا هیییییچ جا نمی‌رفتم حتی تا سرکوچه.شیاف هم مرتب میذاشتم.ولی بازهمچنان ازفرنگی چندشم میشد،تااینک۲۱هفته لکه بینی گرفتم رفتم سونوگرافی و گف همچنان جفت رو دهانه رحمه اگ خونریزی کردی برو بیمارستان😭من ی شب تاصبح میلرزیدم از استرس انقد گریه کرده بودم چشام باز نمیشد

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🍀ماهیچ،،،الهی همه تو🍀

دیگ از۲۱هفتگی شروع کردم فرنگی رفتن،هم خوابیدنی هم نشستنی دوتا بالش میذاشتم زیرپام،همچنان استراحت سختی داشتم.غذا میخوردم درجا درازمیکشیدم معدم ترش میکرد حالت تهوع میگرفتم ولی مجبور بودم دیگ،،،فقط برای دکتراز خونه می‌رفتم بیرون اونم دم در سوارماشین میشدم دم مطب پیاده میشدم...

میخوام بگم ک در این حد استراحت و سختی گذروندم،۲ماه فقط از پنجره بیرونو نگاه میکردم...۲۳هفته رفتم سونو گف خداروشکررفته بالا جفتم،،منم شیافارو قطع کردم...ولی ۲روز بعد لکه بینی گرفتم دوباره شروع کردم😬😁🤭😁

فقط خواستم بگم این روزای سخت برای همه هست فقط سعی کن سره خودتو گرم کنی و استرس نگیری،،،

من از موقع استراحتم شروع کردم ختم قرآن،،دوره های روانشناسی تربیت کودک گوش میدم،خاطرات مینویسم،فیلم میبینم،،سره خودمو اینجوری گرم میکنم 

هنوز نتونستم برم بیرون ی جوراب بره بچم بخرم🥹بخاطراستراحت

تازه شروع کردم تو خونه قدم میزنم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🍀ماهیچ،،،الهی همه تو🍀

من راهای مختلفی رو برای یبوست امتحان کردم،ک بتونم بدون دارو کنترلش کنم چون همروییدهم داشتم از قبل دیگ بیچاره میشدم موقع یبوست،،،ولی الان ب این رسیدم ک صبحا ک بیدار میشم ی لیوان آب ولرم،،،آب جوش ن ها ولرم میخورم و قدم میزنم توخونه ،۱۰دقیقه یایک ربع بعدش صبحانه میخورم...۲ اینک چون قندم بالاست و رژیم هستم دکتر تغذیه بخاطرکمبود وزنم گف روزی ی پیاله زیتون بخور منم شروع کردم ب عنوان میان وعده میخورم...خداروشکر این ۲تا باعث میشه یکم شکمم کارکنه((((البته اگ فشار بالا نداری)))...مثلا ساعت ۹صب صبحانه میخورم ساعت۱۱ ی پیاله زیتون....بااینک حالت تهوع بهم میده مخصوصا تو این گرما ولی در طول روز هم چند لیوان آب ولرم میخورم،،،،،خیلی کمکم میکنه 

ینی چ سختی هایی ک بخاطر نی نی تحمل نمیکنم ولی شکر😍😍🤲😍🤲ببخشیدزیاد حرف زدما،چون خودم خیلی از تجربیات بقیه استفاده میکنم گفتم هزچی میدونم بگم شاید بتونم کمکی بکنم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🍀ماهیچ،،،الهی همه تو🍀
عزیزم بنظرم اصلا اصلا استرس نگیر ک من هروقت استرسم شدیدشد لکه بینی گرفتم بعدش،سعی کن از این ب بعدرعا ...

واییی خیلی سخته که 😕😕

اره دقیقا استرس خیلی بده ...

راستی عدد سرویکس شما چند بود؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40

من انقدادم وسواسی هستم تابستونا هرروز باید حموم میرفتم،، اصلا فکر نمیکردم تو عمرم روزی برسه ک یک هفته یا بعضی وقتا۱۰روز تحمل کنم و حموم نرم😁🤭ولی این۲ماه وضعیت حموم رفتنمم همینجوریه.هر یک هفته۱۰ روز ی بار اونم نشسته رو صندلی ب مدت یک ربع.عوضش هرروز لباسامو عوض میکنم موهامو شونه میکنم،،،

همه اینارو تعریف کردم ک مبادا حس افسردگی و سختی بهت دس بده ها،این روزهاهم میگذره رو همش خاطره میشه😍

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🍀ماهیچ،،،الهی همه تو🍀
دیگ از۲۱هفتگی شروع کردم فرنگی رفتن،هم خوابیدنی هم نشستنی دوتا بالش میذاشتم زیرپام،همچنان استراحت سخت ...

چطوری بالش زیر پا بزاریم؟ یعنی پاها بالاتر از بدن قرار بگیره؟

باز خداروشکر بخیر گذشت . خیلی مواظب خودت باش چند هفته باقی مونده هم بخیر بگذره 

راستی شمام بچه اولتونه؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
واییی خیلی سخته که 😕😕 اره دقیقا استرس خیلی بده ... راستی عدد سرویکس شما چند بود؟

آره من قندمم بالاس رژیمم سفت و سخت،،،ینی هرکسی منو میبینه دلش میسوزه میگ چراانقد لاغرشدی🤦‍♀️

من آخرین سونویی ک رفتم ۳۴بود...

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🍀ماهیچ،،،الهی همه تو🍀