2737
2734
عنوان

اقدام به بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 412298 بازدید | 32754 پست
لانه گزینی خون روشن، سبک و لکه‌های صورتی قهوه‌ای روشنه که معمولا رو پد نمیاد یا خیلی کم، در حد دستما ...

نه من فکرکردم دفع شده ک دکتر گفت نشده 

آره اول رو پد نمیومد یکم ک تا دکتر رفتم و برگشتم رو پد اومد

دلبرمومشکی۲ سابقم 💕«آریان پسر عزیزتر از جونم♥️»مامان قناد هستم🥰🧁 ر.ی.د.م تو این زندگی💔
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره بتونی از دکتر نامه بگیری که خوبه اما معمولا دکترا نمیدن،  دکتر خوبا که میگن رزومه‌مون میره ...

توکل به خدا

ولی بیمه ما با دفترچه بانک هرجای طرف قرارداد بریم نیاز به پرداختو صورتحساب نداره

بیمارستان تابحال گذرم نیوفتاده نمیدونم چطور باشه باید بورسم

فقط 19 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
این روزها دارم با خیال آمدت تصویر میبافم🥰تو حتما برای من یک طالعِ شیرین با طعم دوست داشتنیِ عسل خواهی آورد😍🥹قند عسلم خوش اومدی به زندگیمون❤️
واسه ان تی که چیزی نداد انومالیم اخر اردیبهشته.خودت گفتی البومو یا خودش داد؟

ان تی به منم هیچی نداد جز دوتا ماکارون😅😅ولی انومالی مثه اینکه به همه میده چون یه کمد داشت پر از این آلبوما با رنگای صورتی بنفش ابی

اول به من بنفش داد گفت اینم یه رنگ پسرونه منم پررو گقتم ولی بنفش دخترونست😅😅بعد عوض کرد ابی داد فیلمم زد رو سی دی برام

1
5
10
15
20
25
30
35
40
این روزها دارم با خیال آمدت تصویر میبافم🥰تو حتما برای من یک طالعِ شیرین با طعم دوست داشتنیِ عسل خواهی آورد😍🥹قند عسلم خوش اومدی به زندگیمون❤️
2731
من تهرانم عزیزم اطلاع ندارم برو تاپیک‌های سونو مشهد رو بخون، یا از دکترت بپرس جای مطمئنی رو بهت معرف ...

ممنون عزیزم پیداکردم ولی نمیدونم چرابه این شدت حالم بده همه وجودم دردمیکنه😭

من حسینی شده ی دست امام حسنم❤️
ان تی به منم هیچی نداد جز دوتا ماکارون😅😅ولی انومالی مثه اینکه به همه میده چون یه کمد داشت پر از ای ...

به من همون ماکارونم نداد😂

پس خوبه البوم و سی دی میده به همه.من هردفعه رفتم انقدر استرس داشتم دیگه منو میشناسه خدا خیرش بده این سری شمارشو داد به همسرم گفت هروقت خدای نکرده دردی چیزی داشتی زنگ بزنین میام نیکان غرب بهتون نزدیکه اونجا سونو میکنم.خیلی دکتر خوبیه واقعا

فقط 21 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به من همون ماکارونم نداد😂 پس خوبه البوم و سی دی میده به همه.من هردفعه رفتم انقدر استرس داشتم دیگه ...

اره واقعا حرف نداره من دوازده هفته که ان تی دادم قطعی نگفت پسره گفت سیزده هفته بیا رایگان بهت قطعی بگم دیگه ماهم یه جعبه شکلات بردیم واسش

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به من همون ماکارونم نداد😂 پس خوبه البوم و سی دی میده به همه.من هردفعه رفتم انقدر استرس داشتم دیگه ...

من هر بار میرم یه سره در حال خندیدنم بابت شوخیاش🤣بعد بچمو میبینم که کامله بزرگ شده برام معجزست انگار از ذوق همش میخندم🥹سری قبل بهم‌گفت خودتو شوهرت خیلی خوش انرژی هستین

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738
اره واقعا حرف نداره من دوازده هفته که ان تی دادم قطعی نگفت پسره گفت سیزده هفته بیا رایگان بهت ق ...

اره منم انومالی برم واسش گل یا شیرینی میبرم.

دمش گرم رایگان گفته جنسیتو😍

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من هر بار میرم یه سره در حال خندیدنم بابت شوخیاش🤣بعد بچمو میبینم که کامله بزرگ شده برام معجزست ...

منم اولاش با استرس میخوابم رو‌تخت هی دستمو میگیره میگه بابا تو چرا هردفعه یخی😂بعد که قلبشو نشون میده دیگه شروع میکنیم به خنده😬خودشم هم مهربونه هم اخلاقش خوبه.ایشالا تا اخرش برامون خوب پیش بره🙏🏻

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام عزیزم یه سوال چرا کلا فرنگی استفاده نمیکنی اونکه بیشتر فشار بهت میاد و بیشتر باید بشینی  ...

سلام خانمی،ن شما کارت خیلی درسته اتفاقا 

من بخاطر هموروییدم یبوست شدیدی میگیرم کلا از اول حاملگیم،روی فرنگی اصلا شکمم کارنمیکنه نمیدونم چرا😐

فقط 14 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بچه ها امروز رفتم آنومالی همه چیز خوب بود خداروشکر جفتم بالا رفته سرویکسمم بیشتر شده بچم بریچ ...

خداروشکر😍😍انشالله در پناه خدا ب سلامتی بغلش کنی🥰🥰

برای منم دعاکن جفتم بره بالا🥲خیلی اذیتم 

فقط 14 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
توکل به خدا ولی بیمه ما با دفترچه بانک هرجای طرف قرارداد بریم نیاز به پرداختو صورتحساب نداره بیمار ...

اره میدونم طرف قرارداد که کاملا رایگانه، اما تا جایی که میدونم غیرقرارداد هم خودت پرداخت میکنی مثل تکمیلی صورتحساب میبری براشون طبق تعرفه داخل سیستم پارد میشه محاسبه میشه و به حساب حقوقی کارمند برمیگرده، حتما چک کن که اگه برای شمام هست ازین مزایا استفاده کنی همه بیمارستانا و مطب‌ها و آزمایشگاه و سونو‌های طرف قرارداد همیشه خوب و نزدیک نیست، اینجوری با انتخاب خودت میتونی هرجا میخوای بری

جایی در زندگی‌ام می‌ایستم؛ و می‌گویم: این تماما من بود، که دوام آورد، ادامه داد، و رسید!  🌱
ممنون عزیزم پیداکردم ولی نمیدونم چرابه این شدت حالم بده همه وجودم دردمیکنه😭

خداروشکر پیدا کردی.. خیره ایشالله ♥️

جایی در زندگی‌ام می‌ایستم؛ و می‌گویم: این تماما من بود، که دوام آورد، ادامه داد، و رسید!  🌱
2706