2733
2739
عنوان

اقدام به بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 402651 بازدید | 32388 پست

بچه ها اگه مرد یهفته قبل اقدام سرمابخوره و خوب بشه اسپرم ضعیف میشه؟ میخام برا پسر اقدام کنم بنظرتون کنسل کنم؟ ۲۳ 24اینماه فکر کنم وقت اقداممع

هرکس امضامو میبینه دعا کنه پسرم صحیح و سالم باشه وبدون هیچ مشکلی به دنیابیاد💖
سلام عزیزم آره با مصرف دارو ‌احتمال نامنظم شدن پریود خیلی بالاست! اقدامم داشتی؟! من خودم دوماه قرص ...

آره اقدام که دارم.حالا نمیدونم پریودم به هم ریخته یا بارداریه.اما فعلا بی بی چکم منفیه.دیگه توکل به خدا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حالا مادر شوهر چون یکم سنش بالاتره میشه نیم ساعت به بهونه خریدی چیزی تنها گذاشت رفت آزمایش داد ...

مال من که برعکسه، خواهر شوهرم اینقدر آدم رو سوال جواب نمیکنه که مادر شوهرم

حالا مادر شوهر چون یکم سنش بالاتره میشه نیم ساعت به بهونه خریدی چیزی تنها گذاشت رفت آزمایش داد ...

ولی من تا آزمایش رو نبینم باورم نمیشه آخه هاله ش کم رنگ بود، نمی‌دونم راستش یه کم هنوز تو شوکم

2728
من امروز توباشگاهالتردستم بود باخودم گفتم چرامن تواقدام بایدبیام بدنسازی وزنه بزنم😕😕 نگران شدم و ...

خیالت راحت اگه انشاالله باردار بشی با این چیزا چیزیش نمیشه🙂

فقط 25 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پرستو رحمانزاده.تهران.کجایی اخه تو گمت کردم 
وگرنه چرابایدشوهرمن بزاد اونم سه تا  بعددربیاره بمن نشون بده ک دوباره بزاره سرجاش😕 بعدیکیشو ...

من پارسال ک حامله شدم تازه فهمیده بودم ک خاب دیدم زایمان کردم بچم پیشم نبود با لباس بیمارستان شب بود ناراحت پیاده اومدم خونه تنها. رسیدم خونه اول زنداداشمو دیدم با نگاهم انگار ازش پرسیدم بچه چیه هیچی نگفت بعد صدای مامانمو شنیدم ک داره قربون صدقه بچم میره و هی میگ دخترم قربونش برم و ازین حرفا. برگشتم سمت صدا دیدم بچمو بغل گرفته رو ب بالا ک من ببینمش ی دستش هم شیشه شیر بود. شوهرمو خاهرمم کنارش وایساده بودن. 

اولش بعد این خاب خوشحال بودم ک مامانم میخاد بهم بفهمونه بچم دختره. ولی بعد ک اونجوری شد خاهرم گفت برا من ک خابتو تعریف کردی میخاستم بگم چرا بچه پیش تو نبوده و پیش مامان بوده... 

چندهفته بعدم خالم خاب دید ک ی بچه پیش مامانمه زنگ زد حالمو پرسید همون موقع بچم مرده بود و من نمیدونستم. 

تاحالا انقد خابا درست برام تعبیر نشده بود🥺

راستی مامانم یسال و خورده ایه فوت شده😔

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ولی من تا آزمایش رو نبینم باورم نمیشه آخه هاله ش کم رنگ بود، نمی‌دونم راستش یه کم هنوز تو شوکم

من ک مطمئنم مامان شدی مبارکت باشه عزیزم. بازم بیبی چک بزن حالا تا ازمایش

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ک مطمئنم مامان شدی مبارکت باشه عزیزم. بازم بیبی چک بزن حالا تا ازمایش

ممنون عزیزم ، حالا اگه شد دوباره بیبی چک میزنم، چون یه دونه هم بیشتر نخریدم دیشب، دوباره باید برم داروخونه بخرم

2740
سال چهارم اقداممه

عزیزم منم هم سن تو ام و تا حالا خدا برامون نخواسته بچه...8ماه اقدامم نگران سنمم.. یکی همسنم میبینم دلگرم میشم چون اینجا معمولا سن پایین.. اینجا یه مورد دختره 19 سالش بود گریه میکرد که چرا بچه دار نمیشه بقیه هم بهش دلداری میدادن... فهمیدم چقدر تو این سایت تنهام 😅😅

خدا جونم دامن تمام منتظرا رو سبز کن... الهی آمین🌹نمیدونم چرا بیشتر اونایی که تحصیلات ندارن دارن خودشونو میکشن که ثابت کنن شعور ربطی به تحصیلات نداره...البته نه اینکه خودم اعتقاد داشته باشم این دوتا به بهم ربط داره ولی اون همه اصرار دلیلش از شعور نداشتنم بدتره...
دوستای گلم من الان چندروزه خارش بیرونی دارم رفتم دکتر فقط مترونیدازول داد پماد کلوتریمازول نداد گفت ...

سلام عزیزم به نظرم حتما اول عفونتو درمان کن بعد اقدام کن خدایی نکرده مشکلی پیش نیاد

سلام عزیزم به نظرم حتما اول عفونتو درمان کن بعد اقدام کن خدایی نکرده مشکلی پیش نیاد

دکتر قرص داد خوردم ولی فکر کنم یه پماد هم باید بگیرم

الان شوهرم یکم سرماخورده منم قراره دوهفته بعد اقدام کنم برا پسر بنظرت این ماه و کنسل کنم؟ اسپرمش ضعیف میشه؟ 

هرکس امضامو میبینه دعا کنه پسرم صحیح و سالم باشه وبدون هیچ مشکلی به دنیابیاد💖
2706