2733
2734

سلام خانوما پست قبلی درمورد خواستگار اولیم هست، ایشون متولد ۷۳ و کارمند هستن،معامله میکنن و برای پنج شنبه و جمعه هم پیشنهاد کاری داشتن که حالا نمیدونم قبول کردن یا نه تهران هم خونه دارن ایشون و ماشین هم دارن و درآمدشون ۱۵ تومن یا بیشتر هست، از ایشون تعریف زیاد شنیدیم و مادرشون هم آدم خوبی هستن ولی اونا تهران زندگی میکنن و ما شهرستان هستیم، در مقابل این یکی خواستگارم متولد ۶۷ هستن،معلم و خانواده هم همه تعریف میکنن و خود این آقا هم میگن خیلی خیلی آدم خوبیه و هرکس باهاش ازدواج کنه خوشبخت میشه و از نظر قیافه هم کم سن میزنن همون ۲۸ ساله است انگار، ماشین دارن و چند تا زمین هم دارن و از نظر مالی هم اکی هستن ایشون چون برادر بزرگتر داشتن ازدواج نکرده بودن و من رو پیشنهاد دادن به خاطر اینکه پدر و برادرم رو میشناسم و اینکه من باکسی نبودم و آدم پاکی هستم اقدام به این ازدواج کردن، من متولد بهمن ۷۹ هستم، من الان موندم که کدوم رو انتخاب کنم و کل خانواده و اقوام میگن دومی خیلی آدم خوبیه و سرش قسم میخورن! ولی من نمیتونم این سن رو قبول کنم فقط به خاطر اینکه خجالت میکشم به بقیه بگم سنش ۳۳ هست 😓 اختلاف سنی تا چه حد مهم؟ چند روزه فقط دارم سر این گریه میکنم خواهش میکنم راهنمایی کنید

پدرومادرت مشکلی ندارن با تفاوت سنیتون؟؟من ۱۰سال کوچکترم راضییم

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بنظر من سن واقعا مهمه 

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و بچه هام سالم وسلامت بزرگ میشن من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️
2731
خیلیییی مهمه  مخصوصا اگه اختلاف سنی برات مهم باشه که خیلییییی بیشتر مهمه  من جات بودم او ...

میگن خیلی آدم به روزیه و اگه باهاش حرف بزنی قانع میشی و اولی هم میگن چون تهرانه میخوای تنها بمونی و چند ماه یه بار ما تورو ببینیم🙁

میگن خیلی آدم به روزیه و اگه باهاش حرف بزنی قانع میشی و اولی هم میگن چون تهرانه میخوای تنها بمونی و ...

من نامزدم هشت سال از من بزرگ‌تره همه میگن اختلاف سنیتون خوبه 

ولی من هنوز کنار نیومدن باهاش 

سه ماهه نامزد کردم 

من از اوناش نیستم که تو بیو چیزی بنویسم 😏
پدرومادرت مشکلی ندارن با تفاوت سنیتون؟؟من ۱۰سال کوچکترم راضییم

میگن خیلی آدم خوب و پاکیه، و اونقدر بقیه شرایطش خوب هست که این سن مهم نیست و اینکه کلا اینا خانوادگی خوب می مونن!داداشم متولد ۷۲ هست ولی موهاش ریخته مثلا😅 ولی این موهاشم پرپشته و کلا بیبی فیسه

2738

من باشم هیشکدوم انتخاب نمیکنم

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و بچه هام سالم وسلامت بزرگ میشن من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️
من نامزدم هشت سال از من بزرگ‌تره همه میگن اختلاف سنیتون خوبه  ولی من هنوز کنار نیومدن باهاش&nb ...

اگه اشکال نداره میتونم بپرسم چرا؟ مثلا اختلاف عقیده یا چیز دیگه؟

اخه بستگی به خیلی چیزا داره ولی میگی برا شما مهمه مثلا من خودم ملاکم اصلا این بود تفاوت سنیم زیاد با ...

منم دوست داشتم شوهرم آدم کاملی باشه ولی میترسم بقیه مسخره کنن 🙁 بگن نگا چی انتخاب کرده ۱۳ سال بزرگتر از خودشه

منم دوست داشتم شوهرم آدم کاملی باشه ولی میترسم بقیه مسخره کنن 🙁 بگن نگا چی انتخاب کرده ۱۳ سال بزرگت ...

خواهشا از همین اول زندگیت وه هنوز ازدواج نکردی تمرین کن که به حرف مردم بی تفاوت باشی.وگرنه داغون میشی

الحمدلله رب العالمین❤
2706