2733
2734

من

بله بسیااااار راضی هستم

برای همه احترام قائلم اما لطفا کسی جز استارتر مگر برای پرسش سوال ریپلای نکنه روم🤍بله من کاملا مطلع هستم سایت تبادل نظر هست اما تبادل نظر دونفره رو به چند نفره ترجیح میدم…|•تصور کن نشستی تو یه کلبه قدیمی و بارونی که میباره، بوی نم چوب هارو دراورده و عطرش مستت کرده…تو همین حین که داری از پنجره جنگل بیرون رو نگاه میکنی هم هات چاکلت توی دستت رو جرعه جرعه میخوری…•|قشنگ بود؟ این رویای منه…رویای یه مادر، یک همسر، یک دختر🤍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ااااا چه خوب خداروشکر، قیمتش چنده؟ چند ماهه استفاده می‌کنید؟ 

یک میلیون و صد

شش ماهه

برای همه احترام قائلم اما لطفا کسی جز استارتر مگر برای پرسش سوال ریپلای نکنه روم🤍بله من کاملا مطلع هستم سایت تبادل نظر هست اما تبادل نظر دونفره رو به چند نفره ترجیح میدم…|•تصور کن نشستی تو یه کلبه قدیمی و بارونی که میباره، بوی نم چوب هارو دراورده و عطرش مستت کرده…تو همین حین که داری از پنجره جنگل بیرون رو نگاه میکنی هم هات چاکلت توی دستت رو جرعه جرعه میخوری…•|قشنگ بود؟ این رویای منه…رویای یه مادر، یک همسر، یک دختر🤍
2740
سلام عزیزم خوبی شما مزو تراپی مو انجام دادین الان موهاتون توی چه وضعیتی.. 

سلام عزیزم ممنون، من زمانی که انجام دادم موهام جون گرفت وضخیم شد اما دیگه نتونستم ادامه بدم،اگه هزینش براتون اوکی هست انجام بدید، در کنارش هم آمپول بیوتن و بپانتن و مکمل و آزمایش خون  هم بدید که علتش م‌شخص بشه 

سلام عزیزم ممنون، من زمانی که انجام دادم موهام جون گرفت وضخیم شد اما دیگه نتونستم ادامه بدم،اگه هزین ...

ممنون عزیزم ک جواب دادی .. موهای ریخته شده هم مجدد رشد کرد؟ 

سلام من اخیراً از محصول هیرتامین روی سایت خریدم و باید بگویم که بسیار راضی بودم. تأثیراتش بر رشد موهایم و جلوگیری از ریزش موها بسیار قابل توجه بود. پس از استفاده مداوم، تغییرات مثبتی در سلامت و زیبایی موهایم مشاهده کردم. این محصول واقعاً به تقویت و رشد موها کمک کرد و ریزش موهایم را به شدت کاهش داد. به نظرم، هیرتامین یکی از بهترین محصولاتی است که امتحان کرده‌ام و به دوستانم نیز پیشنهاد می‌کنم. فقط اینکه بارکدش باید طبق رقم زیر باشه تا مشخص باشه اصل آمریکایی هستش

863433000302