2733
2739
عنوان

کسی هست که قوزش رو درمان کرده باشه؟

2192 بازدید | 18 پست
سلام خانمها من مشکل قوز پشت و گودی کمر شدید دارم، میخواستم ببینم کسی هست که این مشکل رو داشته و تا حدودی درمانش کرده باشه؟ اگه هست راه درمانش چی بوده و یا اگه از پزشک کمک گرفته اسم و شماره دکترش رو بده، پیشاپیش ممنونم ازتون.
کودکی به آسمان بارانی می نگریست و می گفت: خدایا گریه نکن! یک روزی میاید ما آدمهای خوبی می شویم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من در بچگی زیر نظر دکتر گنجویان با ورزش و بستن دستگاه درمان کردم
بار خدایا ... از کوی تو بیرون نرود پای خیالم .. نکند فرق به حالم .. چه برانی چه بخوانی چه به اوجم برسانی چه به خاکم بکشانی .. نه من آنم که برنجم ، نه تو آنی که برانی .
2731
2738
خیابان شریعتی،بالاتر از دوراهی قلهک،خیابان صدیق،مجتمع پزشکی روزبه پلاک 7 ط دوم
تلفن:22912869
البته اگه تا الان مطبش عوض نشده باشه
زنگ بزن
مطمئن باش نتیجه میگیری ولی ویزیتش گرونه
پروردگارا در سخت ترین شرایط آزمایشم مکن.
یک دنیا ممنون ساراجان
دوستان اگه هر کس تجربه دیگه ای داره بگه لطفاً
کودکی به آسمان بارانی می نگریست و می گفت: خدایا گریه نکن! یک روزی میاید ما آدمهای خوبی می شویم...
بله فرزانه جان دکتری که سارا جان معرفی کردن متخصص ارتوپد و فوق تخصص ستون فقرات هستند.
من تماس گرفتم برای سه شنبه بهم وقت دادند.
توصیه من به شما...حتما یه سر به اینجا بزنید...دنیای اطرافممون هست
http://www.ninisite.com/clubs/chat.asp?clubID=27012&ChatDate=28-10-1392
خوشت میاد حتما ببین/ داری نماد اعتماد خرید اینترنتی از وزارت صنعت؛معدن و تجارت www.kazar.ir
2706