2733
2739
عنوان

مادرشوهر خودخواه

294 بازدید | 11 پست

بچه ها مادرشوهرم خیلی خودخواهه 

شوهرم وقتی جوون بوو نذاشت بره خلبانی ارتش کلی نذر و نیاز کرد و گفت اگه بری دیگه نه من نه تو اشک و آه! تا یه چیز میشه گریه میکنه که پسرشو راضی کنه! واقعا خودخواهه بخاطر دل خودش حاضره پسرش به آرزوش نرسه

الامم ما تصمیم گرفتیم از ایران بریم هر وقت میشنوه میگه من دلم تنگ میشه! و بهونه میاره که ما هم اولاش سختی کشیدیم! یکی نیست بگه پول تو به من میدی که اینطوری ارد میدی؟! خلاصه اعصابمو بهم ریخته هی میخوام یه چیز بگم روم نمیشه

عزیزم شما دخالت نکن حرفش جز بار روانی هیچی نداره به خودت مسلط باش

دنیا جای خوبی میشه   وقتی آدم های فهمیده کار بد دیگران رو تذکر بدن.اگر عمقی نگاه کنیم میبینیم مقصر این همه ظلم و بدبختی و فقر و جنگ فقط آدم بد ها نیستن بلکه اتفاقا آدم خوب هایی که بدی رو دیدن و سکوت کردن باعث و بانی اصلی مشکلات دنیا هستن. بیاید از این به بعد خودمونو مسئول تر بدونیم و با ایمان پیدا کردن به نقش خودمون توی زیبا شدن دنیا و با تلاش خودمون اوضاع رو بهتر کنیم.                   سکوت در برابر ظالمان، مشارکت با آنان است.(آیه ۱۶۵ سوره اعراف)                                                             امام جواد(ع):هر کار زشتی را تحسین و تأیید کند،در آن کار شریک است.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چی بگم .دیگه میشه بفهمی واقعا دلش تنگ میشه یا اداشه . ماهم خیلی دوست داریم بریم .مامانم و مادرشوهرمم ک راضی نیستن اما خب شرایطش اوکی بشه میریم ب کسی کاری نداریم .

تنها کسانی ک همیشه باهام بوده و هست خدا و خودم بود ؛ممنون هردوتونم 😊😊😊                                                      همیشه روت حساب کردم خدای مهربونم ،،اگرچه من بدم ولی تو مثله همیشه خوبی و خوبی کن و باهام باش چون روت حساب کردم و جز تو کسی رو ندارم 😔😍😍😘😘
بهش نگید یهو بلیط بگیرید برید 

ن اینکار خوب نیست .شماکاراتونو بکنین بعد یشب برین خونش و صحبت کینن ن حالت مشورت .حالت خبر رسونی ک ما داریم میریم همین .و بعد پاشین برین .قاطعانه بگین .

تنها کسانی ک همیشه باهام بوده و هست خدا و خودم بود ؛ممنون هردوتونم 😊😊😊                                                      همیشه روت حساب کردم خدای مهربونم ،،اگرچه من بدم ولی تو مثله همیشه خوبی و خوبی کن و باهام باش چون روت حساب کردم و جز تو کسی رو ندارم 😔😍😍😘😘
2740
بچت باهات اینکارو بکنه چه حالی میشی؟

تو کار بچه هام دخالت نمیکنم که دلشون ازم خون بشه،بچه هام بزرگ شدن عقل رس شدن ازدواج کردن خودشون بهتر میدونن چی به صلاحشونه. من بر حسب مادری وظیفه داشتم بزرگ کنم حمایت کنم،هرجا خوشن خوشی من اونجاس