2737
2734
عنوان

مشکلات زندگی

376 بازدید | 35 پست

سلام دوستان،خوبین؟ 

بچه ها خیلی خسته و داغونم،از مشکلات و قسط و قرض و بی پولی کلافه م 

چند وقته ماشینمون خرابه و تعمیرگاه و کلی خرج بالا آورده و هنوز درست نشده،خیلی حالم خرابه 

درموردش هم با شوهرم حرف میزنم جوری وانمود می‌کنه ک انگار آب از آب تکون نخورده و بهم میگه مگه چیزی کم داریم؟میدونم شوهرم از این مشکلات آگاه تره و ب شدت درون ریزه،ولی وقتی ب من اینجور میگه حس میکنم منو درک نمیکنه ک دارم ب سختی میگذرونم این روزا رو 

خیلی اذیتم،الان انقدر سرم درد میکنه و فشار ب چشمام آورده ک دارم نابود میشم ،انقدر ک این چند وقته گریه کردم و ب خدا التماس کردم ک این مشکلات بگذره دیگه خسته شدم ...

زندگی خیلی سخته،مجبورم تو روی دیگران بخندم ولی هیچکس از دلم خبر نداره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

منم مشکلات زیادی دارم و جلو همه میگم و میخندم اما حال دلم بده

دوباره حس میکنم شوهرم با کسی قرار داشته 😔

دوست داشت با کل شهر بخوابه.....                            منم دیگه بیدارش نکردم!        (من وانمود کردم دردم نیومد، اما درد پیرم کرد)    :(               زمان شما محدوده ، بنابراین زندگی خودتونو برای زندگی دیگران از دست ندید!           ❤️اونجا که شادمهر میگه،بهم قول داد ولی هربار    خلافش اتفاق افتاد    ،    اونم دوست داشت منو اما     نه اونقدر که نشون میداد

توی این چند ماه ک بسختی میگذره نذاشتم خانواده م بفهمن ک تو زندگیم چی میگذره،ولی انتظار دارم شوهرم درکم کنه و حدأقل یکم بهم دلداری بده،حتی شده با ی جمله ی همه چی درست میشه،خیلی خسته و داغونم 

بنظرم زندگی ارزش این همه سختی کشیدن نداره

2740

واقن ادم با ازدواج فق مشکل ب مشکلاش اضاف میشع البت بلعکسم هس ولی کم

معݩ مطمئنم روزقیامت نوبت من که میۺه خٌدا یع نگاه بع ـݦن میندازح و میگه بیا جلوټڔ بینم طٌ عـم بنده ما بودی چڔا ټا حالا ندیدمت😐

شما در هر سطحی از شرایط اقتصادی باشی بازم مشکلات مخصوص به خودت رو داری، اصلا ذات زندگی همینه ولی فقط وقتی ما حالمون خوبه که هدفمند و پرتوان برای حل مشکلاتمون میجنگیم! اگه شرایط مالیت خوب نیست به فکر کسب درآمد باش

عزیزم شوهرت باید چکار کنه که معلوم بشه تو رو درک میکنه؟ 

آیا کم‌کاری میکنه؟ کار بیشتری از عهده‌ش برمیاد ولی کوتاهی میکنه؟ 

اگر داره تلاش میکنه و به جایی نمیرسه، حق داره، بلاخره یکی از دو نفر (زن یا شوهر) باید روحیه‌شو حفظ کنه و به اون یکی امید بده. 

حل میشه ان‌شاءاله

مشکل توی همه‌ی خونه‌ها هست.

2706