2733
2734
عنوان

دخترمو چکار کنم

195 بازدید | 16 پست

سلام دوستان.من و شوهر ۶ ساله ازدواج کردیم و یدختر ۴ ساله داریم.اخلاق هامون یکی نیست با هم نمیسازیم میخایم توافقی جدا بشیم شوهرم میگه همیشه ازاد زندگی کردم الانم نمیتونم تحملت کنم.فقط من حضانت دخترمو میخام.شوهرم میگه هر چی دادگاه بگه همونه.من میدونم شوهرم عرضه نداره بچه بزرگ کنه و دخترم اواره خونه ها میشه.فعلا بهش گفتم اگه حضانتو ندی طلاق نمیگیرم. چکار کنم بنظرتون.

از چه نظر ميخواد ازاد باشه؟؟

تیکر لحظه تحویل سال🌸امیدوارم سال جدید فضول ها🐶دخالت کن ها 🦊نامردا 🐸دزدا 🦇خیانت کارها🪱 پرادعا ها 🪰 نسلشون بپوکه بگو ایشالا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بچه که تا هفت سال مال خودته

اگر که به برنامه زندگی پس از زندگی علاقه دارین بهتون پیشنهاد میکنم که این مستند صوتی رو هم گوش کنین. https://aminikhaah.ir/%d9%85%d8%b3%d8%aa%d9%86%d8%af-%d8%b5%d9%88%d8%aa%db%8c-%d8%b4%d9%86%d9%88%d8%af  هرکاری کردم آبی نشد. دستتونو روش نگه دارین، بعد که آبی شد بزنین روی باز کردن
2740

چکاره شوهرت داری اونو بیخیال پرو بازی کرد بگو مهریه ام رو میزارم اجرا فقط بخاطره بچت باش زندگی کن بزار بزرگترشه شاید اخلاق شوهرت بهتر شد نشد هم حداقل بچت بزرگتره واسه طلاق

Live your dreams 

منظورت از ازادی چیه؟؟ خیلی کلمات در وصف ازادی هس ازادی میخواد از چه نظر؟ اگ آتویی مدرکی چیزی داری خیلی خوبه ازش برای عدم صلاحیت نگهداری استفاده کنی وکیل بهتر میتونه راهنماییت کنه عزیزم ضمن اینکه بگی میمونم فلان چیزی تغییر نمیکنه فقط حساسش نکن

نی‌نی‌سایت جاییه که امضای وطن پرستی خلاف قوانینه ولی شعار مرگ بر فلان با قوانین مغایرت نداره😂هشتگ عدالت آبدوغ‌خیاری🤡