2733
2734
مرسی عزیزم کارای طلاقت چقدطول کشید چندجلسه مشاوره رفتین؟؟؟

عزیز مت از بابام نفقه میگیرم مجرد هستم 

ولی اطلاعات تو این زمینه زیاد دارم 

اگه دویت داری بگو نوع طلاقت چی هست شاید بتونم حداقلی بگم چقدر طول میکشه و چه موانعی داری

دوستان من با کسی دعوا ندارم فقط ادم رکی هستم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یعنی چی؟یعنی من پدرم بیکاره و اوصاع مالبمون بده کم بهم میدن؟؟؟

یعنی همین اره عزیزم بر اساس شأن خانوادگی مشخص میشه متاسفانه نفقه بالایی شما نمیتونین داشته باشین حتی اگه تو پرونده بزنین همسرتون اعتراض کنه قاضی ی نفقه بر اساس زندگی ک میتونی خونه پدرت داشته باشی رو مشخص میکنه 

2731
سلام . من حقوق خوندم .دست و پا شکسته بلدم . نفقه فرق داره .نفقه طبق شرایط خانه پدری برای زن حساب م ...

نفقه عزیز بر اساس میزان درامد و وضعیت مالی مرد هست نه پدر دختر 

من خودن دارم نفقه میگیرم الان اگه قراره بر این اساس باشه دختزی که بابای مولتی میلیلزدی داره و شوهرش مثلا پایین تر باشه که باید ماهی خدلتومن نفقه از شوهر بگیره  و شوهره سر ماه باید یه چیزی هم قرض کنخ اصلا اینجور نیست

طلاق ازطرف شوهرمه

خوب علتش و دلیلش چیه برا مهریتون چی گفته شما اقدام کردی یا نه 

برا مهریه شوهرت شغلش چیه 

لطفا همه اینا رو کامل بگو تا راهنماییت کنم

بپرس عزیزم بلد باشم راهنمایی میکنم

مرسی گلم 

دادخواست طلاق دادم رد شد با این ک شوهرم اعتیاد داره 

اعتراض کردم  الان دوباره دادگاه دارم وکیلم میگه رای طلاق صادره میشه ک برای اعتراض وقت دادن  ب نظرت چی میشه 

نفقه عزیز بر اساس میزان درامد و وضعیت مالی مرد هست نه پدر دختر  من خودن دارم نفقه میگیرم ...

بر اساس زندگی توی خونه پدر است .چرا میگن باید هم کفو باشن .طبق زندگی خونه پدر از شوهر نفقه میگیرن حالا میخاد داشته باشه یا ن 

مرسی گلم  دادخواست طلاق دادم رد شد با این ک شوهرم اعتیاد داره   اعتراض کردم  ا ...

باید ثابت کنی مه این اعتیادش به زندگیتون صدمه زده مثلا باعث سده بخاطر مصرف مواد شما رو بزنه یا تهدید کنه یا سرکار نمیزه و نفقه نمیده  دست خالی که نمیتونی طلاق بگیری 

چه مدارکی برا پروندت ارائه دادی؟

بچه ها ببخشید من در مورد نفقه هیچی نمیدونم میشه یکم توضیح بدید

مثل مهریه قبل ازدواج تعیین میشه؟چطوری هست

یا بعد طلاق قاضی تعیین میکنه ک شوهر چقد بده به زنش؟؟

ولی خیلیا هستن بعد طلاق شوهراشون هیچی نمیدن اونا چطوریه پس🤔

کاربری دوممه کاربر قدیمی هستم😍