2733
2734
بر اساس زندگی توی خونه پدر است .چرا میگن باید هم کفو باشن .طبق زندگی خونه پدر از شوهر نفقه میگیرن حا ...

نه خیر عزیز اینجور نیست قزار نیست مثلا یکی قبلا زندگی سگی داشته الانم داشته باشه اصلا محاله 

شاید یکی تو یتیم خونه بوده پس قراره بخور و نمیر نفقه بگیره 

اون برا نهریه هست که دادگاه اذیت میکنه نفقه بر اساس وضعیت مالی مرده 

دلیل برا حرفام از این بالاتر که من خودم نفقه بگیر هستم الان

دوستان من با کسی دعوا ندارم فقط ادم رکی هستم 
نه خیر عزیز اینجور نیست قزار نیست مثلا یکی قبلا زندگی سگی داشته الانم داشته باشه اصلا محاله  ش ...

نفقه بر اساس شأن خانوادگی زوجه

اجرت المثل بر اساس دارایی مرد

(کارآموز وکالت هستم)❤🌱اصلا وکیل هم که شوم،مدام پله های دادگاه را بالا و پایین روم،حق آن را از اين و حضانت آن را از دیگری هم که بگیرم باز هم دلتنگ دم کردن چای در خانه ی توام و حق همه در مشت من و حق من در مشت دیگری ست💔(امروز ۲۱ شهریور ۴۰۲ و من به یکی از اهدافم که قبولی تو آزمون وکالت بود رسیدم،الهی شکرت،ممنونم خدا جونم🙏🥲❤)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نفقه بر اساس شأن خانوادگی زوجه اجرت المثل بر اساس دارایی مرد

واقعا نمیدونم چجور قانعتون کنم که بز اساس توانمندی مرد هست پس زنی که مثلا ناهی ۱۰میلیون بشه نفقه اش بر اساس شان خانوادگی وقتی حقوق شوهر ۶میلیونه تکلیف چیه 

2731

کدوم دادگاهی انقدر بیکاره بره بگرده ببینه زن تو خونه پدر تامین میشده یا نه 

شاید حقوق خونده باسید ولی هر چی تو اون کتابا نوشته لزوما اجرا نمیشه 

نفقه بر اساس توان نالی مرد هست فقط

برو نت ببین کدوم درسته

عزیز جواب دوستمون رو دادم که تو کتاب قانون شما نمیدونم چی نوشته ولی موقع عمل و اجرا توان مالی مرد مد نظر هست  حداقل تجربه شخصی من و دو تا خواهر برادرم و مادرم مه داریم نفقه میگیریم اینه 

واقعا نمیدونم چجور قانعتون کنم که بز اساس توانمندی مرد هست پس زنی که مثلا ناهی ۱۰میلیون بشه نفقه اش ...

عزیزم سعی نکن با اطلاعات غلط بخوای منو قانع کنی

طبق ماده ۱۱۰۷ قانون مدنی؛نفقه یعنی تمام نیازهای متعارف و متناسب با وضعیت زن از قبیل مسکن.لباس.اثاث منزل و هزینه های درمانی و بهداشتی و خادم در صورتی که عادت به خادم داشتن داشته باشد و یا احتیاج به علت مرض یا نقص

(کارآموز وکالت هستم)❤🌱اصلا وکیل هم که شوم،مدام پله های دادگاه را بالا و پایین روم،حق آن را از اين و حضانت آن را از دیگری هم که بگیرم باز هم دلتنگ دم کردن چای در خانه ی توام و حق همه در مشت من و حق من در مشت دیگری ست💔(امروز ۲۱ شهریور ۴۰۲ و من به یکی از اهدافم که قبولی تو آزمون وکالت بود رسیدم،الهی شکرت،ممنونم خدا جونم🙏🥲❤)
عزیزم سعی نکن با اطلاعات غلط بخوای منو قانع کنی طبق ماده ۱۱۰۷ قانون مدنی؛نفقه یعنی تمام نیازهای متع ...

شما کاملا مشخصه یک بار هم توی راهروی دادگاه راه نرفتید یا پرونده نفقه ندید که همچین نظزی زو دارید مه بدونید حرف تا عمل بسیار متفاوته در قانون 

اطلاعات بنده غلط نیست تجربه شخصیم هست از کتای و اینترنت حفظ نکردم  تجربه و زندگی کردم اینا رو

بیشتر از این بحث با شما رو ادامه نمیدم 

موفق باشید

خوب علتش و دلیلش چیه برا مهریتون چی گفته شما اقدام کردی یا نه  برا مهریه شوهرت شغلش چیه  ...

مهریه م عنداسطاعه هست۱تاسکه

بخاطرخانوادش میخواد طلاقم بده

سرکارم میگه بیکارم دیگ کارنمیکنم

بچه ها ببخشید من در مورد نفقه هیچی نمیدونم میشه یکم توضیح بدید مثل مهریه قبل ازدواج تعیین میشه؟چطور ...

عزیزم نفقه یهنی خرجی مه هرماه مرد به زن میده با مهریه متفاوت هست 

و شما هز موقع که بخواید میتونید برا گرفتن نفقه اقدام کنید 

و نفقتون رو از تاریخ ثبت ازدواح تا هگزمان حال رو از همسر تون بگیرید

2706