2737
2739
عنوان

دلم میخواد درس بخونم اما

623 بازدید | 21 پست

۳۳ سالمه متاهلم   خیلی دلم میخواست برم دانشگاه نشد دوست داشتم لیسانس بگیرم الان میخوام برم همه اطرافیانم مسخره ام میکنن و میگن وقت تلف کردنه چکار کنم ،

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اهمیت نده به حرفا و نظراتشون

یه صلوات مهمونم میکنی مهربون؟❤اگه برای عضویت تو نی نی سایت یه آزمون شعور سنجی ازمون میگرفتن شاید الان خیلیا تو سایت نبودن😅اگه توی یه تاپیک باهات بحث کردم و توی یه تاپیک دیگه باهات گرم گرفتم بدون نشناختمت🤐توی تاپیکای صلوات تگم کنید❤کسی که طرز فکرش با تو متفاوته دشمنت نیست🙃اسم هدفاتو آرزو نزار چون آرزو یه چیز تقریبا محاله☺از شکستات درس بگیر و پر قدرت تر بجنگ واسه هدفات🤗تو دل آدما دنبال خدا بگرد نه ظاهرشون😊کاربری دست سه نفره🙃
2728

دوست بابام ۴۷سالگی رفت دانشگاه خواهرم

دیر کجا بود

برو میتونی

هی خدا دلم گرفته گله دارم...                                                                            عین کفتر غریبی که جا نداره.....                      شا پرشو شکستن و هی بی قراره.....                                                              حسی به پرواز نداره؛دلشوره داره....
2738

چرت میگن باو

چیکا ب حرفشون داری

بدو بدرس

(درس بخون)😁😍😌‌

من عاشق درس خوندنم ..

کاربر* خانم * هستم  . کلی مونده ب تولدمممم😅😍😍🫀 وحتی برا هر چیز کوچیکِ خوب خوشحالم و ب چیز کوچیک یا بزرگِ بد اهمیت نمیدم مثل حرفای تو😉😁ای الاغی که ب دنبال دعوایی .‌ برو بارهاتو ک پر از عقده س جای دیگه خالی کن . اینجا جاش نیست😉😁 .‌.

مامان من ۳۳ سالگی درس خوند علوم تربیتی خوتد الان ۱۰ ساله معلمه تازه رشته مامانم تجربی بود قبلش هم علوم آزمایشگاهی خونده بود یه مدتم کار می‌کرد بعد فهمید به دردش نمیخوره از نو شروع کرد الان که ۴۴ سالش البته فرودین ۴۴ سال شد هنوزم داره درس میخونه برای افزایش حقوق

،  روی این بزنید و محل کار مدیر سایت و نی نی یارا ببنیدهر چند تو نداری ز احساس نشانی،) من عاشق لبخند توام گرچه ندانی،) مغرور بد اخلاق شو با همه اما،) با من به از این باش که با خلق جهانی😍🤍🌿  لازم میدونم بگم کاربری چهارمه ,کاربری اول mozhdehshokri کاربری دوم  mozhdehshokri1385 کاربری سوم از اهالی آرامشم و اینم کاربری چهارمه 😁😁 همش هم خودم گفتم تعلیقم کنم اینقدر که بعضی نی نی سایتی ها دل میشکونید💔💔💔 البته کاربری دومم یه تاپیک زدم هدفم از زدن اون تاپیک این بود که بفهمم مردم به چیزهای بی ارزش چقدر اهمیت میدن که فهمیدم خیلی..‌ اون روز از روی اینکه چرا ما آدما باید به محتوای بی ارزش توجه کنیم گفتم گزارشم بزنید تعلیق بشم و میتونم بگم که اینم تعلیقش و خودم گفتم 😊، مرسی که تا آخر خوندید♥️

۳۳ خدایی دیگه سنی نیست . این سن هم برای درس خوندن و پیشرفت کردن در صورت داشتن انگیزه و وقت عالیه و مناسبه . هم صبور. و هم عاقل تر . 

ما یه معلم داشتیم متاهل بود و بالای ۳۰ سال سن داشت کنکور داد پزشکی آورد . 

«خُدایا تُویے ساحلِ آرامِش مَن»♡♥️ 
2706