2737
2739
عنوان

دلم میخواد درس بخونم اما

| مشاهده متن کامل بحث + 632 بازدید | 21 پست

اواااا ن باو چرند میگن من وقتی موسسه زبان میرفتم یه خانومه بود ۷۲ سالش بود موهاش سفیییییید . اومده بود فرانسه میخوند میخواست مهاجرت کنه یعنی خدای امید ب زندگی بود ایشون 

کسی نیمه ی گمشدشو گم نکرده؟؟ من گم شدم :/
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

موفق باشه 

مرسی عزیزم همچنین

،  روی این بزنید و محل کار مدیر سایت و نی نی یارا ببنیدهر چند تو نداری ز احساس نشانی،) من عاشق لبخند توام گرچه ندانی،) مغرور بد اخلاق شو با همه اما،) با من به از این باش که با خلق جهانی😍🤍🌿  لازم میدونم بگم کاربری چهارمه ,کاربری اول mozhdehshokri کاربری دوم  mozhdehshokri1385 کاربری سوم از اهالی آرامشم و اینم کاربری چهارمه 😁😁 همش هم خودم گفتم تعلیقم کنم اینقدر که بعضی نی نی سایتی ها دل میشکونید💔💔💔 البته کاربری دومم یه تاپیک زدم هدفم از زدن اون تاپیک این بود که بفهمم مردم به چیزهای بی ارزش چقدر اهمیت میدن که فهمیدم خیلی..‌ اون روز از روی اینکه چرا ما آدما باید به محتوای بی ارزش توجه کنیم گفتم گزارشم بزنید تعلیق بشم و میتونم بگم که اینم تعلیقش و خودم گفتم 😊، مرسی که تا آخر خوندید♥️

وا به اطرافیان چه ربطی داره 

اصلا تو چرا هنوز نه به داره نه به باره به بقیه گفتی چه تصمیمی داری!؟

همیشه دیگران رو در عمل انجام شده قرار بده و اینکه اصلا نظرات و حرفهاشون برات مهم نباشه 

منم بعدا رفتم دانشگاه پسرم  ۵ سالش بود و به شدت راضی ام از اینکه لیسانس گرفتم

زندگی کوزه ی آبی خنک و رنگین است ، آب این کوزه گهی شور گهی تلخ گهی شیرین است 
2742

کاملا درکت میکنم چون خودم بخاطر همین آرزویی که داشتم توی سن بالا رفتم دانشگاه 

اما یه توصیه دارم یا رشته ای برو که توی شهرتون و با توجه به سن شما براش کار باشه، یا این آرزو رو بذار کنار و برو یه مهارت یاد بگیر که وقت و پولت توی دانشگاه تلف نشه.

خلاصه بخاطر (هدف) برو نه بخاطر (همیشه آرزو داشتم)!

من رفتم اشتباه کردم، خیاطی که قبلا یاد گرفته بودم بیشتر از کاردانی بدردم خورده، دیگه برای کارشناسی نرفتم چون رشته مناسبی هم انتخاب نکرده بودم.

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
کاملا درکت میکنم چون خودم بخاطر همین آرزویی که داشتم توی سن بالا رفتم دانشگاه  اما یه توصیه دا ...

خب من گفتم یا روانشناسی برم که بعدها بشه مهد کودک بزنم یا حقوق اما اطرافیانم میگن برو مهارت یاد بگیر و ۴ سال وقتت رو هدر نده 

خب من گفتم یا روانشناسی برم که بعدها بشه مهد کودک بزنم یا حقوق اما اطرافیانم میگن برو مهارت یاد بگیر ...

عزیزم از تجربه خودم گفتم که بدونی خیلی رویایی فکر نکنی بعدا بگی اشتباه کردم.

درباره همه مراحل مهدکودک زدن تحقیق کن

درباره رشته روانشناسی، دروسش، شغل‌هایی که میشه رفت، درآمدش تحقیق کن عزیزم

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹