2733
2739
عنوان

طول سرویکس

107 بازدید | 8 پست

سلام دوستان یه سوال من چند هفته پیش سونو دادم طول سرویکس 41 بود ولی دیروز دوباره سونو دادم طول سرویکس شده 32 دکتر گفت کم شده شیاف پروژسترون داد و گفت کار سنگین نکن الان 24 هفته هستم کسایی که تجربه دارن خطرناکه؟

منم ۲۰ بود سرکلاژ کردم.قرص.شیاف و استراحت مطلق بودم

دختر عزیزم زیباترینم  روزی که تو را در درونم حس کردم   حس گرمی  تمام رگ هایم را پر کرد.گویا دوباره عاشق شده بودم دختر کوچولوی من  دنیای من ...  تو وصل بودی به بهشت و من وصل شدم به تو و بهشت اینگونه کشیده شد زیر پاهایم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منم 12 هفته 38 بودم، 18 هفته شدم 30، شیاف و امپول پروژسترون استفاده کردم، تا 25 هفته شدم 35، دیگه امپولا رو نزدم، دکترم هر چی زنگ میزنم مطب نیست ببینم بازم باید بزنم یا نه؟ اخه میگن این امپولام خودشون ضرر دارن 😑

عزیزِ خواستنیِ کوچولوی من سلام 🥰با این که خیلی یهویی اومدی و مامان و غافلگیر کردی ولی خوش اومدی عدسی مامان👼امروز در تاریخ۱۴۰۰/9/۱۶ برای اولین بار صدای قلبت و گوش دادم  قلب مادر🤩بی صبرانه منتظرتم عدسی من🤩عدسی، سوم مرداد به دنیا اومد👶و زندگی آروم و یکنواخت ما رو نابود کرد🥴😁❤
استراحت مطلق یعنی هیچ کاری نکنم ؟

دکترت چی گفت؟ من ۲۰ بود خیلی کم بود.درد داشتم.توالت فرنگی استفاده میکردم.من از بس درد داشتم نمیتونستم کاری کنم دیگه آخراش کم کم دیگه غذا درست میکردم ظرف میشستم.با درد

دختر عزیزم زیباترینم  روزی که تو را در درونم حس کردم   حس گرمی  تمام رگ هایم را پر کرد.گویا دوباره عاشق شده بودم دختر کوچولوی من  دنیای من ...  تو وصل بودی به بهشت و من وصل شدم به تو و بهشت اینگونه کشیده شد زیر پاهایم  
2738