2737
2739
عنوان

با خانواده همسرم چیکار کنم

1246 بازدید | 59 پست
من یک سالو نیم خونه مادر شوهرم بودم خیلی خوب بودیم البته یه وقتایی از خواهر شوهرام بی احترامی میدیدم اما میزاشتم به حساب بچگی
خدایا به خاطر همه چیز شکرت
تو اون مدت من بهترین عروس بودم همیشه ازم تعریف میکردن منم خدایی براشون مایه میزاشتم همیشه تو کارا مشارکت میکردمو هیچوقت خودمو کنار نکشیدم با اینکه سطح زندگیشون از زندگی خانوادگی ما پایین بود اصلا به روشون نمی آوردم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ماه رمضون بود که من حالم بد بود ولی مادر شوشو یا خواهر شوهرام اصلا اهمیت نمیدادن و من بدتر از اونا که روزه بودن میموندم تا افطار سر افطارم خیلی وقتا چیزی که مناسب حالم باشه نمیشد ویارم شدید بود
2738
مورقع اومدن از خونشون شوهرم با مامانش یکم دلخوری کرد و ما وقتی اومدیم تا یکی دو هفته نرفتیم شوهرم ناراحت بود اما من نزاشتم گفتم بده بهتره بریم خلاصه رفتیمو نزاشتم قهر کنه بعدش بچه هام دنیا اومدن
جاریم 3 ماه جلوتر از من بچش شد اون چون اصلا بچه داری بلد نبود و خیلی هم تنبله میومد روزها میموند خونه اونا دائم اونجا بود و خیلی کم میرفت خونشون اینا از منم توقع داشتن اونطور باشم