2737
2739
عنوان

زندگی پس اززندگی

1931 بازدید | 182 پست

سلام

این برنانه رونگاه میکنم چندوقته توسرم افتاده ک ممکن منم تجربه کنم این حالت رو؟اگ بشماحق انتخاب بدن دوست داریدتجربه کنیداگ اره چراواگ ن بازچرا؟من میترسم 

خدایا!من یاغی نیستم✋

من دوس دارم تجربه کنم

میزنم گیتارو میخونم 😍🙃میزنی زااار و میدونی🙃من اینجوری خالی میشم 🙃🙃تو اینجوری نمیتونی😔🙃میرم تو ماشینو فقد با ی موزیک داد میزنم. میرم ولی یادت نره. برنده بازی منم 😏برو و دوراتو بزن. میرمو دور نمیزنم 😢😏      

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دوس دارم برم کلا 

ولی خب باز میترسم 

عزیزان میشه برای حل مشکلم ی سوره کوثر بخونی؟😓اسمم فاطمه است.اگه خوندی بگو ک منم برات بخونم💙/ی نفر برام مزاحمت ایجاد میکنه/ میشه برام دعا کنید زندگیم به آرامش برسه 💙
2740

حقیقتش میترسم

چون حق الناس گردنمه و به اون اشخاص هم دسترسی ندارم

لطفا یه صلوات برای سلامتی پدرومادرم میفرستین❤🌹روزای خوب منتظرتن،برای رسیدن بهشون تلاش کن/ شهروند سابق جزیره نامکاندا | 

منم به شرط بازگشت دوست دارم البته یبار تو خواب تجربه کردم انقد ضجه زدم تا برگشتم😔

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲

من دوست دارم تجربه کنم ولی میترسم😥

خیلی تجربه ی خوبیه به نظرم

اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم برای ارامش و سلامتی خودم و خانوادم دعاکنید                 ‌‌‌                   یاکاشف الکرب عن وجه الحسین اکشف کربی به حق اخیک الحسین
2706