2737
2734

برا هم دعا کنیم هر حاجتی ک داریم به حق این روزای عزیز برآورده بشه 🌙🤲

دوستان موقع افطار بخصوص همدیگه رو فراموش نکنیم🥺💖

زخم که میخوری حتما مزه مزه اش کن حتما نمکش آشناست.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اللهم عجل لولیک الفرج 

مامان بشم🥺

یه شغل خوب و همسرخوب واسه داداشم

اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم برای ارامش و سلامتی خودم و خانوادم دعاکنید                 ‌‌‌                   یاکاشف الکرب عن وجه الحسین اکشف کربی به حق اخیک الحسین
2731
2740
امضام🥺🥺🥺🥺 خرید خونه🥺🥺🥺🥺

عزیزن متوسل شو به بی بی شریفه دختر امام حسن بسیار مجربه خیلیا شفا گرفتن ان شاءالله خوب میشه

اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم برای ارامش و سلامتی خودم و خانوادم دعاکنید                 ‌‌‌                   یاکاشف الکرب عن وجه الحسین اکشف کربی به حق اخیک الحسین

از چند نفر طلب داریم و به چند نفر هم چک دادیم

خیلی در مضیقه هستیم

دعا کنید طلب ما رو بدن زودتر چک ها رو پاس کنیم

اگه جواب بی ادبیتو نمیدم به این دلیل نیس که جوابی ندارم به این جمله اعتقاد دارم که هیچگاه باخوک کشتی نگیر زیرا تولجن مال میشوی واو لذت میبرد وگرنه جواب واسه امثال تو فراوونه🙌🙌🙌

دعام کنید بچمو سالم و صالح بغل بگیرم

برای سبز شدن دامن همه منتظرا هم دعا کنید دوستای گلم

فقط 22 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوست مهربونم میشه برای سلامتی پسرم یه صلوات مهمونم کنی🌹🌹تیکر تولد دو سالگی قلب مامانه😍😍انشالله خدا به حق آقا امام زمان به زودی دامن همه منتظرا ها رو سبز کنه 🙏🏻🙏 من ریختم در رگ تو شیره جان ❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان🌹این هم نفسی چه حس و حالی دارد🌹در پیکر من دو قلب دارد ضربان ❤                                                       
2706