2733
2739
عنوان

طلاق

300 بازدید | 26 پست

سلام طلاق گرفتن سخته؟ شوهرم نه درست میشه نه طلاقم میده میگه همینجوری زندگی میکنیم از هفت دولت ازادی ولی طلاق بی طلاق ...میخام بدونم اگه اقدام کنم چقد هزینه داره و چقدر طول میکشه 

لابد نمیخواد مهریه بده

خب مهریه تو اگه نیاز مالی نداری نمیتونی ببخشی و خودتو نجات بدی؟

یا از این بهتر، برید مشاوره چندین جلسه حتی تا یک سال تحت نظر مشاوره باشید دائما

مشکلتونو حل کنید

دوره های زوج درمانی  محمدحسین حسینی رو شرکت کن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

۱۰  تومن میدی مهریه رو میزارن اجرا و میاد طلاق توافقی

مگه نمیگه ازادی خوب برا چی طلاق میگیری؟ میخوای ازدواج کنی؟

این نمکدان خدا جنس عجیبی دارد.هرچقدر می شکنیم باز نمکها دارد!!
2738
لابد نمیخواد مهریه بده خب مهریه تو اگه نیاز مالی نداری نمیتونی ببخشی و خودتو نجات بدی؟ یا از این ب ...

من هیچی ازش نمیخام خودش میدونه فقط طلاق بخاطر ابروش نمیخاد منو طلاق بده 

اسی دوتا بچه داری آدم هستنا خودشون که بوجود نیومدن که بزاری بری مسئول هستی دربرابرشون

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
خب مدرکی داری وگرنه ۳سال میشه حدودا دوندگی.مهر رو بزاری اجرا و نتونه بده  مجبور بشه در قبالش ط ...

همه چیو میبخشم عمرم رفت بقیش که چیزی نیست 

هفت ساله میگم درست میشه ولی عمرا 

عزیز دلم میدونم شاید خسته باشین ولی مشاور رو امتحان کنین ، بالاخره سرنوشت دو تا بچه ست ، و همه ی حرکات شما در آینده شون موثره 

به خودم گفتم : آهای 🙄 حواست هست ؟ خدا داره نگات میکنه❤ کاری نکن که در شان بنده ی خدا نباشه 😎
اسی دوتا بچه داری آدم هستنا خودشون که بوجود نیومدن که بزاری بری مسئول هستی دربرابرشون

پدرشون هست مثل شیر بالاسرشون خداروشکر منم ادم حساب نمیکنن پشتشون به باباشون گرمه دخترم شب تا صبح گوشی باباش دستشه بیداره باباشم انگار نه انگار 

2706