2733
2739
عنوان

طلاق

| مشاهده متن کامل بحث + 300 بازدید | 26 پست
عزیز دلم میدونم شاید خسته باشین ولی مشاور رو امتحان کنین ، بالاخره سرنوشت دو تا بچه ست ، و همه ی حرک ...

مشاوره نمیاد میگه من مشکلی ندارم تو مشکل داری ادم غیر منطقیه میگم بیا مشکلات منو بگو خوب باهم درستش کنیم نمیاد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پدرشون هست مثل شیر بالاسرشون خداروشکر منم ادم حساب نمیکنن پشتشون به باباشون گرمه دخترم شب تا صبح گوش ...

پس چطور میگی همه مسئولیت خونه رو دوش منه

من باور نمیکنم بچه ای پشتش اول به مامانش گرم نباشه مگراینکه به اندازه کافی از مادرشون محبت ندیده باشن

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
مشاوره نمیاد میگه من مشکلی ندارم تو مشکل داری ادم غیر منطقیه میگم بیا مشکلات منو بگو خوب باهم درستش ...

حتی آنلاین هم قبول نمیکنه مشاوره رو؟

به خودم گفتم : آهای 🙄 حواست هست ؟ خدا داره نگات میکنه❤ کاری نکن که در شان بنده ی خدا نباشه 😎
2731
پس چطور میگی همه مسئولیت خونه رو دوش منه من باور نمیکنم بچه ای پشت اول به مامانش گرم نباشه مگراینکه ...

شما ماهیانتو که گرفتی موندی لباس خونه بخری یا نیازهای خودتو یا لباس زیر بچه یا ... درک کردن شرایط ادما سخته نمیشه توضیح داد همه چیو چون نخریده عادت نداره فکر میکنه زندگی فقط سیر کردن شکمه بچه هامم کوچیکن هر چی بگن باباشون گوش میده هر چند به صلاحشون نباشه اونا بچن چی میفهمن چی خوبه براشون چی بد من هی جلوشو میگیرم میشم بده 

شما ماهیانتو که گرفتی موندی لباس خونه بخری یا نیازهای خودتو یا لباس زیر بچه یا ... درک کردن شرایط اد ...

یعنی سیاست خرج کردن نداره؟ بزار چندبار دستش خالی بمونه بفهمه باید پولهاشو به جا خرج کنه چند بار که کم آورد دفه بعد به حرفت گوش میده 

اون طفل معصوما رو تنها نزار 

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
2740
یعنی سیاست خرج کردن نداره؟ بزار چندبار دستش خالی بمونه بفهمه باید پولهاشو به جا خرج کنه چند بار که ک ...

کلا برا همه حاتم طاعیه برا ما گدا 

هزار بار گفتم چراغی که به خانه رواست به مسجد حرام است ولی کو گوش شنوا 

همش جلو چشمه مثل اینه دق مگه میشه اینجوری زندگی کرد 

ذوم کردی روش.عین جوش چرکی رو صورت .هی میرن جلو اینه و نگاهش میکنن .خود جوش اونقدر وا اسفا نداره که طرف جدیش گرفته.

یکم ذهنت رو خاموش کنی میبینی یه گوشه گرفته خوابیده.کاری بکارت نداره

این نمکدان خدا جنس عجیبی دارد.هرچقدر می شکنیم باز نمکها دارد!!