2733
2739
عنوان

مامانای باردار میشه بیایین

| مشاهده متن کامل بحث + 197 بازدید | 28 پست
نزدیک خونته هروقت جزئی نگران شدی و نخواستی هزینه کنی میری یه فشار میگیره یه صدای قلب و کنترل های ساد ...

ارع فاصله زیادی نداره چ خوب پس شنبه میرم مرسی

از یک جایی به بعدآدم یک‌چیز بیشتر دلش نمی‌خواهد …این که ولش کنند راحت باشد؛حتی از این هم بهتر،جوری‌رفتار کنند که انگار مرده‌ی!
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هرچی به شوهرم میگم میگه نمیتونم کارمو ول کنم 😭

مردا همه همینن خودت پاشو برو با اسنپ بعد اون بیاد دنبالت

از یک جایی به بعدآدم یک‌چیز بیشتر دلش نمی‌خواهد …این که ولش کنند راحت باشد؛حتی از این هم بهتر،جوری‌رفتار کنند که انگار مرده‌ی!
2731
بهداشت خوبه مثلا چیکارا میکنه من استراحت مطلقم بنظرت ارزش داره پاشم برم پرونده درست کنم؟

خدایی بارداری قبلیم کاری نکردن ولی ایندفه خیلی کمکم کردن برام وقت دکتر میگیرن نوبت اول خیلی شیک میرم میرم داخل ،یکسره حالمو میپرسن خودمم بیخیال باشم اونا ولم نمیکنن کلا به باردارا خیلی اهمیت میدن الان

بعد برای واکسنای بچه بخوای بری بهداشت باید از الان پرونده داشته باشی

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍
خدایی بارداری قبلیم کاری نکردن ولی ایندفه خیلی کمکم کردن برام وقت دکتر میگیرن نوبت اول خیلی شیک میرم ...

والا نمیدونستم اصلا  پس حتما شنبه میرم

اره الان بخاطر جوانی جمعیت تحویلمون میگیرن😂

والا نمیدونستم اصلا  پس حتما شنبه میرم اره الان بخاطر جوانی جمعیت تحویلمون میگیرن😂

اصلا یجوری پیگیرن من حالم بد میشه😂😂😂یکسره همه چیزو یاداوری میکنن بعد دکترای خیلی خوبیم معرفی میکنن که متخصص زنان خودم میگه خودت میخواستی وقت بگیری ازین دکترا یماه قبلش باید اقدام‌میکردی من امروز بهشون زنگ میزنم میگن فردا نوبت اول برو

2738
اصلا یجوری پیگیرن من حالم بد میشه😂😂😂یکسره همه چیزو یاداوری میکنن بعد دکترای خیلی خوبیم معرفی میکن ...

چه باحال اخرین بار ک رفتم فک کنم اول دبیرستان بود ک باید واسه مدرسه واکسن میزدیم

مردا همه همینن خودت پاشو برو با اسنپ بعد اون بیاد دنبالت

بدبختیم اینجاس ک استراحت مطلقم الان باهاش حرف زدم گف عصر میام میریم بخدا ما زنا بدبختیم 

مامان دو قلوها 👶👶
چه باحال اخرین بار ک رفتم فک کنم اول دبیرستان بود ک باید واسه مدرسه واکسن میزدیم

منم بارداری قبلیم یه هفته به زایمان رفتم فقط تشکیل پرونده دادم ایندفه تا فهمیدن باردارم گفتن نیای خودمون میای خونتون و واقعا میان😂😂😂

نمیزاره که😒آی خواهررررر مشکل یکی دوتا نیس که😔اخه اینم بگم استراحت مطلقم 

زنگ بزن بهداشت ببین نمیان خونه

بگو استراحت مطلقی