2737
2734
عنوان

با این امتیاز، شاهد قبول میشه؟

107 بازدید | 18 پست

سلام 

من میخوام دخترم رو شاهد ثبت نام کنم از طرفی میترسم پذیرفته نشه و غیرانتفاعی های خوب رو هم از دست بده. 

چون غیر انتفاعی ها هم تند تند در حال تکمیل ظرفیت هستن. 

همسرم و پدرم هردو فرهنگی هستن. 

دخترم از طرف پدربزرگش هم امتیاز بهش تعلق میگیره یا نه؟ 

نظرتون در مورد دبستان فرهنگیان چیه؟ 

ممنون

خدایا فرزندان ما را سالم، صالح، خوش قدم و خوش روزی و زیبارو و زیباخو و عاقبت بخیر قراربده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ن مگر معدلش ۲۰ باشه اون موقع ..

با فرهنگی بعید میدونم😉

این روزا کمتر میام سایت چون میخوام برم برای هدفم بزرگم تلاش کنم.. اگر دیدید تو سایتم دعوام کنید که برم به درس و کارام برسسسسمممم😅😅😅🤚...
فرهنگی بودن برای شاهد اصلا امتیاز نیست فقط فرهنگیانه؟امتیاز دیگه ای نداره؟

چرا عزیزم 

امتیازه فرهنگی بودن

خدایا فرزندان ما را سالم، صالح، خوش قدم و خوش روزی و زیبارو و زیباخو و عاقبت بخیر قراربده
2740
سلام عزیزم منم تصمیم  ثبت نام در شاهد دارم...شما تو غیر انتفاعی ثبت نام بکن بعد اگر شاهد اسمش د ...

غیرانتفاعی برای ثبت نام پول میگیرن هی هم میپرسن قطعی باید بشه همچین که آدم میترسه پوله رو پس ندن   

ن مگر معدلش ۲۰ باشه اون موقع .. با فرهنگی بعید میدونم😉

کلاس اول میخواد بره 

نه تو شرایطش زدن فرهنگی امتیاز داره 

منتها نوه فرهنگی رو نمیدونم

فرهنگیان بیشتر علامه حلی امتیاز دارند....ولی شاهد هم کمی امتیاز دارند

علامه حلی کجاست

من مشهدم 

کلاس اول میخواد بره  نه تو شرایطش زدن فرهنگی امتیاز داره  منتها نوه فرهنگی رو نمیدونم

شاهد سطح درسی پایینی داره فضاشم مناسب نیست .. من خودم شاهد درس خوندم یه سال.. بنظرم اگر مشکل مالی ندارید بذارید ی غیرانتفاعی خوب تو شهرتون.. کدوم شهرید؟

اگر اصفهانید بگید مدارس خوب معرفی کنم

این روزا کمتر میام سایت چون میخوام برم برای هدفم بزرگم تلاش کنم.. اگر دیدید تو سایتم دعوام کنید که برم به درس و کارام برسسسسمممم😅😅😅🤚...
چرا عزیزم  امتیازه فرهنگی بودن

من شاهد بودم تا زمان من فرهنگیان امتیاز نداشت شایدم بوده ولی خیلی کمه

باید خانواده شاهد باشن

یا اینکه دخترتون از لحاظ درسی خیلی خوب باشه

من دبیرستان با جود امتیازاتی مثل لوح تقدیرهام و جهبه پدرم امتیازم به حد نصاب نرسید ولی چون معدلم ۲۰بود مدیر زیرآبی رفت ثبت نامم. کرد

شاهد سطح درسی پایینی داره فضاشم مناسب نیست .. من خودم شاهد درس خوندم یه سال.. بنظرم اگر مشکل مالی ند ...

مشهد هستم عزیزم 

غیرانتفاعی امام رضا اینورا خیلی معروفه که متاسفانه دیر جنبیدم دیدم بهمن ماه پر شده 

2706