2733
2739

هرکسی میتونه بهم بگه شیرینیش محفوظه

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀

میتونی بری کافی نت

یه صلوات مهمونم میکنی مهربون؟❤اگه برای عضویت تو نی نی سایت یه آزمون شعور سنجی ازمون میگرفتن شاید الان خیلیا تو سایت نبودن😅اگه توی یه تاپیک باهات بحث کردم و توی یه تاپیک دیگه باهات گرم گرفتم بدون نشناختمت🤐توی تاپیکای صلوات تگم کنید❤کسی که طرز فکرش با تو متفاوته دشمنت نیست🙃اسم هدفاتو آرزو نزار چون آرزو یه چیز تقریبا محاله☺از شکستات درس بگیر و پر قدرت تر بجنگ واسه هدفات🤗تو دل آدما دنبال خدا بگرد نه ظاهرشون😊کاربری دست سه نفره🙃
میتونی بری کافی نت

نمیدن که برای کسی دیگه رو

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمیدن که برای کسی دیگه رو

بگو برای برادر یا خواهرمه

یه صلوات مهمونم میکنی مهربون؟❤اگه برای عضویت تو نی نی سایت یه آزمون شعور سنجی ازمون میگرفتن شاید الان خیلیا تو سایت نبودن😅اگه توی یه تاپیک باهات بحث کردم و توی یه تاپیک دیگه باهات گرم گرفتم بدون نشناختمت🤐توی تاپیکای صلوات تگم کنید❤کسی که طرز فکرش با تو متفاوته دشمنت نیست🙃اسم هدفاتو آرزو نزار چون آرزو یه چیز تقریبا محاله☺از شکستات درس بگیر و پر قدرت تر بجنگ واسه هدفات🤗تو دل آدما دنبال خدا بگرد نه ظاهرشون😊کاربری دست سه نفره🙃
2731
بگو برای برادر یا خواهرمه

مطمئنی میشه؟

مطمئنی میشه؟

پول زیادتر بدی یا اشنا داشته باشی حتما میشه

سلام. از روی کد ملی فقط میتونی بفهمی چه تعداد سیم کارت از کدوم اپراتورا داره و برای فهمیدن سیم کارت یا باید از طریق قانون پیگیری کنی و کافی نت اصلا نمیتونه کاری برات انجام بده چون باید مجوز دسترسی به اطلاعات مشترکین اپراتورارو داشته باشه که این دسترسی واسه نمایندگی های مجازم محدوده چه برسه به کافی نت!!! مگه اینکه از طریق دفتر پیشخوان دولت مجوزدار که اونم بعید میدونم اطلاعات بده یا بفروشه چون تخلفه بفهمن مجوزشو باطل میکنن ولی باز میتونی بری ببینی قبول میکنن یا نه

دیگه خرید سیم کارت مثل قبل نیست simkhan.ir
سلام. از روی کد ملی فقط میتونی بفهمی چه تعداد سیم کارت از کدوم اپراتورا داره و برای فهمیدن سیم کارت ...

ممنون عزیزم

2738

https://minevisam.com/how-do-we-know-how-many-sim-cards-are-in-our-name/

این صفحه رو مطالعه بفرمایید

فقط 21 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💓هی تویی ک داری اینو میخونی من از ته دلم دوسِت دارم و خوشحالم ک باهات تو یه زمان زندگی میکنم... فکرشو بکن ممکنه منو تو یه جای این دنیا جای پای همدیگه قدم برداشته باشیم.یا اتفاقی همو دیده باشیم.ب لباس هم یا صورت هم خیره شده باشیم .شاید والدینمون دوست بودن یا بچه هامون دوست بشن...میبینی چقد حس خوبیه اینکه کنار هم زندگی میکنیم؟ ما باهم جمعیت دنیا رو تشکیل دادیم.من عاشق زندگی و دنیا هستم... و همچنین عاشق تویی ک اینو میخونی...💜 لبخند از ته دلت آرزوی قلبیِ منه.💜..مراقب خوبیای دنیا باشیم باهم🥰