2733
2739

😑

فضانورد آینده.... 👩🚀                                     لطفا منو توی تاپیک هایی که درمورد فضا و علم هست تگ کنید☺🌱عاشقتم مایکل جکسونم💕مخالف نژاد پرستی➡چه سیاه پوست ها چه سفید پوست ها هردو انسان هستند و قلب های پاکی دارند♥

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
چند شب پیش دستم با اب جوش سوخت سوالم اینه ک جاش میمونه؟

از پماد آلفا استفاده کن بعد روی محل رو با گاز استریل ببند سعی اکثر مواقع پماد روی دستت باشه اینجوری نمیمونه جاش

من خودم چند سال پیش ساعد دستمو با بخار بد جور سوزوندم ولی جاش نموند با این کار

🏵حامی حیوانات 🏵/ الهام نیستم اسمم دلارا هست این کاربری مال دوستم بوده ....  / تنها یک چراغ است که مرا هدایت می کند و آن چراغ تجربه است.
چند شب پیش دستم با اب جوش سوخت سوالم اینه ک جاش میمونه؟

اگه در این حده تاول نکرده پوستش نکنده 

برو دکتر دارو درمان کن نمیمونه

دختر بور چشم  آبی......اینجارو جدی نگیر تصور کن ساعت میشینی درد دل میکنی و مشاوره میگیری بعد احتمال داره کاربری که مشاوره میده ۱۱،۱۲ ساله باشه 😐😒هرشخصیتی میتونه پشت گوشی باشه حتی داعشی ، وقتی کسی بهت مشاوره میده حواست باشه زود جو نگیری عمل کنی قبلش بشین خوب فکر کن بعضی اینجا انگار بنزیین تو دستشونه منتظرن شعله اتیش رو بیشتر کنن فقط تشویقت میکنن اره خوب کردی بجای اینکه آرومت کنن و بگن این مشکلات برا هرکسی وجود داره مهم اینه چطور باهاش برخورد کنی ، حواست باشه با مشاوره غلط قربانی عقده ها، مشکلات روحی ، کینه ها ، و بیماری ذهنی دیگران نشی ، دنیای مجازی نمیتونه جای خوبی برای مشاوره باشه به ریسکش نمیهرزه. به این موردم اشاره کنم اینجا هرکس با هر دین و مذهب یا آدم بی دین و خدا هم هست پس حواست باشه هرکس هر حرفی زد زود باور نکن و اعتقاد خودت رو زیر سوال نبر 
از پماد آلفا استفاده کن بعد روی محل رو با گاز استریل ببند سعی اکثر مواقع پماد روی دستت باشه اینجوری ...

اتفاقا پماد الفا دیروز گرفتم از دیروز دارم میزنم ولی هر روز میگذره رنگش تیره تر میشه نگران شدم

واسه ی خوب شدن حال دلم دعا کنید واسم ممنون🙏