2737
2734
عنوان

متاسفم ، منو ببخش ، متشکرم ، دوستت دارم چیزی ازشون شنیدین

| مشاهده متن کامل بحث + 7309 بازدید | 29 پست
ببین من خیلی نمیدونم ازش فقط تو یه سری مشکلات استفاده کردم ازش و مشکلاتم راحت تر حل شده حالا نمیدونم ...

بعد تعداد خاصی تو طول روز این جمله رو میگفتی ؟

دست در دست هم دریا می‌شویم ، طوفان می‌شویم ، می‌خروشیم ، دست در دست هم ، مشت‌های محکمیم فریاد میزنیم آزادی 🕊✌ #ایرانم💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اول باید نییت کنی 

اینجوری ک 

من بابت همه دیتاهای منفی ک مانع شده در (مسئله اتون) پاکسازی میکنم و مسیولین کاملشو قبول میکنم و از الوهیت طلب عشق و رحمت دارم 

متاسفم منو ببخش سپاسگزارم دوستت دارم

چند بار تو روز میگی ؟ همه مشکلات رو من نمیفهمم ! یه جا نوشته بود اگه یه جا سیل اومدم بگید متاسفم وا ...

ببین طبق این عقیده پاکسازی 

هررر موضوعی ک تو شاهد اون باشی هررر اتفاق و احساسی ک تجربه کنی جزیی از توعه 

مثلاً تو ی دعوا و فحاشی تو خیابون میبینی 

تو جزئی از اون دعوایی (بااینکه دخالتی توش نداشتی) 

خیلی مفهومش عمیقه 

خیلی چیزا و ما از گذشته و نیاکانمون ب دوش میکشیم

2731
اول باید نییت کنی  اینجوری ک  من بابت همه دیتاهای منفی ک مانع شده در (مسئله اتون) پاکساز ...

مرسی

دست در دست هم دریا می‌شویم ، طوفان می‌شویم ، می‌خروشیم ، دست در دست هم ، مشت‌های محکمیم فریاد میزنیم آزادی 🕊✌ #ایرانم💔
اصلا نمیتونم با کتابای روانشناسی ارتباط بگیرم 

کتاب صوتی ، هوپونوپونو یا محدویت صفر رو حتما بخون ، واقعا قشنگه . مثل بعضی از کتابهای روانشناسی نیست که نتونی ارتباط بگیری 

من واقعا خوشحالم با این کتاب آشنا شدم 

لینکشو میذارم دوست داشتی تو تلگ رام بخون 

کتاب هوا پونو پونو  https://t.me/safrroh

دعای مورنا  را در روز به منظور پاکسازی بخوانید:

ای خالق هستی اگر من، خانواده ام و نیاکانم

دوستانم ،خانواده و نیاکانشان

با افکار ،گفتار و رفتار و اعمال خود.

از روز ازل تا به امروز

مرتکب خطایی شده ایم!

و اگاهانه یا نااگاهانه

خواسته یا ناخواسته

در روح و شعور بی نقص و بی نهایتی که به ما عطا فرمودی

خاطره اشتباهی در شعور هستی ثبت کرده ایم.

متأسفم

لطفا مرا ببخش

دوستت دارم

سپاسگزارم.

ای جان جانان

ای نور تابان

ای خرد بی پایان

بررسی اش کن و به یاری عشق الهی‌ات به طور کامل حلش کن. این کار را در همه نسل ها و در همه زمان ها و تا ابدیت انجام بده و همه مسائل مربوط به آنها را شفا بده.

انجام این کار را مطابق خواست الهی‌ات درخواست میکنم  تا در زمان حال  قرار گیرم. الهی ظرف وجودمان را با نور و حقیقت و آگاهی پر کن مرا برای درک اشتباهی که داشته‌ام ببخش همه انسان‌ها، مکان ها، شرایط و وقایعی که در این ناهماهنگی و احساسات و افکار نقش داشتند را ببخش .

خدایا شکرت بخاطر همه ی چیزهایی که داریم و برامون عادی شده 🤲🙏بزرگترین خواسته ی تو ، کوچکترین اجابت از طرف خداست ⁦♥️⁩
اصلا نمیتونم با کتابای روانشناسی ارتباط بگیرم 

این مثل بقیه کتابا جملات قلمبه سلمبه نداره خیلی قشنگ نوشته. قبل اینکه بخای این روش رو اجرا کنی این کتابو بخون.دانلودش کن.من دوسال پیش شروع کردم اما زود ول کردم.بی تاثیر نیس .انجام بده

2740
🤐🤐

واقعا چرا؟ کاربری اوپرا هم لغو کردن . باز با ی نام کاربری دگ اومد باز تعلیقش کردن. جالبه نی نی یار هم نوشت من نمیدونم چرا😂اینکه مینویسه من نمیدونم چرا یعنی لیاقت نی نی یارشدن نداره. بقیه نی نی یار ها هم نیومدن جواب بدن یاااخداااا از این بی قانونی

سخت محتاج دعای شمام 🥺 سال ۱۴۰۳ یعنی حاجت روا میشم؟!!لطفا برای گشایش بختم ی صلوات بفرستید انشالله شمام حاجت رواشین💫🙏🌹

کتاب محدودیت صفر و حضور در جایگاه صفر در این مورده۔

من خیلی استفاده کردم۔

خوب بود ۔باید قبول کنی کائنات و هستی یه جور انعکاس رفتارهای خودته و باید پاکسازی کنی هر روز

برای هر اتفاق و هر نفری

خیلی خوبه

بزرگترین ازمون ایمان زمانیست که انچه میخواهید رابدست نمی اورید .با این حال قادرید بگویید     خدایا شکرت  
2706