2726

امروز تو یکی از تاپیک ها چیزی دیدم به اسم پاکسازی هواپونوپونو " میدونم اسمش عجیبه " که چهار تا کلمه داره متاسفم ، منو ببخش ، متشکرم ، دوستت دارم ... کلی از این مدل پاکسازی تعریف شده بود ولی من چیزی ازش نفهمیدم این کلمات رو کجا ، چطور باید به کار ببریم یا کار دیگه ای هم باید انجام بدیم ؟ میشه هر کی میدونه بیاد بگه

میشه لطفم بکنید حرف های بی مزه نزنید 😘 

دست در دست هم دریا می‌شویم ، طوفان می‌شویم ، می‌خروشیم ، دست در دست هم ، مشت‌های محکمیم فریاد میزنیم آزادی 🕊✌ #ایرانم💔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من قبلا ازش شنیده بودم و بعضی وقتا که کارم گیر می‌کنه استفاده میکنم ازش 

میشه بگی چیکار میکنی ؟

دست در دست هم دریا می‌شویم ، طوفان می‌شویم ، می‌خروشیم ، دست در دست هم ، مشت‌های محکمیم فریاد میزنیم آزادی 🕊✌ #ایرانم💔
مثه استغفار از خدای درونت طلب بخشش میکنی

انجام دادی اینو ؟

کتاب محدودیت صفرو بخون 

اصلا نمیتونم با کتابای روانشناسی ارتباط بگیرم 

هیچی از ته دلم میگم متاسفم مرا ببخش متشکرم دوستت دارم و اولش همه مشکلات رو تقصیر خودم میدونم

چند بار تو روز میگی ؟

همه مشکلات رو من نمیفهمم ! یه جا نوشته بود اگه یه جا سیل اومدم بگید متاسفم وا خب تقصیر من چیه یا فکر نمیکنی این حرکت بیشتر به نفع ظالما میشه مثلا چرا کسی که تو کشورش جنگه باید خودشو مقصر بدونه من بیشتر حرفم راجع به همون کلمه متاسفم هست ولی متشکرم و دوستت دارم خیلی هم خوبه 

تو برای چی میخوای

برای استرس و افکار منفی کلا بدنم انرژی و نشاط بگیره

چند بار تو روز میگی ؟ همه مشکلات رو من نمیفهمم ! یه جا نوشته بود اگه یه جا سیل اومدم بگید متاسفم وا ...

ببین من خیلی نمیدونم ازش فقط تو یه سری مشکلات استفاده کردم ازش و مشکلاتم راحت تر حل شده حالا نمیدونم به خاطر پاکسازی بود یانه

2706