2733
2734
عنوان

گاهی دلم برای خودم تنگ میشود...

| مشاهده متن کامل بحث + 577 بازدید | 72 پست
من خیییلی دوسش دارم بخدا برای اینکه بهش برسم خیییلی سختی کشیدم هم اون هم من

خدا رو شکر بخدا لذذت میبرم از اینکه میبینم زوجهای عاقل هنوز هست 

علی،شیرازی🙏خداوندا قلب و روح وچشم مارا پر کن از صداقت، پاکی ،انسانیت🙏
بهش به طریقی برگردون مثلا روزعشق،روز تولد ،و...مهم جریمه هست که حکم باز دارندگی رو داشته باشه ومیتون ...

نه منظورم اینکه بخودم زیاد برسم بخاطر تنوع طلبی.بالاخره هزینه دارع

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خدا رو شکر بخدا لذذت میبرم از اینکه میبینم زوجهای عاقل هنوز هست 

ممنون که در حقم برادری کردین و وقتتونو گذاشتین تا راهنماییم کنین .خدا عوضشو بهتون بده🙏🙏

نه منظورم اینکه بخودم زیاد برسم بخاطر تنوع طلبی.بالاخره هزینه دارع

دقت کن ابجبی «اگه اون دوست داشته باشه »هییییچ اشکالی نداره اگه پول داشته باشی ولی عشقت با کس دیگه ای باشه خوبه ؟پس اصلا نگران نباش من به همسرم میگم خانم غذا بمن نده برو پولشو خرج فلان کن غذای روح مرد خیییلی مهمتره

ممنون که در حقم برادری کردین و وقتتونو گذاشتین تا راهنماییم کنین .خدا عوضشو بهتون بده🙏🙏

خواهش میکنم ابجی درست میشه با تلاش و صبر و توکل بخدای بزرگ صبور باش بهش عشق بده مطمعن باش یه زندگی خوبی رو تجربه میکنی موفق باشی 🌹🌹

نتیجه گرفتین تو زندگیتون تاثیر داشت؟

خوشبختانه همونطوری بودم قبل آشنایی باایشون ازهم کلام شدن وتبادل نظرکردن باهاشون کیف میکنم.کتاب زنان زیرک هم مطالعه کن‌ خیلی خوبه.

خدایا همسرمو برام نگه دار  شروع خاطراتم زنگیدنت بود   
خواهش میکنم ابجی درست میشه با تلاش و صبر و توکل بخدای بزرگ صبور باش بهش عشق بده مطمعن باش یه زندگی خ ...

باور کنید ما زندگیمون همین الآنم خیییلی خوبه و خوشبختم و همیشه خداروشکر میکنم بخاطر این همسر خوب که بمن داده.اما خواستم همین ایرادی کوچیک که نمک زندگی قدیمیا بوده😅 رو هم برطرف کنم اگه خدا بخواد

خوشبختانه همونطوری بودم قبل آشنایی باایشون ازهم کلام شدن وتبادل نظرکردن باهاشون کیف میکنم.کتاب زنان ...

حتما امشب میخونم تاپیکاشونو.مررررسیکه بفکر بودی و راهنمایی کردی🙏🙏

باور کنید ما زندگیمون همین الآنم خیییلی خوبه و خوشبختم و همیشه خداروشکر میکنم بخاطر این همسر خوب که ...

خدا رو شاکرم ،حالم خوب میشه از اینکه ببینم هنوز زوجهای خوشبخت وعاشق پیدا میشن قدر زندگیتو بدون خوشبخت باشین همیشه🙏🙏🙏🙏🙏🙏

2706