2737
2739
عنوان

گاهی دلم برای خودم تنگ میشود...

570 بازدید | 72 پست

وقتی حصار غربت من تنگ میشود هر لحظه میان عقل و دلم جنگ میشود. از بس فرار کردم از خویش خویشتن گاهی دلم برای خودم تنگ میشود😞

چرا باید برای هرکار کوچیکی محدود بشیم؟چرا باید خودمونو بزاریم زیر پا؟حتی خواسته های کوچیکمون رو که نه جرمه نه گناه

فقط چون همسرمون نمی‌پسنده و دوست نداره؟

مگه چی میشه؟ وقتی هم که دلیل می‌پرسی میگه چون من میگم.اما این دلیل برای من کافی نیست😞😞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سکوت نکن زمزمه کن گاهی ! قدم بزن در کوچه های زندگی و گاهی آرام پرواز کن این آبی بیکران م ...

واقعا. چقدر قشنگ گفتین.من تنها مشکلم همینه و بنظرم یجور مرگ تدریجیه.اینکه حق نداشته باشی خودت باشی حتی اگه خودت بد نباشی و چیز بدی نخوای

واقعا. چقدر قشنگ گفتین.من تنها مشکلم همینه و بنظرم یجور مرگ تدریجیه.اینکه حق نداشته باشی خودت باشی ح ...

خواهش میکنم بانو 🙏 🙏 دور از جونتون،آره مشکل اکثر امروز ما همینه متاسفانه،حال دلمون خوب نی 

خواهش میکنم بانو 🙏 🙏 دور از جونتون،آره مشکل اکثر امروز ما همینه متاسفانه،حال دلمون خوب نی 

انشاالله روزای خوبم میان.خداخودش گفته که بعد سختی آسونیه فقط کافیه خودمونو نبازیم و صبر داشته باشیم

2738
در زندگی! هرکسی را که دوست بداری از او ضعیفتری زیرا برای راضی نگه داشتنش! حاضری دست به هرکار ا ...

منکه الان به یه نقطه ای رسیدم که نمی‌دونم دوسش دارم یانه.فقط اینو می‌دونمکه طرفم رسم دوست داشتنو بلد نیست😞💔

منکه الان به یه نقطه ای رسیدم که نمی‌دونم دوسش دارم یانه.فقط اینو می‌دونمکه طرفم رسم دوست داشتنو بلد ...

در هیاهوی زندگی دریافتم ؛
چه بسیار دویدن ها،که فقط پاهایم را از من گرفت
در حالی که گویی ایستاده بودم ،
چه بسیار غصه ها،که فقط باعث سپیدی موهایم شد
در حالی که قصه ای کودکانه بیش نبود ،
دریافتم،کسی هست که اگر بخواهد “می شود”
و اگر نخواهد “نمی شود”

سلام خوبی ابجی راستش من کامنتام زیاد بود حواسم نبود همه رو پاک کردم ولی میدونم میخاستم راجع به یه موضوع با شما صحبت کنم اگه کامنتارو دارید بفرمایید چه کمکی از دستم برمیاد ؟

علی،شیرازی🙏خداوندا قلب و روح وچشم مارا پر کن از صداقت، پاکی ،انسانیت🙏
سلام خوبی ابجی راستش من کامنتام زیاد بود حواسم نبود همه رو پاک کردم ولی میدونم میخاستم راجع به یه مو ...

عرض کردم سر کارم بعد بهتون پیام میدم

علی،شیرازی🙏خداوندا قلب و روح وچشم مارا پر کن از صداقت، پاکی ،انسانیت🙏
2706