2737
2734
عنوان

لابیاپلاستی کرج.تجربه عمل

825 بازدید | 25 پست

سلام امیدوارم حالتون خوب باشه...ببخشید فکر کنم این تاپیک خیلی زده شده معذرت میخوام اما میخوام بپرسم تجربتون چجور بوده ویا دکتر خوبی توی کرج میشناسید ویا خیر و اینکه حس اونجا از بین میره؟

بستگی به نوع عمل و جراحت داره..من‌خودم خارج ایران عمل کردم

با افتخار ماما هستم🥰...لطفا برای مشاوره مجانی تقاضا ندید...مشاوره مجانی نمیدم... و اسنپ دکتر مجانی هم نیستم😐 دست بکن تو جیبت زنگ بزن اسنپ دکتر..🙂
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

الان همونی که میخواستی شده 

دکتر های ایرانی تکنیک های عمل رو نمیدونن خیلیاشون..

با افتخار ماما هستم🥰...لطفا برای مشاوره مجانی تقاضا ندید...مشاوره مجانی نمیدم... و اسنپ دکتر مجانی هم نیستم😐 دست بکن تو جیبت زنگ بزن اسنپ دکتر..🙂
2731
عزیزم کجا عمل کردی؟ چه سالی؟ و حدود هزینشو میتونی بگی؟ 

امارات.یک سال پیش

گلم فقط لابیا بود یا کلیتوریس رو هم عمل کردی؟؟ و اینکه چقدر طول کشید تا کامل خوب بشی؟

اسمش لابیا پلاستی هست نه کلیتوریس پلاستی ..یه ماه

2740
اسمش لابیا پلاستی هست نه کلیتوریس پلاستی ..یه ماه

اخه بعضیا وقتی لابیاشونو برمیدارن اگر کلیتوریس هم مشکلی داشته باشه پوستواضافه ی اون روهم برمبدارن در کنار لابیا 

بخاطرهمون سوال کردم

منم میخوام انجام بدم ولی تو ایران

پیش دکتر شایانفر

خیلی استرس دارم بابتش

بعد از یک ماه ظاهرشم اوکی شد؟؟ اخی شنیدم ورم داره تا یه مدتی و اینکه بخیه زدن؟؟ یا با لیزر؟ ببخشید خ ...

اگه میخای اینجا عمل کنی ، نکنی بهتره ..ترکیبی

عزیزم من انجام دادم پیش دکتر ماندانا اکبری. به حس اصلا ربطی نداره یعنی از بین نمیبره این ناحیه عصبای جنسی نداره نگران نباش اتفاقا رضایتت از رابطه بیشتر میشه کار این دکتر که من رفتم خیلی خوبه خودشم خیلی راهنمایی میکنه ادم لذت میبره قبل کار همه چیو دقیق میدونه مطبش پاسدارانه خودش متخصص زنان زایمان و جراحه 

2706