2737
2734
عنوان

اگه کسی میدونه کمک کنه🥲

154 بازدید | 26 پست

سلام

من به دختر دو سالو نیمه دارم که شکر خدا فوق العاده باهوشه و واقعا بیشتر از سنش میفهمه و کار انجام میده فوق العاده مهربونه و عاشق بچه های دیگس ک بازی کنه

برعکس خواهر زادم پسره دوماه کوچیکتره از دخترم نه حرف میزنه ن بازی کردن بلده قبل تر جیغای بدی میکشید الان یکم از سرش افتاده اما مشکل اصلیم اینه ک تا دختر منو میبینه یهو میپره موهاشو میکشه یا خیلی بد میزنه طفلک دختر منم هیییچ کاری نمیکنه فقط گوله گوله اشک میریزه واقعا کلافه شدم

هرچی میگم بهش یا‌توهم بزن یا دفاع کن نمیزنه چون اون زدنش غافلگیریه یهو میزنه و میکشه 

کسی میدونه چیکار کنم دختر منم اقلا از خودش دفاع کنه واقعا جیگرم میسوزه وقتی میکنه موهاشو واقعا بچه بدیه و تربیت افتضاحی داره اما من میخوام دخترم خودش حقشو بگیره 

منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر  
عزیزم دخترتون سنش زیاد نیس ک متوجهبشه و بتونه دفاع کنه سعی کنید زیاد پیش هم نزاریدشون 

من همینو میگم ولی متاسفانه خانوادم چون فقط دوتا دختریم بهشون بر میخوره اگه اونا باشن من نرم خب بچم عذاب میکشه تا چند روز درک میکنن ولی باز هی میگن خب بچس میزنه عیبی نداره 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

به دختر ۲ساله کتک زدن رو یاد نده عزیزم

این اسمش گرفتن حق نیست.

مشکل بچه اوناست

اونا باید دنبال چاره باشن

شما نهایت هروقت اون بچه جایی هست اونجا نرو 

اگه رفتی براش اسباب بازی بخر بذار دخترت بهش بده و بگو فلانی چون تو پسر خوبی هستی من برات اینو خریدم ،مراقب دختر من باش 

بهشون مسئولیت بدین، حق گرفتن با کتک تهش میشه زورگو 

نکن عزیزم 

من همینو میگم ولی متاسفانه خانوادم چون فقط دوتا دختریم بهشون بر میخوره اگه اونا باشن من نرم خب بچم ع ...

ن برو ولی بچتو پیش خودت نگه دار ینی هر جا میری ببرش نذار تنها پیش هم بمونن

عزیزم دخترت کوچیکه هنوز برا گرفتن حق وقتی زد اول با دخترت همدردی کن بعد ب خواهر زادت مقتدرانه بگو حق ...

اون اصلا متوجه هیچ حرفی نمیشه حتی کارای ابتدایی هم بلد نیست نه خودش حرف میزنه ن ب حرف کسی محل میده خواهر خودم خیلی بد کم کاری کرده فقط الان شوهرش پسرشو میگیره همش یا تو بغلش ک کاری نکنه ولی با این حال ی لحظه حواسش نباشه بچش میاد سراغ دخترم واقعا روانی شدم دگ دیشب مهمونی بودیم چنان موی بچمو کشید اصن دگ نفهمیدم خودم رنگم پرید از اینور یهو از حرصم ک کسی اونو نمیگیره ی دادی کشیدما 😑😑خیلی اذیت کنندس وقتی کسی از نزدیکات بفکر تربیت بچشون نیستن قشنگ خواهرم همینجوری میشینه نگاه میکنه😐😐😐

دقیقا عین برادرزاده من ۴۰روزکوچیکتره ازدخترم.بی هوامیومدموهای دخترمومیکشیدیاگازش می گرفت دیگه خودم حواسم به دخترم هس.دخترمنم فقط اشک می‌ریخت میگفت چرااینجورمیکنه.خداییش زنداداشم دعواش میکرداماخب حالیش نبود

2738
ن برو ولی بچتو پیش خودت نگه دار ینی هر جا میری ببرش نذار تنها پیش هم بمونن

اون باباش همینجوری بغلش میکنه من دخترم چون همه چی میگه و ارومه نمیتونم بگیرمش ولی بابای اون همش بغلش میکنه چون ولش کنه قطعا اسیب میزنه ب وسایل ولی با این حال ی لحظه بذارتش زمین یهو میدوعه میزنه بچمو 

دقیقا عین برادرزاده من ۴۰روزکوچیکتره ازدخترم.بی هوامیومدموهای دخترمومیکشیدیاگازش می گرفت دیگه خودم ح ...

بدیش اینه خواهر من میشینه نگاه میکنه تازه اگه حرفی بزنم میره هی ب مامانم غر میزنه خودشو مظلوم جلوه میده ک کسی چیزی نگه بهش

اون اصلا متوجه هیچ حرفی نمیشه حتی کارای ابتدایی هم بلد نیست نه خودش حرف میزنه ن ب حرف کسی محل میده خ ...

میفهمم چی میگی عزیزم دختر منم کوچیکه بقیه بچه ها بزرگ هی حیغشو در میارن

ولی بهترین راه حل اینه برا اونجا میخوای بری بازهای ساده مثل دالی بازی و... خودتو آماده کن باهاش بازی کن بذار با دخترت کاریش نباشه

بچه تو این سن زدن نمیدونه ک میخواد بادخترت بازی کنه چون بعد زدن واکنش دیده دوباره ادامه میده

اون باباش همینجوری بغلش میکنه من دخترم چون همه چی میگه و ارومه نمیتونم بگیرمش ولی بابای اون همش بغلش ...

اره ولی ب هر حال کاری نمیشه کرد چون اونم بچس و اقتضای سنشه ب خواهرتون یا شوهرش تذکر بدین☹

به دختر ۲ساله کتک زدن رو یاد نده عزیزم این اسمش گرفتن حق نیست. مشکل بچه اوناست اونا باید دنبال چا ...

من دنبال زدنش نیستم میگم دفاع کنه از خودش بهش میگم اقلا فرار کن ولی اون واقعا غافلگیری میپره میزنه بچمو 

اصصصصصلا متوجه کادو دادن و محبت نمیشه همه اینارو امتحان کردم برا همین بفکر اینم خود دخترم ی کاری کنه اقلا این طفلک هی میره باهاش دست بده بوسش کنه یا بهش بگه بیا بازی کنیم اون میاد سراغش یهو میزنه خیلی دلم کباب میشه اخه چون یهو میپره تو جونش هم نمیتونه تشخیص بده چیکار میکنه 

بدیش اینه خواهر من میشینه نگاه میکنه تازه اگه حرفی بزنم میره هی ب مامانم غر میزنه خودشو مظلوم جلوه م ...

بزا ناراحت بشه مهم نیس.من خودم یبارگفتم اگه کسی خودتواینجوربزنه میشینی۲روزگریه میکنی.جوری یبارگازش گرفت گوشت دخترموکندچقدخون اومد هنوزم جاش مونده.چاره چیه من بهدخترم گفتم فقط حواست باشه خاست بزنه فرار کن 

من دنبال زدنش نیستم میگم دفاع کنه از خودش بهش میگم اقلا فرار کن ولی اون واقعا غافلگیری میپره میزنه ب ...

فقط خودت حواست باشه.من قبل رفتن میگم پیش خودم بشین پیش خودم باش حتی خاستی بازی کنی حد قل حواسم باشه یوقت خاس بزنه بگیرمش.

2706