2737
2734

اره اکثرا این طوریه یه چند گیگ پایین تره برای منم ۱۶ گیگ بود ولی ۱۴ گیگ بود

اول که به دنیا میایم لبخند مادرمون برامون مهمه بعد میشه لبخند دوست مدرست ، بعد میشه لبخند عشقت همه اینارو نوشتم تا بگم اما یه مرحله ای هم هست تو زندگی که لبخند خودمون مهم ترین و اولین اولویت و داره اونجاس که دیگه یه انسان کاملیم من که هنوز به اون مرحله نرسیدم شما رسیدید ؟ 💜 اگه امضامو میخونی ، اره خودت ، میشه یه صلوات برای روبه راهی زندگیم بفرستی  ممنونم واسه این که وقت گذاشتی و خوندی 💛🌻  تیکر رسیدن به وزن دلخواهمه باردار نیستم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
همش میترسم عکس هام بریزم بسوزه اخه عکس های خانوادگیه😅

عه 😂 این پاک نشد عکساش ولی یه رم دیگه داشتم یه دو سه بار که اوردم بیرون همش پاک شد انگار ویروس اینا داشت

اول که به دنیا میایم لبخند مادرمون برامون مهمه بعد میشه لبخند دوست مدرست ، بعد میشه لبخند عشقت همه اینارو نوشتم تا بگم اما یه مرحله ای هم هست تو زندگی که لبخند خودمون مهم ترین و اولین اولویت و داره اونجاس که دیگه یه انسان کاملیم من که هنوز به اون مرحله نرسیدم شما رسیدید ؟ 💜 اگه امضامو میخونی ، اره خودت ، میشه یه صلوات برای روبه راهی زندگیم بفرستی  ممنونم واسه این که وقت گذاشتی و خوندی 💛🌻  تیکر رسیدن به وزن دلخواهمه باردار نیستم
عه 😂 این پاک نشد عکساش ولی یه رم دیگه داشتم یه دو سه بار که اوردم بیرون همش پاک شد انگار ویروس اینا ...

از شما برگه ای چیزی داشت گارانتی یا ضمانتی چیزی ؟از من تو یه جعبه سفید رنگ بود قشنگ جعبه باز بسته میشد ☹

از شما برگه ای چیزی داشت گارانتی یا ضمانتی چیزی ؟از من تو یه جعبه سفید رنگ بود قشنگ جعبه باز بسته می ...

اون خرابه ضمانت نداشت ولی این که الان دارم اره ضمانت داره ضمانتش همون بسته ی مقواییه پشتشه

2740