2733
2734
عنوان

بیاین بگین بچه سوم بیارم یا نه؟

409 بازدید | 36 پست

دو تا پسر دارم 

پسر کوچیکم ۶ سالشه

شوهرم تک پسره دوتا خواهرشوهر دارم که مجردن

توزندگیم خیییییلی دخالت می کنن کلا کاری جز این ندارن

تا حدی که میخوان جدامون کنن

نظرتون چیه اینطوری دیگه دست از سر من و شوهرم برمی دارن هم اینکه با بچه ی کوچیکم سر گرم میشن کم دخالت می کنن

وضع مالی مون هم بدنیست خوبه

تو را ای عشق جااانم صدا کردم ولیکن برتر از جانی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

مگه بچه بازیچه ست ؟؟؟ میخواست درست بشه با دوتا بچه قبلی درست میشد، یعنی چی بچه بیارم سرگرم بشیم ؟ ... اینجوریشو ندیده بودم دیگه !

زبان فرانسه تدریس میکنم، آنلاین https://www.instagram.com/francais_fle/
2740

خدایا منو آلوچه کن😐

بروپایین                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   مرسی  حالا برو بالا

ابجی گلم  بستگی به خودتت داره . من باشم نمیارم . تازه خواهرشوهرم دوتا بچه داشت بچه سومش رو باردار بود اینقد بهش حرف زدن . حتی شوهرش . 

میدونم نظرمم اشتباس ولی من باشم فقط دوتا میارم .

هر کسی برای زندگی خودش  باید خودش تصمیم بگیره 

ما چکاره ایم اخه

أَنِّي مَسَّنِيَ الضُّرُّ وَأَنْتَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِينَ  خدایا بدحالي و مشكلات به من روي آورده و تو ارحم الراحميني.   سوره انبیا 

اگه صرفا بخاطر خواهرای شوهرت میاری اشتباه میکنی یبار جدی جلوشون وایستا تموم شه ! الان بچه میاری بعد دوباره بزرگ میشه دوباره سرشون خلوت تر میشه دوباره دخالت مبکنن اونوقت بازم میخوای چهارمی رو بیاری که سرشون گرم شه؟؟؟ بیخیال