2733
2734
وزنش کم بود دکتر فرستادم دکتر تغذیه رژیم برای وزن جنین داد تونستم تا زایمان یه اون وزن برسونمش دلیل ...

آها  متوجه شدم الان چطوره نینی جان😍

گر، بدستت داد تیغ بُران روزگار، هرچه میخواهی بِبُر اما نَبُر نان کسی.  یه صلوات برام بفرستین 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چقدر خوب وزن گرفت تو ٥ هفته  چيا ميخوردي؟

فیله گوساله کبابی 

آجیل بادام و پسته زیاد میخوردم 

شبر محلی پر چرب دو لیتر😂 شوهرم خسته شده بوداز شیر خریدن

میوه هم زیاد میخوردم 

نصفه شبم گشنم میشد پامیشدم میخوردم

گلم یا سونو اشتب گفته بود یا اینکه اوایل کرونا بود دیده بودن وزنو کم بزنن باید بستری کنن وضعیتش خدار ...

خداروشکر که الان سالم و سرحاله نینی😍😘

منم دو قوطی پودر ترومام و لاکتومیل استفاده کردم هنوز نرفتم سونو ک ببینم وزنش چقد شده 

خودمم هفته ی 34و 2روزم

پودر لیدی میل چقدر تاثیر کرد رو وزن جنین؟ 

گر، بدستت داد تیغ بُران روزگار، هرچه میخواهی بِبُر اما نَبُر نان کسی.  یه صلوات برام بفرستین 
2728
سزارین،چون باید سزارین میشدم ولی انقباض داشتم،دکتر گفت نمیشه صبر کرد ممکنه درد زایمان طبیعی بگیری

چند وقتیه زایمان کردین؟ سزارین چطور بود منم سزارین اختیاریم ولی بازم میترسم

کباب فیله و اجیل چهار مغز میوه شیر محلی روزی دو لیتر😂

کباب هفته ای یبار میخورم آجیل روزی یه پیاله میوه روزی یکی دوتا آبمیوه طبیعی سیب هویج پرتغال روزی دو سه لیوان، شیرم نهایت روزی 1ونیم 2لیوان 

بستنی روزی یدونه

خداروشکر که الان سالم و سرحاله نینی😍😘  منم دو قوطی پودر ترومام و لاکتومیل استفاده کردم هنوز ...

ممنون عزیزم...میگم‌دیگ ۳۲ هفته ۱۹۵۰ بود ۳۹ هفته ۳کیلو زدن موقع زایمان...بنظرم زیاد تاثیر نداره بچه کوچیک باشه همون ۳کیلو بشه خوبه...

İyi ki sevmişim seni
کباب فیله و اجیل چهار مغز میوه شیر محلی روزی دو لیتر😂

وزن قبل و حین بارداری چند بود؟ 

2740
چند وقتیه زایمان کردین؟ سزارین چطور بود منم سزارین اختیاریم ولی بازم میترسم

من با بیهوشی بودم،۲۲ آذر،اصلا ترس نداره خیالت راحت،خیلی خوبه

صدا اگه صداس،خدا همون خداس،چرا همیشه حال ما بَده؟!
کباب هفته ای یبار میخورم آجیل روزی یه پیاله میوه روزی یکی دوتا آبمیوه طبیعی سیب هویج پرتغال روزی دو ...

نه من کباب رو هفتهای ۴ ۵ بار میخوردم 

شیر روهم جای آب میخوردم فقطم شیر محلی 

همین الانشم شیر پاستوریزه نمیتونم بخورم 

البته شوهرمم و خونوادش کلا درشت اندامن ژنتیک بچه با اونا رفته 

من با بیهوشی بودم،۲۲ آذر،اصلا ترس نداره خیالت راحت،خیلی خوبه

بیهوشی و بی حسی اختیاریه؟ 

هزینه عملتون چند شد؟ بیمارستان خصوصی بودین؟ 

بیهوشی و بی حسی اختیاریه؟   هزینه عملتون چند شد؟ بیمارستان خصوصی بودین؟

الان اکثرا فقط بیحسیه ولی اونجا اختیاری بود،من قزوینم،اره خصوصی ۹ تومن

صدا اگه صداس،خدا همون خداس،چرا همیشه حال ما بَده؟!
قبل بارداری ۵۶ اخر بارداری ۷۰

منم قبل بارداری 58 الان ک هفته 34هستم 64

وزنتون موند یا برگشت بعد زایمان؟ 

2706