2737
2739

؟؟؟؟ 

گر، بدستت داد تیغ بُران روزگار، هرچه میخواهی بِبُر اما نَبُر نان کسی.  یه صلوات برام بفرستین 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
برا من ۳۲ هفته ۱۹۵۰ بود ک دکتر گف کمه ..۳۹ سز شدم ۳کیلو زدن ولی نبود همون شب سز ک سونو دادم ۲۵۰۰بود ...

چرا پس اشتباه گفتن وزن نینی رو؟  مال منم کم بوده یعنی؟ دکتر گفت خوبه آخه 

بعداز 32هفته ب بهتون گفتن وزنش 1900هست چیا میخوردین تغذیتون چطور بود؟ چند وقتیه بدنیا اومده نی نی الان وزنش چطوره؟ شیر خودتونو میخوره یا شیر خشک؟ ببخشید سوالا زیاد شد

گر، بدستت داد تیغ بُران روزگار، هرچه میخواهی بِبُر اما نَبُر نان کسی.  یه صلوات برام بفرستین 
پسر من تو ۳۴ هفته ۱۸۰۰ بود ۳۶ هفته و ۶ روز به دنیا اومد ۲۲۷۰

یعنی تقریبا تو 3هفته 270گرم اینا وزنش اضافه شده؟ تغذیتون چطور بود چرا 36هفته دنیا اومد

2740
دختر من ۳۴ هفته ۲۱۰۰ بود ۳۹ سز شدم ۳۷۰۰

خوشبحالتون خدا حفظش کنه کاش برا منم بالای 3و700اینا باشه😍😍 تغذیتون چیا بودن

یعنی تقریبا تو 3هفته 270گرم اینا وزنش اضافه شده؟ تغذیتون چطور بود چرا 36هفته دنیا اومد

وزنش کم بود دکتر فرستادم دکتر تغذیه رژیم برای وزن جنین داد تونستم تا زایمان یه اون وزن برسونمش دلیل زود به دنیا اومدنش همون وزن و رشد کمش بود 

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲
مال من همین حدودا بود موقع زایمان ۲۹۵۰ بود البته من ۳۶ هفته وچهارروز زایمان کردم

برا چی زود زایمان کردین طبیعی یا سزارین شدین؟ 

چرا پس اشتباه گفتن وزن نینی رو؟  مال منم کم بوده یعنی؟ دکتر گفت خوبه آخه   بعداز 32ه ...

گلم یا سونو اشتب گفته بود یا اینکه اوایل کرونا بود دیده بودن وزنو کم بزنن باید بستری کنن وضعیتش خداروشکر خوب بود یا اینکه همون ۳ بود آوردیم خونه بادش خوابید خیلی کوچولو بود😑 اشکال نداره گلم الان بچم دوسالشه تا الان ک همه چیش نرمال بوده خداروشکر قد ووزنش ۱۸ ماهگیش ۱۰و۵۰۰ وزنش بود...۸۴قدش....و اینکه بعد هفته ۳۲ دکتر بهم کپسول امگا داده بود و اینکه من از هفته ۲۷ ک گفتن وزن جنین کمه ۱۲۵۰ بود آهن و ویتامین خارجی نوشت و کلسیمم تا آخر خوردم ...دکتر گفته بود بیشتر ماکارونی ،دلستر،روزی ۱۵ عدد بادوم زمینی،روزی دوتا سفیده تخم مرغ ..و چن تا قوطی لیدی میل خوردم...بعد هروعده غذا نیم ساعت به پهلو چپ گفته بود بخواب تا خونرسانی ب جنین بیشتر بشه...واینکه بچم شیرخشکی

İyi ki sevmişim seni
برا چی زود زایمان کردین طبیعی یا سزارین شدین؟ 

سزارین،چون باید سزارین میشدم ولی انقباض داشتم،دکتر گفت نمیشه صبر کرد ممکنه درد زایمان طبیعی بگیری

صدا اگه صداس،خدا همون خداس،چرا همیشه حال ما بَده؟!
من دیروز سونو بودم 32 هفته همش یکوهشتصدبود فک نکنم زیاد خوب باشه 

نظر دکتر چی بود؟ 

من 31هفته و 4روز 1713بود ولی دکتر گف خوبه احتمالا با وزن 3100اینا دنیا بیاد، البته برام پودر لیدی میل تجویز کرد 20روز فلان میشه میخورم 

البته لیدی میل کمیاب شده پیدا نکردیم یبار ترومام خریدیم یبارم لاکتومیل

2706