2737
2739
عنوان

همه چیز در مورد استانبول

| مشاهده متن کامل بحث + 1986181 بازدید | 25326 پست
سلام دوستان یک سوال لطف میکنید جواب بدید
بهترین هتل 5 ستاره در منطقه تکسیم چه هتلی هست؟
خداوندم: دستهای مهربانت را همیشه روی شانه ام احساس میکنم به خاطر همه با من بودنت، مهربانیت،سپاسگذارم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

لایدا جون .شما چه طوری از اکسارا به باکرکوی میری؟با قطار یا مترو؟کدوم مسیرش راحت تره ؟ خیلی کوچه و خیابون داره.کجاهاشو بریم بهتره؟میشه خیابون شیشلی و باکرکوی از نظر خرید مقایسه کنی؟
2728
سلام دوستان من به خاطر شغلم حداقل سالی ٤ تا ٦ بار ترکیه میرم اخر مهر میخوام برم چون خونم و عوض کردم دلم میخواد از اونجا پارچه پرده بیارم خواستم بدونم خوب هستن و اینکه قیتها چطوره اینجا که پرده خوب خیلی گرونه
شوی دایمی لباس ژیوار کلکسیونی از بهترینهای مجلسی و اسپرت با برندهای sabra ,MANGO,party21 , NBB, و ... تلفن 77726038. 09100615363
F a c e boo k // مزون ژیوار عکس از مدلها
کنتیا جون
بهترین راه این که با تراموا بیای جویزلی وای پیاده شی اونجام دولموش باکرکوی سمت چپ ایستگاه در کل همش و بری بهتر
در مورد فرقش به نظر من هر دوتاشون خوبند

برا علیرضا کوچولو ختم حمد گذاشتیم..هر چند تا در توانتان هست...دریغ نکنید

بیاید اینجا:http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=561066&PageNumber=1
لطفا برا دوستانتون پیغام خصوصی بزارید و اطلاع رسانی کنید

برا شفا همه مریض ها دعا کنیم.......................................................... برا سلامتی تمام عزیزانمون خدارو صد هزار مرتبه شکر
2740
زورق جون اینجور که تحقیق کردم این هتلی که شما پیشنهاد دادید خیلی گرونه ! می گن هتلای 4 ستاره خیلی کیفیت پائینه! در ضمن هتلای 5 ستاره هم که خیلی گرون در میاد! من چون بچه کوچیک دارم و ممکنه بخوام نصف روز رو تو هتل بمونم باید هتل خوبی باشم میشه پیشنهادات رو بهم بدین و هرکدوم از دوستان که هتل خوبی رفتن راهنمائیم کنن مرسی
خداوندم: دستهای مهربانت را همیشه روی شانه ام احساس میکنم به خاطر همه با من بودنت، مهربانیت،سپاسگذارم
2706