2733
2734
عنوان

همه چیز در مورد استانبول

| مشاهده متن کامل بحث + 1987340 بازدید | 25326 پست
سلام دوستان یک سوال لطف میکنید جواب بدید
بهترین هتل 5 ستاره در منطقه تکسیم چه هتلی هست؟
خداوندم: دستهای مهربانت را همیشه روی شانه ام احساس میکنم به خاطر همه با من بودنت، مهربانیت،سپاسگذارم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

لایدا جون .شما چه طوری از اکسارا به باکرکوی میری؟با قطار یا مترو؟کدوم مسیرش راحت تره ؟ خیلی کوچه و خیابون داره.کجاهاشو بریم بهتره؟میشه خیابون شیشلی و باکرکوی از نظر خرید مقایسه کنی؟
2731
سلام دوستان من به خاطر شغلم حداقل سالی ٤ تا ٦ بار ترکیه میرم اخر مهر میخوام برم چون خونم و عوض کردم دلم میخواد از اونجا پارچه پرده بیارم خواستم بدونم خوب هستن و اینکه قیتها چطوره اینجا که پرده خوب خیلی گرونه
شوی دایمی لباس ژیوار کلکسیونی از بهترینهای مجلسی و اسپرت با برندهای sabra ,MANGO,party21 , NBB, و ... تلفن 77726038. 09100615363
F a c e boo k // مزون ژیوار عکس از مدلها
کنتیا جون
بهترین راه این که با تراموا بیای جویزلی وای پیاده شی اونجام دولموش باکرکوی سمت چپ ایستگاه در کل همش و بری بهتر
در مورد فرقش به نظر من هر دوتاشون خوبند

برا علیرضا کوچولو ختم حمد گذاشتیم..هر چند تا در توانتان هست...دریغ نکنید

بیاید اینجا:http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=561066&PageNumber=1
لطفا برا دوستانتون پیغام خصوصی بزارید و اطلاع رسانی کنید

برا شفا همه مریض ها دعا کنیم.......................................................... برا سلامتی تمام عزیزانمون خدارو صد هزار مرتبه شکر
زورق جون اینجور که تحقیق کردم این هتلی که شما پیشنهاد دادید خیلی گرونه ! می گن هتلای 4 ستاره خیلی کیفیت پائینه! در ضمن هتلای 5 ستاره هم که خیلی گرون در میاد! من چون بچه کوچیک دارم و ممکنه بخوام نصف روز رو تو هتل بمونم باید هتل خوبی باشم میشه پیشنهادات رو بهم بدین و هرکدوم از دوستان که هتل خوبی رفتن راهنمائیم کنن مرسی
خداوندم: دستهای مهربانت را همیشه روی شانه ام احساس میکنم به خاطر همه با من بودنت، مهربانیت،سپاسگذارم